מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso
Amber Madison

קטע כתיבה- אנחנו לא בוחרים במי להתאהב

Recommended Posts

אנחנו לא בוחרים במי להתאהב, אבל אנחנו בוחרים לא לעשות את הטעות הזאת שוב פעם, בוחרים לא להיכנס למערכת יחסים שהיא לא מתאימה בשבילנו. 

"אני לא שולטת במה שאני מרגישה, בדיוק כמוך" היא נושמת נשימה עמוקה , "מה יש בה שבי אין?" אורנה מביטה בעיניים עמוקות מחכה לתשובה מדור. אין תגובה, שקט שורר בחדר. "המצב הזה לא מתאים לי, המצב הזה לא בשבילי, זה לא בריא לי מערכת יחסים שמתנהלת על ידי קנאה ובגידות. אני לא יכולה להמשיך לספוג, הפרידה תהיה טובה בשביל שנינו. כל אחד יתעסק בחיים שלו, יתחיל דרך חדשה שטובה עבורו. שיהיה בהצלחה עם ירדן" אורנה קמה, אוחזת בג'קט שמונח על הספה ופונה לעבר הדלת. משהו גורם לה לעצור , לא לפתוח את הדלת, היא מביטה בחזרה בדור ומחייכת, " אני לא בוחרת במי להתאהב, אני בוחרת לא לחזור על הטעות הזאת שוב ולתת לך הזדמנות שאתחרט עליה. אני מקווה שתקח את השיחה הזאת לתשומת ליבך, ותלמד ממני מה זאת אהבה." פותחת את הדלת ויוצאת בטריקה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.