מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso
blackwatch

דמיסקסואל

Recommended Posts

שלום  אני בן 17

ובשנה האחרונה אני מנסה להבין למי אני נמשך .אחרי שחשבתי שאני הומו למשך הרבה זמן לפני כמה ימים גיליתי את המושג א-מיני ואחריו את המושג דמיסקסואל והזדהתי איתו.

קרה לי כמה פעמים שראיתי בן אדם וחשבתי שהוא חתיך אבל לא רציתי לעשות איתו אקט מיני או אפילו לנשק אותו ורק לאחר היכרות כללית(פשוט היכרות רגילה) של כמה חודשים הרגשתי לרגע או לכמה ימים רצון עז לנשק אותו. 

השאלה שלי (בעיקר כלפיי דמיסקסואלים) האם אפילו שהמשיכה נמשכה לזמן קצר אני עדיין יכול להגדיר את עצמי דמיסקסואל?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
1 שעה ford אמר/ה:

מה זה דמיסקסואל?

דמיסקסואל זה מישהו שיכול להרגיש משיכה מינית רק לאחר שחולק קשר ריגשי עם אותו בן אדם

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי  :) ,

אני לא דמיסקסואלית, ובכל זאת אענה על שאלתך. מי שדמיסקסואלי, כמובן יכול לכתוב את דעתו ויכול לטעון אחרת ממני. כל אחד ודעתו (: 

אני חושבת שאתה עומד במצב שהוא מבלבל ולא מובן, לא יודע באיזה מקום אתה נמצא, מי אתה, ומה אתה, ומה קורה מסביבך. אני מבינה את מצבך, ולכן, אני חושבת שכדאי לא לרוץ ולהגדיר את עצמך מבלי לחכות קצת לבדוק, לחפש "בשטח" . 

אל תמהר להגדיר, אני מקווה בשבילך שעם הזמן תבין מי אתה.  לדעתי בנוגע לכך, אתה לא מוגדר כדמיסקסואל, אבל רגע! , לי אין זכות, ולאף אחד אין זכות, להגיד לך על זה משהו. זה מה שאתה מרגיש וחושב, זה בא ממך בלבד, וקשור אלייך בלבד, ורק אתה יכול להגדיר ולטעון אחרת. זאת הייתה דעתי בקשר לנושא, אתה יכול לטעון אחרת בנוסף כולם יכולים לטעון אחרת בקשר לזה. לנו אין אפשרות, ואת היכולת לדעת מה קורה אצלך, ומה אתה מרגיש או חושב בעניין הזה.

אני עדיין חושבת שכדאי לחכות, להסתכל בשטח, לבדוק עם עצמך, ולאט לאט מגלים. כדאי לא למהר להגדיר כי זה מיותר למהר (אם אתה ממהר להגדיר) , בהמשך החיים אנחנו מכירים הגדרות נוספות, שיכולות להתאים לנו, למי שאנחנו. לכן, אם אתה מרגיש לא בטוח במה שאתה מרגיש אל תגדיר תחכה עם זה. אם אתה מרגיש שזה מי שאתה, שזאת ההגדרה המתאימה בשבילך, ההגדרה- שזה מי שאתה, אז רק אתה תחליט ולא אנחנו. 

שיהיה המון בהצלחה בהמשך ואני כאן בשבילך (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 דקות Amber Madison אמר/ה:

היי  :) ,

אני לא דמיסקסואלית, ובכל זאת אענה על שאלתך. מי שדמיסקסואלי, כמובן יכול לכתוב את דעתו ויכול לטעון אחרת ממני. כל אחד ודעתו (: 

אני חושבת שאתה עומד במצב שהוא מבלבל ולא מובן, לא יודע באיזה מקום אתה נמצא, מי אתה, ומה אתה, ומה קורה מסביבך. אני מבינה את מצבך, ולכן, אני חושבת שכדאי לא לרוץ ולהגדיר את עצמך מבלי לחכות קצת לבדוק, לחפש "בשטח" . 

אל תמהר להגדיר, אני מקווה בשבילך שעם הזמן תבין מי אתה.  לדעתי בנוגע לכך, אתה לא מוגדר כדמיסקסואל, אבל רגע! , לי אין זכות, ולאף אחד אין זכות, להגיד לך על זה משהו. זה מה שאתה מרגיש וחושב, זה בא ממך בלבד, וקשור אלייך בלבד, ורק אתה יכול להגדיר ולטעון אחרת. זאת הייתה דעתי בקשר לנושא, אתה יכול לטעון אחרת בנוסף כולם יכולים לטעון אחרת בקשר לזה. לנו אין אפשרות, ואת היכולת לדעת מה קורה אצלך, ומה אתה מרגיש או חושב בעניין הזה.

אני עדיין חושבת שכדאי לחכות, להסתכל בשטח, לבדוק עם עצמך, ולאט לאט מגלים. כדאי לא למהר להגדיר כי זה מיותר למהר (אם אתה ממהר להגדיר) , בהמשך החיים אנחנו מכירים הגדרות נוספות, שיכולות להתאים לנו, למי שאנחנו. לכן, אם אתה מרגיש לא בטוח במה שאתה מרגיש אל תגדיר תחכה עם זה. אם אתה מרגיש שזה מי שאתה, שזאת ההגדרה המתאימה בשבילך, ההגדרה- שזה מי שאתה, אז רק אתה תחליט ולא אנחנו. 

שיהיה המון בהצלחה בהמשך ואני כאן בשבילך (:

תודה רבה על העצה

נערך היום על-ידי blackwatch

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On 6/6/2018 at 3:57 PM, blackwatch said:

דמיסקסואל זה מישהו שיכול להרגיש משיכה מינית רק לאחר שחולק קשר ריגשי עם אותו בן אדם

לדעתי זה הכי טוב אני חושב שככה צריך להיות

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On 6/5/2018 at 5:46 PM, blackwatch said:

שלום  אני בן 17

ובשנה האחרונה אני מנסה להבין למי אני נמשך .אחרי שחשבתי שאני הומו למשך הרבה זמן לפני כמה ימים גיליתי את המושג א-מיני ואחריו את המושג דמיסקסואל והזדהתי איתו.

קרה לי כמה פעמים שראיתי בן אדם וחשבתי שהוא חתיך אבל לא רציתי לעשות איתו אקט מיני או אפילו לנשק אותו ורק לאחר היכרות כללית(פשוט היכרות רגילה) של כמה חודשים הרגשתי לרגע או לכמה ימים רצון עז לנשק אותו. 

השאלה שלי (בעיקר כלפיי דמיסקסואלים) האם אפילו שהמשיכה נמשכה לזמן קצר אני עדיין יכול להגדיר את עצמי דמיסקסואל?

היי :)

ברוך הבא 

לי נשמע שאתה כן איפשהו על הסקאלה של א-מיניות (אולי דמי, אולי אפור), אבל כמו שאמבר אמרה - אין לחץ להחליט ולהתחייב. 

ההגדרות נועדו כדי לעזור לנו עם עצמינו ועם אחרים ולא כדי להפריע. 

:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
20 minutes ago, hatzilonit said:

ברוך הבא 

לי נשמע שאתה כן איפשהו על הסקאלה של א-מיניות (אולי דמי, אולי אפור), אבל כמו שאמבר אמרה - אין לחץ להחליט ולהתחייב. 

יפה אמרת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים hatzilonit אמר/ה:

ברוך הבא 

אוקי ,תודה רבה על העזרה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.