מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso

Recommended Posts

התווכחתי עכשיו עם ההורים שלי על כל הנושא של הקהילה הגאה, תמיד ידעתי שהם ממש להטבופובים, אבל אני לא יודע למה, העוצמה של השינאה שלהם לקהילה ממש הפתיעה אותי. כאילו, הם דתיים וזה אבל אבא שלי חילוני לשעבר והיו לו שכנים הומואים כשהוא היה ילד והוא יותר להטבופוב מאמא שלי!! 

ואוףף זה כזה מייאש!! חשבתי שאחרי שאחותי כבר יצאה מולם מהארון הם יהיו יותר מקבלים ועם הרבה פחות דעות קדומות ושחורות אבל עכשיו ברור לי שהם בחיים לא קיבלו אותה ובחיים לא יקבלו אותי..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי....אני יכול להגיד לך שההורים שלי גם מאוד הומופובים ואנחנו בית חילוני לחלוטין....אמא שלי מקבלת אותי אבל אבא שלי כל פעם שרואה טלוויזיה ויש משהו על הקהילה הגאה הוא מתחיל לקלל את הקהילה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים השנאה היא חיינו אבל לא בשבילנו -זה החיים אבל הכי כואב שזה מגיע ממשפחה וחברים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-2.6.2018 בשעה 14:25 אנונימי לבנתיים אמר/ה:

התווכחתי עכשיו עם ההורים שלי על כל הנושא של הקהילה הגאה, תמיד ידעתי שהם ממש להטבופובים, אבל אני לא יודע למה, העוצמה של השינאה שלהם לקהילה ממש הפתיעה אותי. כאילו, הם דתיים וזה אבל אבא שלי חילוני לשעבר והיו לו שכנים הומואים כשהוא היה ילד והוא יותר להטבופוב מאמא שלי!! 

ואוףף זה כזה מייאש!! חשבתי שאחרי שאחותי כבר יצאה מולם מהארון הם יהיו יותר מקבלים ועם הרבה פחות דעות קדומות ושחורות אבל עכשיו ברור לי שהם בחיים לא קיבלו אותה ובחיים לא יקבלו אותי..

היי, 

אני לא מכירה את ההורים שלך. אבל אני מתבססת כאן על הומופובים דתיים שאני מכירה.

אני לא חושבת שהם שונאים. אני חושבת שהרבה רואים את הקהילה הגאה כמכלול, כתל אביבים שצועדים עירומים במצעדים. זה לעיתים ממש המבט של דתיים על הקהילה הגאה. הם רואים מילים מולם. הם לא רואים אנשים עם אופי. אדם הומו כהומו שמסתובב ערום בתל אביב, וזהו.

אל תקח אמירות להטפוביות באופן אישי, וזה קשה במיוחד כשזה מהאנשים הקרובים אליך, אני יודעת. אבל אני מאמינה שההורים שלך באמת אוהבים אותך בתור מי שאתה. וגם אם הם נגד או בעד הקהילה, הם עדיין אוהבים אותך. יש הבדל בין גישה לקהילה כמכלול לבין הגישה לאדם. ונכון, זה מבאס שהם חושבים ככה. אבל זה לא נגדך. תאהב את עצמך, תהיה גאה במי שאתה. ואם תרגיש שזה הזמן הנכון לשתף אותם, תשתף אותם. ותן להם את הזמן לצאת מהארון בעצמם.

בהצלחה:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-12.6.2018 בשעה 23:12 Myself אמר/ה:

היי, 

אני לא מכירה את ההורים שלך. אבל אני מתבססת כאן על הומופובים דתיים שאני מכירה.

אני לא חושבת שהם שונאים. אני חושבת שהרבה רואים את הקהילה הגאה כמכלול, כתל אביבים שצועדים עירומים במצעדים. זה לעיתים ממש המבט של דתיים על הקהילה הגאה. הם רואים מילים מולם. הם לא רואים אנשים עם אופי. אדם הומו כהומו שמסתובב ערום בתל אביב, וזהו.

אל תקח אמירות להטפוביות באופן אישי, וזה קשה במיוחד כשזה מהאנשים הקרובים אליך, אני יודעת. אבל אני מאמינה שההורים שלך באמת אוהבים אותך בתור מי שאתה. וגם אם הם נגד או בעד הקהילה, הם עדיין אוהבים אותך. יש הבדל בין גישה לקהילה כמכלול לבין הגישה לאדם. ונכון, זה מבאס שהם חושבים ככה. אבל זה לא נגדך. תאהב את עצמך, תהיה גאה במי שאתה. ואם תרגיש שזה הזמן הנכון לשתף אותם, תשתף אותם. ותן להם את הזמן לצאת מהארון בעצמם.

בהצלחה:)

הם באמת שונאים את הקהילה בשם הדת אבל הייתי בטוח שבגלל שאחותי כבר יצאה מולם הם כבר לא יחשבו על הקהילה כמכלול אלה יראו את הפריטים בתוכה ובינהם גם אחותי אבל הם ממשיכים לראות בקהילה קבוצה של אנשים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.