מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
אורח

כבר מיואשת :(

Recommended Posts

אורח

לפני 3 חודשים בערך עזבתי את הבית בהוראת הרשויות ועברתי לגור אצל אחשלי וגיסי. מאז שהוצאתי מהארון את זהות המגדר שלי אז ההורים שלי התייחסו אליי כאל סק חבטות. אמנם למזלי יש לי כמה אחים שכולם מקבלים אותי ויותר מזה כל הזכרים הינם מן הקהילה הגאה. עד לפני שיצאתי מהארון ההורים שלי פחות או יותר קיבלו את אחים שלי אבל מאז שיצאתי והאחים שלי תמכו בי אז ההורים שלי כבר לא מקבלים אותם ובטח שלא אותי וגם הם בכאסח עם האחיות שלי שהן מקבלות אותנו. לפני חודש וקצת התחלתי באישור מיוחד הורמונים בגיל 14 (למרות שבעיקרון הייתי צריכה לחכות לגיל 16) באישור אחשלי שהרשויות מינו אותו לאחראי עליי. מאז שעברתי אליו ואל גיסי אז האנשים בשכונה שגרים ההורים שלי התחילו להתקשר ולהגיד כל מיני דברים כמו : אתה רוצה להיות בת כי האחים שלך לימדו אותך, אתה תועבה, יותר טוב שעזבת כי אתם הבאתם בושה למשפחה.

זה כבר הגיע למצב בו גיסי החליף לי מספר טלפון. אמנם אני מקבלת תמיכה מצד אחי וגיסי שמראים לי המון אהבה אבל אני מרגישה כלכך לבד. זה לא קל להיות טרנסית ולגדול אצל אחי וגיסי בתוך משפחה גאה כי הרבה חושבים שאני כזאת כי עברתי אליהם ולא מעלים על דעתם שעברתי אליהם רק אחרי היציאה מהארון בשביל השקט הנפשי שהם מנסים לתת לי.

אני כבר מיואשת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי אהובה! מה שלומך? 3>

אני ממש מצטערת לשמוע, זה באמת נשמע מצב מורכב... וכל הכבוד לך שבגיל כזה צעיר את כזו עצמאית! זה לא מובן מאליו ולא פשוט בכלל

אני שמחה שלפחות יש לך בסביבה הקרובה שלך אנשים שתומכים ודואגים לך.

זה ממש ממש לגיטימי וטבעי שתרגישי לבד. בסך הכל, אחיך וגיסך לא בגיל שלך והם לא ב100% מבינים אותך ואת מה שאת עוברת, עד כמה שהם יכולים להיות מקסימים ולשמור עלייך.

אני מציעה לך, אם זו אופציה מבחינתך- לבדוק את האפשרות ללכת לקבוצה של איגי. יש מלא קבוצות ברחבי הארץ ואפילו קבוצה מיוחדת לנערות טרנסיות (והמדריכה שם מהממת. באמת.)

בעקרון בכל קבוצה של איגי יש מדריכים בוגרים (מעל גיל 23) שמעבירים פעולה פעם בשבוע על כל מיני נושאים כמו זהות, ארון, אהבה, אקטיביזם, מיניות, מגדר, גאווה וכו'. מעבר לפעולות- אני חושבת שזה יכול לעשות לך טוב, ללכת לקבוצה כזו ולפגוש עוד אנשים כמוך בגיל שלך שיכולים להבין ולהיות שם בשבילך :)

עוד פרטים על הקבוצות ובכללי על הפעילות של איגי בקישור: http://igy.org.il/category.php?id=4

מקווה שעזרתי! אשמח אם תעדכני אותי מה הולך איתך, ואל תשכחי שאני וכל שאר צוות ומשתמשי הפורומים כאן בשבילך לכל שאלה/התלבטות/בעיה :)

נגה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.