מעבר לתוכן
venus

הפעולה הדיגיטלית של נגה #8

Recommended Posts

היי אהובות.ים! מה שלומכן?

נתחיל בסבב מה ניש, you know the drill- כל אחד מספר על דבר אחד טוב ועל דבר רע שקרו לו השבוע. אסור שני דברים רעים ומותר שני דברים טובים!

דבר טוב שקרה לי השבוע: הייתי בברנוער אתמול ודיברתי עם מלא מדריכים שאני אוהבת אחרי הרבה זמן שלא ראיתי אותםן

עוד דבר טוב שקרה לי השבוע: הייתה פעולה לקבוצה שלי ואני ממש רואה איך היא תופסת תאוצה לאט לאט :)

בא לי לדבר אתכםן היום על משהו שעלה בקבוצה שלי. דיברנו על משמעות החיים. תמיד שיח כזה הוא מורכב ומכניס למן תחום אפור ומסובך כזה, אבל מזל שיש קבוצה של אנשים שאפשר לדבר איתה על זה ולהבין דברים ביחד :)

מי שקצת מכירה אותי יודעת שאני חולה על הנסיך הקטן, אז הנה (במקרה.. :) ) קטע מתוך הספר (פרק 22) שממש מתחבר לי לנושא:

"שלום", אמר הנסיך הקטן.
"שלום," אמר העתק.
"מה אתה עושה כאן?" שאל הנסיך הקטן.
"אני ממיין את האנשים לקבוצות, בכל קבוצה אלף," אמר העתק. "אני שולח לדרכן את הרכבות שמסיעות אותם: זו ימינה, זו שמאלה."
ורכבת מהירה מוארת חלפה כרעם מתגלגל והרעידה את הביתן של העתק.
"הם ממהרים מאוד," אמר הנסיך הקטן, "מה הם מחפשים?"
"אפילו האיש שבקטר אינו יודע," אמר העתק.
ושוב חלפה ברעם רכבת מהירה מוארת, הפעם בכוון ההפוך.
"הם כבר חוזרים?" שאל הנסיך הקטן…
"אלה נוסעים אחרים," אמר העתק, "הם מתחלפים."
"הם לא מרוצים במקום שהיו שם?"
"איש אינו מרוצה במקום שהוא שם," אמר העתק.
והנה התגלגל רעמה של רכבת מהירה שלישית.
"הם רוצים להשיג את הנוסעים הקודמים?" שאל הנסיך הקטן.
"הם לא רוצים להשיג שום דבר," אמר העתק. "הם ישנים שם, או מפהקים. רק הילדים לוחצים את אפיהם אל השמשות."
"רק הילדים יודעים מה הם מחפשים," אמר הנסיך הקטן. "הם מבזבזים את זמנם על בובת סמרטוטים, והבובה נעשית חשובה מאוד, ואם לוקחים אותה מהם, הם בוכים…"
"יש להם מזל," אמר העתק.

תמיד כשאני קוראת את הקטע הזה עולות לי כל מיני שאלות. למשל-

• מה יש לילדים שאין למבוגרים?
  • למה לילדים יש מזל בהקשר הזה?
  • למה אנחנו אף פעם לא מרוצים במקום שבו אנחנו נמצאיםות?

ועוד ועוד שאלות... מוזמנות לענות על מה שכתבתי כאן ולהוסיף שאלות משלכן :)

ובא לי לשתף אתכן, בהקשר הזה, גם בשיר ששלחו לי ממש היום ונדמה שכתבו אותו עליי (so called השיר השבועי!):

המסקנה שעלתה לי מהשיר הזה היא שבאמת אנחנו חיות במן מירוץ כזה. "תלמדי ותעבדי כדי שיהיה לך כסף, ותמצאי זוגיות כי אחר כך תהיי מאושרת". אני לא רוצה לרדוף אחרי דברים חומריים כדי להיות מאושרת. אני רוצה להיות מאושרת וליהנות מהחיים עכשיו!

בא לי ללכת לים באמצע היום ולנוח. ועוד שאלה שעלתה לי בהקשר הזה היא- האם חייבות ללכת לים (למשל) באמצע היום כדי להרגיש חופשיות? האם אפשר להרגיש חופשיות גם כשאנחנו בתוך "מירוץ החיים" הזה?

המסקנה שעלתה לי מתוך כל אלה היא שבסופו של דבר, יש לנו בחירה איך לחיות את החיים שלנו. ונראה לי שכדי להרגיש חופשיה גם בתוך המרדף הזה אני צריכה פשוט להקדיש יותר זמן לעצמי. להקדיש יותר זמן לנוח ולכתוב וללכת לים.

המשימה השבועית: תחשבו על זה קצת, ותכתבו רשימה של 15 חלומות, או של 15 דברים שאתםן אוהבות לעשות ושנותנות לכםן תחושת משמעות, ותקדישו זמן לחשוב איך אתן מכניסות בתוך הלו,ז שלכן השבוע או שבוע הבא לעשות את אותם הדברים!

אוהבת אתכםן המון, ומזכירה שאני תמיד כאן לכל בעיה או שאלה :)

נגה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דבר טוב- וואו רגע. יש לי בעיה לבחור כי היה יותר מאחד! אבל אני אבחר בכל זאת את שישי בערב שהייתי אצל חבר טוב וראינו מרי פופינס מקלטת באיכות גרועה אבל היה ממש מצחיק ונוסטלגיה

דבר רע- השבוע התחיל מבולגן קצת ולא ישנתי מספיק

לדעתי מה שיש לילדים זה שהם עדיין לא חושבים על הדברים החומריים שמבוגרים חייבים לחשוב עליהם כמו כסף ודברים כאלה... הם פשוט חושבים מה הם רוצים לעשות.. מה הם אוהבים לעשות... בלי לחשוב כמה כסף זה יביא או ייקח מהם וכל זה... 

אני חושב גם שבני אדם שמבוגרים יותר מילדים יכולים להחליט לחיות ככה... הם יכולים להחליט לא לרדוף אחרי העושר ולרדוף אחרי האושר אבל זה יותר קשה כי כן בסופו של דבר צריך כסף בשביל הדברים הבסיסיים כמו אוכל ושתייה

אנחנו לא מרוצים מהמקום שאנחנו נמצאים בו כי אנחנו תמיד מצפים מעצמנו ליותר... אנחנו חושבים שאנחנו יכולים יותר ואנחנו רוצים מעצמנו להצליח יותר... וכשאנחנו לא מצליחים אנחנו רק מגבירים את הציפיות במקום להבין שאולי לא בטוח הציפיות זה מה שאנחנו באמת רוצים... 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 שעות אייס אמר/ה:

דבר טוב- וואו רגע. יש לי בעיה לבחור כי היה יותר מאחד! אבל אני אבחר בכל זאת את שישי בערב שהייתי אצל חבר טוב וראינו מרי פופינס מקלטת באיכות גרועה אבל היה ממש מצחיק ונוסטלגיה

דבר רע- השבוע התחיל מבולגן קצת ולא ישנתי מספיק

לדעתי מה שיש לילדים זה שהם עדיין לא חושבים על הדברים החומריים שמבוגרים חייבים לחשוב עליהם כמו כסף ודברים כאלה... הם פשוט חושבים מה הם רוצים לעשות.. מה הם אוהבים לעשות... בלי לחשוב כמה כסף זה יביא או ייקח מהם וכל זה... 

אני חושב גם שבני אדם שמבוגרים יותר מילדים יכולים להחליט לחיות ככה... הם יכולים להחליט לא לרדוף אחרי העושר ולרדוף אחרי האושר אבל זה יותר קשה כי כן בסופו של דבר צריך כסף בשביל הדברים הבסיסיים כמו אוכל ושתייה

אנחנו לא מרוצים מהמקום שאנחנו נמצאים בו כי אנחנו תמיד מצפים מעצמנו ליותר... אנחנו חושבים שאנחנו יכולים יותר ואנחנו רוצים מעצמנו להצליח יותר... וכשאנחנו לא מצליחים אנחנו רק מגבירים את הציפיות במקום להבין שאולי לא בטוח הציפיות זה מה שאנחנו באמת רוצים... 

איזה כיף שהיו לך דברים טובים!! רק שימשיך ככה אמן

יש בזה משהו. שילדים לא צריכים לחשוב על כסף אז הם כביכול "חופשיים" לעשות את מה שהם אוהבים, בלי הגבלות. ואני גם חושבת שמבוגרים יכולים לבחור איזה חיים הם רוצים לחיות ולדייק לעצמם ולא לחיות ע"פ רק חומריות. זה פשוט הרבה יותר קשה.

ואני לא חושבת שזה טוב להפוך את המרדף אחרי חומריות למרדף אחרי אושר, מהסיבה הפשוטה ששניהם זה מרדף. למה לא לנסות לחיות את ההווה ולהיות מאושרות ממה שקורה עכשיו?

מרגיש לי שדווקא המרדף הזה הוא מה שלא עושה אותנו מאושרים באמת. ילדים משקיעים זמן בבובה שלהם- במשהו שהם מאוד מעריכים בהווה, ואם לוקחים מהם אותה הם בוכים כי עכשיו אין להם משהו אחר.

אני ממש מסכימה עם מה שכתבת בסוף. כמו שכתבתי- המרדף אחר האושר הוא גם מרדף. וזה כן חשוב בעיניי להציב לעצמנו מטרות מסוימות כי אחרת נרגיש חוסר משמעות בחיים, אבל כן להיות מודעות לציפיות האלה ולהיות מודעות לזה שהציפיות כל הזמן משתנות כי אנחנו משתנים.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דבר טוב: התחלתי לראות סדרה חדשה ממש טובה.

דבר רע: מצאתי רק את החמישה פרקים הראשונים בה.

ועכשיו לדיון: אני חושב שהילדים יותר טובים מהמבוגרים בזה שהם (או אנחנו, אחרי הכל הרבה ממי שבפורומים יחסית צעירים) מאושרים מדברים יותר קטנים, ולכן לא צריכים לרדוף אחרי דברים, כי הם מסתפקים במה שיש להם

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 שעות Pidge אמר/ה:

דבר טוב: התחלתי לראות סדרה חדשה ממש טובה.

דבר רע: מצאתי רק את החמישה פרקים הראשונים בה.

ועכשיו לדיון: אני חושב שהילדים יותר טובים מהמבוגרים בזה שהם (או אנחנו, אחרי הכל הרבה ממי שבפורומים יחסית צעירים) מאושרים מדברים יותר קטנים, ולכן לא צריכים לרדוף אחרי דברים, כי הם מסתפקים במה שיש להם

מהמם :) איזו סדרה?

ויש בזה משהו. צודק

השאלה הגדולה היא איך שומרות על הילדות שלנו ומיישמות את זה בחיים שלנו

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 51 דקות venus אמר/ה:

מהמם :) איזו סדרה?

ויש בזה משהו. צודק

השאלה הגדולה היא איך שומרות על הילדות שלנו ומיישמות את זה בחיים שלנו

הסדרה זה וולטרון

ואני לא יודע איך ליישם את זה בחיים, רק הבעתי את דעתי בנושא

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 דקות Pidge אמר/ה:

הסדרה זה וולטרון

ואני לא יודע איך ליישם את זה בחיים, רק הבעתי את דעתי בנושא

אז בוא נחשוב על זה ביחד :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אמ, אז היי! 

דבר טוב שקרה לי השבוע: היה לי שבוע טוב. וספציפי יותר, קראתי ספר מהמם שאני לא זוכרת איך קוראים לו בשבת. והצלחתי להשקיע את הזמן במה שאני צריכה לעשות, ולא רק במה שאני אוהבת לעשות. כמח שאני בדכ עושה.

דבר רע שקרה לי השבוע: אני קצת מבולבלת ואבודה לגבי הנטיה המינית שלי, והאמונות שלי בכלל. אבל הכל ישתפר עם הזמן :) (ואני כלכך אוהבת את הנסיך הקטן).

קראתי עכשיו את הקטע. הוא כל כך חמוד, אע. אמ, אוקיי. אז לדעתי, ילדים מתלהבים והם מתלהבים מהדברים הכי קטנים וברורים לנו מאליו. ומבוגרים, עסוקים בלרדוף אחרי הריגושים ולחפש אותם. בלחפש תמיד אושר יותר מאושר, כשילדים, כמו שכתבת, מתרכזים בהווה ומפיקים ממני את האושר.

הרדיפה אחרי הציפיות והמטרות היא לגיטימית בעיניי, כי אנחנו מתפתחים ומשתנים בזכות המטרות שלנו. אם לא היו לנו חלומות או שאיפות, לא היינו מתקדמים. ההבדל הוא שילדים מצליחים גם להתרכז באושר שיש עכשיו. ובכל האירועים הקטנים שמרגשים אותם, כמו גשם על החלון, ריצה על דשא לח, כוכבים שמאירים בשמיים, שמש שיוצאת בכל בוקר ושוקעת בכל ערב וכל הקסמים שמתרחשים סביבנו יום-יום בעולם. ואנחנו לא עוצרים להביט בהם, להעריך אותם, לעצור במרדף ולחשוב כמה טוב לי עכשיו. וכמה מלא בטוב העולם, וכמה אושר אפשר להפיק ממנו, עכשיו. ואיך מתוך האושר שלנו, נבנה עוד קומות של ריגושים וחיים בעולם ורק נשפר ונתקן, את השליליות והציניות סביבנו שלפעמים גורמת לדעיכה של האושר. האושר שתמיד פה, ותמיד קיים:) 

נערך היום על-ידי Myself

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 שעות Myself אמר/ה:

אמ, אז היי! 

דבר טוב שקרה לי השבוע: היה לי שבוע טוב. וספציפי יותר, קראתי ספר מהמם שאני לא זוכרת איך קוראים לו בשבת. והצלחתי להשקיע את הזמן במה שאני צריכה לעשות, ולא רק במה שאני אוהבת לעשות. כמח שאני בדכ עושה.

דבר רע שקרה לי השבוע: אני קצת מבולבלת ואבודה לגבי הנטיה המינית שלי, והאמונות שלי בכלל. אבל הכל ישתפר עם הזמן :) (ואני כלכך אוהבת את הנסיך הקטן).

קראתי עכשיו את הקטע. הוא כל כך חמוד, אע. אמ, אוקיי. אז לדעתי, ילדים מתלהבים והם מתלהבים מהדברים הכי קטנים וברורים לנו מאליו. ומבוגרים, עסוקים בלרדוף אחרי הריגושים ולחפש אותם. בלחפש תמיד אושר יותר מאושר, כשילדים, כמו שכתבת, מתרכזים בהווה ומפיקים ממני את האושר.

הרדיפה אחרי הציפיות והמטרות היא לגיטימית בעיניי, כי אנחנו מתפתחים ומשתנים בזכות המטרות שלנו. אם לא היו לנו חלומות או שאיפות, לא היינו מתקדמים. ההבדל הוא שילדים מצליחים גם להתרכז באושר שיש עכשיו. ובכל האירועים הקטנים שמרגשים אותם, כמו גשם על החלון, ריצה על דשא לח, כוכבים שמאירים בשמיים, שמש שיוצאת בכל בוקר ושוקעת בכל ערב וכל הקסמים שמתרחשים סביבנו יום-יום בעולם. ואנחנו לא עוצרים להביט בהם, להעריך אותם, לעצור במרדף ולחשוב כמה טוב לי עכשיו. וכמה מלא בטוב העולם, וכמה אושר אפשר להפיק ממנו, עכשיו. ואיך מתוך האושר שלנו, נבנה עוד קומות של ריגושים וחיים בעולם ורק נשפר ונתקן, את השליליות והציניות סביבנו שלפעמים גורמת לדעיכה של האושר. האושר שתמיד פה, ותמיד קיים:) 

מגניב שאת אוהבת את הנסיך הקטן! בימינו לא כולםן מכיריםות. תמיד כשאני קוראת אותו זה די עושה לי לבכות כי זה פשוט כזה אמיתי ונטול ציניות.

אני מסכימה עם מה שכתבת לגבי המרדף אחרי מטרות. אנחנו כן צריכות שיהיו לנו חלומות מסוימים כדי לא לשבת בבית בלי לעשות כלום, כי אז יהיה פשוט משעמם.

אבל כן יצא לי לאחרונה לחשוב באופן כללי על המשמעות של כל מה שקורה כאן בעולם. אנשים חיים לפרק זמן מסוים והעולם ממשיך בשלו, וזה קצת מפחיד כשחושבים על זה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 15 שעות venus אמר/ה:

מגניב שאת אוהבת את הנסיך הקטן! בימינו לא כולםן מכיריםות.

אני מכיר, קראתי אותו איזה שבע פעמים (יותר מכל ספר אחר [את המקום השני קראתי חמש פעמים]) ואני רק בגיל שלוש עשרה (אבל אני תולע ספרים אז זה פחות מדהים)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 שעות Pidge אמר/ה:

אני מכיר, קראתי אותו איזה שבע פעמים (יותר מכל ספר אחר [את המקום השני קראתי חמש פעמים]) ואני רק בגיל שלוש עשרה (אבל אני תולע ספרים אז זה פחות מדהים)

מהמם :)

למרות שהוא מתויג כ"ספר ילדים", אני לא קראתי אותו כשהייתי קטנה והפעם הראשונה שקראתי אותו הייתה רק בגיל 14. ממש מצאתי את עצמי דרכו והוא מלווה אותי מאז :)

מאוד מתחבר לי שם ההסתכלות על העולם דרך עיניים שהן ילדיות, לא ילדותיות. להמשיך להתבגר ולהתעצב אבל עדיין לשמור על התמימות הזאת, על הכנות. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-17.4.2018 בשעה 20:05 venus אמר/ה:

מגניב שאת אוהבת את הנסיך הקטן! בימינו לא כולםן מכיריםות. תמיד כשאני קוראת אותו זה די עושה לי לבכות כי זה פשוט כזה אמיתי ונטול ציניות.

אני מסכימה עם מה שכתבת לגבי המרדף אחרי מטרות. אנחנו כן צריכות שיהיו לנו חלומות מסוימים כדי לא לשבת בבית בלי לעשות כלום, כי אז יהיה פשוט משעמם.

אבל כן יצא לי לאחרונה לחשוב באופן כללי על המשמעות של כל מה שקורה כאן בעולם. אנשים חיים לפרק זמן מסוים והעולם ממשיך בשלו, וזה קצת מפחיד כשחושבים על זה

הוא כזה מהמם!

ו- כן. אמ לדעתי זו זכות עצומה שאנחנו כאן עכשיו. זו זכות לחיות. לחשוב שמכל האנשים בעולם דווקא ההורים שלי נפגשו זה בזה. ואני הגעתי. ואני מתעוררת בכל בוקר מחדש, נושמת ובוכה וכועסת וצוחקת. זה מדהים לחשוב שאנחנו קיימים, אולי הזמן שלנו קצוב. אבל אנחנו מתהלכים ונוגעים בעולם, ובכל נגיעה משנים קצת משהו ומשפיעים עליו. ואנחנו משנים ומזיזים עולמות קטנים של אנשים, במעשים הכי קטנים שלנו. וכל מעשה שלנו משמעותי, גם אם הוא לא נראה ככה. פעם, מישהי (שאני לא מכירה) אמרה לי שאני יפה, ככה סתם, באמצע החיים. והמשפט הקטן והכאילו לא משמעותי הזה, היה כמו חבל עטוף בשברירי אור, שהרים אותי גבוה. וכמה שהוא היה לי משמעותי באותו רגע. ואיך מעולם לא שכחתי את הרגע הזה. למילים ולמעשים שלנו יש השפעה עצומה. אני מאמינה שאם אנחנו פה אז זה לא סתם, ולכל אחד מאיתנו יש את המקום שלו להסתכל סביב ולתקן סדקים בעולמנו, בעולם הטוב שלנו, שנסדק לפעמים. 

(ואני יכולה לחפור לנצח על משמעות החיים, אבל נראה לי זה כבר ארוך)

נערך היום על-ידי Myself

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
1 שעה Myself אמר/ה:

הוא כזה מהמם!

ו- כן. אמ לדעתי זו זכות עצומה שאנחנו כאן עכשיו. זו זכות לחיות. לחשוב שמכל האנשים בעולם דווקא ההורים שלי נפגשו זה בזה. ואני הגעתי. ואני מתעוררת בכל בוקר מחדש, נושמת ובוכה וכועסת וצוחקת. זה מדהים לחשוב שאנחנו קיימים, אולי הזמן שלנו קצוב. אבל אנחנו מתהלכים ונוגעים בעולם, ובכל נגיעה משנים קצת משהו ומשפיעים עליו. ואנחנו משנים ומזיזים עולמות קטנים של אנשים, במעשים הכי קטנים שלנו. וכל מעשה שלנו משמעותי, גם אם הוא לא נראה ככה. פעם, מישהי (שאני לא מכירה) אמרה לי שאני יפה, ככה סתם, באמצע החיים. והמשפט הקטן והכאילו לא משמעותי הזה, היה כמו חבל עטוף בשברירי אור, שהרים אותי גבוה. וכמה שהוא היה לי משמעותי באותו רגע. ואיך מעולם לא שכחתי את הרגע הזה. למילים ולמעשים שלנו יש השפעה עצומה. אני מאמינה שאם אנחנו פה אז זה לא סתם, ולכל אחד מאיתנו יש את המקום שלו להסתכל סביב ולתקן סדקים בעולמנו, בעולם הטוב שלנו, שנסדק לפעמים. 

אני חושבת שהאופטימיות הזאת מקסימה :) ויפה לחשוב על החיים ועל משמעות החיים ממקום חיובי של הכרת טובה. נראה לי שבאמת לפעמים המשמעות היא לעשות טוב לאנשים, בתוך כל הבליל הזה של מחשבות וריקנות.

נראה לי שהחיים הם סוג של מסגרת. כל אחד חי בתוך המסגרת שלו- ואולי כשיוצאים מהמסגרת ומסתכלים על זה מזווית שונה החיים נראים חסרי משמעות, אבל בתוך המסגרת עצמה אפשר למצוא המון המון משמעויות.

המשמעות שלי, למשל, זה מפגשים כנים עם אנשים. מפגשים אינטימיים כאלה שיש בהם קסם

הם פשוט באים כל כך מעט במהלך החיים, אז זה גורם לחשוב

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 14 דקות venus אמר/ה:

אני חושבת שהאופטימיות הזאת מקסימה :) ויפה לחשוב על החיים ועל משמעות החיים ממקום חיובי של הכרת טובה. נראה לי שבאמת לפעמים המשמעות היא לעשות טוב לאנשים, בתוך כל הבליל הזה של מחשבות וריקנות.

נראה לי שהחיים הם סוג של מסגרת. כל אחד חי בתוך המסגרת שלו- ואולי כשיוצאים מהמסגרת ומסתכלים על זה מזווית שונה החיים נראים חסרי משמעות, אבל בתוך המסגרת עצמה אפשר למצוא המון המון משמעויות.

המשמעות שלי, למשל, זה מפגשים כנים עם אנשים. מפגשים אינטימיים כאלה שיש בהם קסם

הם פשוט באים כל כך מעט במהלך החיים, אז זה גורם לחשוב

אני לא תמיד אופטימית ככה, כמו שכתבתי. פשוט נראה לי שאם אשתדל כמה שיותר להביט ככה כל העולם כטוב אז זה יחלחל אליי.

מפגשים כנים עם אנשים זה מהמם. באמת. אני קצת ביישנית בלדבר מול הרבה אנשים. אבל תמיד יש לי מה להגיד, אז כשזה מפגשים אינטימיים ואני מדברת עם אדם אחד על אחד כיף לי, ולא משנה כמו העולם הפנימי שלו שונה משלי, זה מסקרן ותמיד יש באמת סוג של קסם באוויר.

תמיד חשבתי על המשמעות שלי, תמיד אני בשאלות כלפי עצמי, כלפי האמונות והדעות שלי. ופעם זה כאב לי, כי דברים שהיו כל כך ברורים מאליו לאנשים סביבי היו לי מלאים בספקות ושאלות. אבל יש בזה טוב, כי מהשאלות למדתי להתמקד ולהתרכז בטוב. כי תמיד יהיו שאלות, וקצת רוע בעולם (למרות שרוע היא מילה קצת קשוחה מיד לדעתי) אז אם נשים לב ונשאל שאלות על כל הקסמים שיש בחיים. גם הקסמים הקטנים כמו זה שהשמש כל יום זורחת ושוקעת, שזה דבר שהוא מובן לכולנו מאליו. אם נשאל שאלות לגבי זה ונעריך את הדברים הקטנים (וזה באמת מאוד קשה) אז הקסמים בחיים רק יגדלו. וככה גם האושר:)

נערך היום על-ידי Myself

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 23 שעות Myself אמר/ה:

התשובה למשמעות החיים היקום וכל השאר היא: 42

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.