מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
אורח

לצאת מהארון - שוב פה

Recommended Posts

אורח

היי. 17, בי. 

כבר הרבה זמן שאני מאוהב בבחור ורוצה לצאת מהארון בשביל שהוא ידע ואם הוא בארון הוא יוכל לעשות עם זה משהו.. לא הולך טוב. יצאתי מול 2 חברים שקיבלו את זה סבבה לפני תשעה חודשים וזהו. היו הרבה פעמים שאמרתי לעצמי שאני אצא ולא יצאתי. 

אז עכשיו אמרתי לעצמי שאני רוצה לצאת מול אמא שלי ששנינו בבית, ובאמת הרגשתי משהו אחר הפעם שאמרתי לעצמי. כאילו זה הולך לקרות. התחלתי להלחץ והרגשתי קצת מסוחרר, ניסיתי להרגע ובסוף לא הלכתי אליה ולא כלום. הייתי ממש מופתע שזה קורה. 

אני לא רגיל לספר דברים לאחרים ובטח שלא משהו כזה. אני לא דואג מהקבלה של אנשים כי אמא שלי ספציפית ליברלית מאוד ואני חי בחברה די מקבלת ואני יודע שרוב האנשים שסביבי יקבלו את זה אחלה. 

אבל פשוט לא הצלחתי. אני ממש רוצה כבר לצאת ושתהיה לי את האופציה הזו להיות עם בחורים וספציפית עם אותו הבחור שאני בקטע שלי אבל כלום לא יקרה עד שאני לא אצא..

יש טיפים לגבי היציאה או לגבי המצב עם הבחור או לגבי כל דבר?.. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני ממש שמחה שהגעת לשלב שבו אתה שלם עם עצמך ובטוח בעצמך מספיק כדי לצאת בפני החברים שלך, זה באמת לא פשוט, אז כל הכבוד :)

אם אתה באמת מוכן לצאת בפני אמא שלך (ורק אם אתה באמת מוכן, אתה יכול לקחת את כל הזמן שבעולם כדי לעשות את זה ואף אחד לא מכריח אותך) אולי תנסה לכתוב לה מכתב שמתאר את התחושות והרגשות שלך, ופשוט להשאיר לה לקרוא, או להושיב אותה לקרוא אותו איתך. זה יכול לעזור לך להתבטא בדרך הטובה ביותר ולא להילחץ, אחרי המכתב תוכלו לדבר.

לגבי הבחור, אני חושבת שאם הוא ידע שאתה בי זה יהיה יותר קל, אני לא ממש הבנתי אם אתה יודע שגם הוא נמשך לבנים, אבל במידה וכן תוכל פשוט לדבר איתו על זה כשתרגיש מוכן.

אני מזמינה אותך לפתוח משתמש ולשלוח לי הודעה פרטית אם תצטרך עוד עזרה או סתם מישהו לדבר איתו, מקווה שעזרתי :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
13 hours ago, JustBetweenUs said:

היי, אני ממש שמחה שהגעת לשלב שבו אתה שלם עם עצמך ובטוח בעצמך מספיק כדי לצאת בפני החברים שלך, זה באמת לא פשוט, אז כל הכבוד :)

אם אתה באמת מוכן לצאת בפני אמא שלך (ורק אם אתה באמת מוכן, אתה יכול לקחת את כל הזמן שבעולם כדי לעשות את זה ואף אחד לא מכריח אותך) אולי תנסה לכתוב לה מכתב שמתאר את התחושות והרגשות שלך, ופשוט להשאיר לה לקרוא, או להושיב אותה לקרוא אותו איתך. זה יכול לעזור לך להתבטא בדרך הטובה ביותר ולא להילחץ, אחרי המכתב תוכלו לדבר.

לגבי הבחור, אני חושבת שאם הוא ידע שאתה בי זה יהיה יותר קל, אני לא ממש הבנתי אם אתה יודע שגם הוא נמשך לבנים, אבל במידה וכן תוכל פשוט לדבר איתו על זה כשתרגיש מוכן.

אני מזמינה אותך לפתוח משתמש ולשלוח לי הודעה פרטית אם תצטרך עוד עזרה או סתם מישהו לדבר איתו, מקווה שעזרתי :)

היי. אין לי מושג אם אני מוכן לצאת או לא, אבל אני רוצה. 

המכתב זה באמת רעיון טוב להקל על עצמי אבל זו לא הדרך שאני רוצה לצאת בה מהארון.. אני חושב שאני צריך לעשות את זה פנים מול פנים אבל פשוט לא מצליח. 

נ.ב, אני לא יודע אם הבחור ההוא סטרייט או לא.  הלוואי :(

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אני מתחיל לחשוב שהבעיה שלי זה שאני לא יודע אם אני מוכן. מה זה להיות מוכן? איך אני יכול פתאום להיות מוכן? מתי אני יודע שאני מוכן? כי בנתיים אני רוצה לצאת מהארון בשביל הבחור ובשביל עוד אופציות בכללי ובשביל להפסיק עם הסוד הזה שהרבה יותר בוער לי עכשיו שאני בקטע של בחור אבל אני מת מפחד. הצלחתי לספר ל2 החברים, סבבה. מה עכשיו? אני לא מצליח עוד ואני לא יודע מה לעשות.. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי קשר - וואו נרשמתי סוף סוף :) לכל פרנואיד יש כתובת אימייל מזוייפת בשלוף ;)

הפוסט הזה והפוסטים הקודמים שלי שייכים אליי. ביי (סטגדיש?) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לשלוח הודעה ואנסה לעזור במה שאוכל וגם להקשיב :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.