מעבר לתוכן
גאיה בר

לאישה שאתן לה תנשמה..לזאת שאני עוד לא מכירה כתבתי לך משו קטן..

Recommended Posts

פירסמתי את זה כבר בפורום יצירה אבל היה לי חשוב לפרסם את זה גם פה שזה יגיע ליותר נשים.. מי יודע אולי אחת מיכם שתקרא אתזה תיהיה האישה שבשיר..

אני יושבת, ברכבת, וחושבת, וכותבת, את אותם שורות, לזאת שאנגב לה תדמעות ,לזאת שתשירוף לי תיידים מרוב כל השיקיות, לזאת שאתרוצץ איתה שעות, כי היא "חייבת קצת קניות", לזאת שאיתה אני יוכל להשטתות, מבלי לשתות, שמספיק ששתינו נמצאות, ואנחנו כבר נהנות, לזאת, שתתן לי עוד סיבה לחיות, לזאת שתוכל לזהות, מתי אני כועסת, ומתי אני שמחה ,מתי אני צוחקת, ומתי אני מחייכת, כי אני סתם במבוכה, לזאת שאני אהייה מסוגלת לידה להיות גם זאתי שבוכה ,לזאת שאתן לה את כל מה שהיא צריכה, ובלילות קרים אתן לה גם את השמיכה, גם את החולצה, העיקר שתתחמם, זאתי שתשים לי הפלסטר על ליבי המדממם ,זאת שבשבילה אקריב ואלחם,  זאתי שאף פעם לא יהיה איתה משעמם ,זאתי שלידה יהיה קשה להירדם  כי היא כל כך יפה אז איך אפשר לעצום תעיניים,שאני כל הזמן רוצה להחזיק לה תיידיים ,ולהגיד תודה לזה שבשמיים, שנתן לי אותה ,ובלי לחשוב פעמיים , כשהיא תמעד טיפה ,לתפוס אותה חזק מהרגליים, לזאת שאהיה לצידה באש ובמים, לזאת שכל ריב יהפוך למלחמת עולם, לזאת ששונה מכולם, לזאת שכל נשיקה תשאיר בי חותם, וכן אני כותבת את זה בשבילך, כשתדעי שלעד אני ארצה להיות לצידך, למענך, אעשה את הכל ,ואני צורחת בקול! שתבואי מהר, כי בלב שלי הדבר הזה כל כך חסר, אני רוצה להתגבר, ולהתבגר, שיש שם מישי איתי, ולמה עדיין הדבר ניראלי כל כך רחוק ולא מציאותי, מתי השיר יהפוך אמיתי..אבל אני עדיין תקועה בתוך הארון, והחושך
המחניק הזה לא נותן לי לישון ,כל כך הרבה בעיות מסתתרות שם ללא פיתרון,  בגלל אהבתי לנשים, אני צריכה כל הזמן את המסיכה הזו לשים, להקסים, את כל מי שמסביב, לספר מה קרה אתמול עם אביב,וכמה בשבילו אני מוכנה להקריב, אבל הלב שלי ברור ,והוא יודע שהוא לא מאוהב באותו בחור, אבל הרגש קבור ,כי אמא אמרה כשהייתי קטנה שזה אסור, אהבה אסורה, זה כתוב בתורה, ואני קצת גדלתי וקצת יותר מבינה ,שככה נולדתי וזה מה יש ,אני עדיין זוכרת איך הלב שלי פעם כבר בגיל חמש, אבל הייתי ילדה ופירשתי את הרגש אחרת, הייתי תקועה עמוק בתוך המסגרת, שקוברת ,את כל הרגשות, והתשוקות, ואז הכל נשאר בבטן, וזה הופך לצלקות, ושאלות ,כמה שאלות, התלבטויות כיצד אני רוצה לחיות, אבל אני רוצה לחיות עם זאת שכבר לכם סיפרתי ,כי אחרי מה שאני עברתי ,מה שאת קברת בי, אמא מתחיל לצאת מתוך הקבר, גם לי מגיע לאהוב טיפה מעבר ,מעורערת ברכבת, על ילדות טיפה כואבת, מסתכלת בחלון הגענו אני חושבת, עכשיו תורי לרדת ,אני קמה מהכסא הכי מהר שיש,והולכת לחפש את הילדה מגיל חמש...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. זה מהמם! כל כך התחברתי לזה! את דתיה?

אני זוכרת שגם אני פירשתי את זה אחרת כשהייתי קטנה, כשראיתי כל מיני בנות וחשבתי "אני רוצה להיות חברה שלה, היא נראית לי ממש נחמדה ויפה" (לא חשבתי על זה בקטע רומנטי, את יודעת בסך הכל ילדה קטנה) עכשיו שאני יודעת שאני בי אני מבינה למה היו כל מיני סרטים שהייתי ממש אוהבת כי הייתה שם מישהי יפה, והיו אומרים לי שזה שיטחי, אבל למישהי שאוהבת סרט כי יש בו מישהו חתיך, לא אומרים לה שזה שיטחי, כי מה מותר לה להתאהב, לא? (נכון, אני בי, אבל נמשכת יותר לבנות)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 16 דקות Just me my self and i אמר/ה:

וואו. זה מהמם! כל כך התחברתי לזה! את דתיה?

אני זוכרת שגם אני פירשתי את זה אחרת כשהייתי קטנה, כשראיתי כל מיני בנות וחשבתי "אני רוצה להיות חברה שלה, היא נראית לי ממש נחמדה ויפה" (לא חשבתי על זה בקטע רומנטי, את יודעת בסך הכל ילדה קטנה) עכשיו שאני יודעת שאני בי אני מבינה למה היו כל מיני סרטים שהייתי ממש אוהבת כי הייתה שם מישהי יפה, והיו אומרים לי שזה שיטחי, אבל למישהי שאוהבת סרט כי יש בו מישהו חתיך, לא אומרים לה שזה שיטחי, כי מה מותר לה להתאהב, לא? (נכון, אני בי, אבל נמשכת יותר לבנות)

אני באה מבית מסורתי דתי כזה אני הולכת עם מכנסיים אבל אני לומדת במקום דתי אימשלי ממש פרימיטיבית והכל בקיצור די מורכב ו..כן מסכימה איתך שזה לא שטחי בכלל..עזבי אותך אנשים מתים על לשפוט כל הזמן..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

את רוצה לצאת מהארון? אם כן תימצאי איזה חברה שאת יודעת שהיא בסדר עם זה, ותבדקי עם עצמך אם את באמת מרגישה מוכנה לגלות, ואם כן תספרי לה. אמרת שאמא שלך פרימיטיבית? מה אם אבא שלך? גם הוא? אם לא, תנסי לברר איתו מה הוא חושב על זה ואם הוא בסדר עם זה תספרי לו. בהצלחה :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ותאמיני לי כיף לך שאת מבית מסורתי, אני גדלתי בבית דתי ובגלל שמרגיש לי שמחמירים ביותר מדי דברים אני רוצה לחזור בשאלה. אני כן מאמינה בה', ואני חושבת שאם היינו כמו חברות שיש לי, שהם דתיות אבל לא ממש בהגזמה (הם לא הולכות עם מכנסיים נגיד, אבל הם יכולות נגיד לדבר עם בנים, ללכת עם חולצה מעל המרפק בקיץ, וכל מיני דברים כאלה) אז אם הייתי כמוהם או שהייתי מסורתי פחות הייתי רוצה לחזור בשאלה כי אני כן מאמינה אבל אני מרגישה שאני צריכה קצת חופש מכל הדברים האלה :/

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני דתיה ואמא שלי ממש מחמירה אבל אבא שלי אטאיסט ואז הכל מסתבך עוד יותר כי ההורים לי רוסיים אז הם מאוד מקובעים בדעתם מלכתחילה אז הם לא ידעו בחיים שאני בי

ואני אוהבת את הסיפור/שיר שלך הוא מהמם והלוואי הייתה לי אהבה כזאת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 דקות Maladubro אמר/ה:

גם אני דתיה ואמא שלי ממש מחמירה אבל אבא שלי אטאיסט ואז הכל מסתבך עוד יותר כי ההורים לי רוסיים אז הם מאוד מקובעים בדעתם מלכתחילה אז הם לא ידעו בחיים שאני בי

ההורים שלך בעד או נגד הקהילה? כי אם אבא שלך אתאיסט, אולי הוא בעד זה? את יכולה לדבר איתו על הנושא בלי להגיד לו שאת בי, ואם הוא יגיד שהוא בעד אז כשתרגישי מוכנה תספרי לו. ואולי תגלי שגם אמא שלך בעד, או שתשכנעי אותה, ותוכלי לגלות גם לה :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 שעות Just me my self and i אמר/ה:

את רוצה לצאת מהארון? אם כן תימצאי איזה חברה שאת יודעת שהיא בסדר עם זה, ותבדקי עם עצמך אם את באמת מרגישה מוכנה לגלות, ואם כן תספרי לה. אמרת שאמא שלך פרימיטיבית? מה אם אבא שלך? גם הוא? אם לא, תנסי לברר איתו מה הוא חושב על זה ואם הוא בסדר עם זה תספרי לו. בהצלחה :)

זה בדיוק מה שעשיתי יש לי איזה שלוש חברות שיודעות 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 שעות Maladubro אמר/ה:

תודה רבה מאחלת לכולנו כזו אהבה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 שעות Just me my self and i אמר/ה:

ההורים שלך בעד או נגד הקהילה? כי אם אבא שלך אתאיסט, אולי הוא בעד זה? את יכולה לדבר איתו על הנושא בלי להגיד לו שאת בי, ואם הוא יגיד שהוא בעד אז כשתרגישי מוכנה תספרי לו. ואולי תגלי שגם אמא שלך בעד, או שתשכנעי אותה, ותוכלי לגלות גם לה :)

זה הקטע שהם רוסים אז גם אבא שלי מאוד נגד כל העניין ואמא שלי נראלי פשוט תגיד שאני לא יודעת מה אני מרגישה בכל מקרה אני בארון לנצח

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה את? אם את מעל גיל 18 ככה שהם לא מחליטים אם לקחת אותך לטיפולים או לא ואם יש לך דירה משלך ככה שהם לא יכולים להעיף אותך מהבית, פשוט תגידי להם שזה מי שאת ואם הם לא יקבלו אותך זה בעיה שלהם והם יאבדו את הילדה שלהם , את לא יכולה להסתיר את עצמך בשביל אחרים... אם את מתחת גיל 18, תחכי לגיל 18 ותחכי שיהיה לך דירה משלך ואז תגידי להם את זה. בינתיים את יכולה למצוא חברות שאת יכולה לספר להם

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגניב שיש פה דיון מלא בדתיות:)או חצי דתיות, או דתלשיות.

הכל מקסים כאןן כלכך. ואני כל כך חולמת על אהבה כמו בשיר. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On Thu Apr 12 2018 at 12:59 AM, גאיה בר said:

פירסמתי את זה כבר בפורום יצירה אבל היה לי חשוב לפרסם את זה גם פה שזה יגיע ליותר נשים.. מי יודע אולי אחת מיכם שתקרא אתזה תיהיה האישה שבשיר..

אני יושבת, ברכבת, וחושבת, וכותבת, את אותם שורות, לזאת שאנגב לה תדמעות ,לזאת שתשירוף לי תיידים מרוב כל השיקיות, לזאת שאתרוצץ איתה שעות, כי היא "חייבת קצת קניות", לזאת שאיתה אני יוכל להשטתות, מבלי לשתות, שמספיק ששתינו נמצאות, ואנחנו כבר נהנות, לזאת, שתתן לי עוד סיבה לחיות, לזאת שתוכל לזהות, מתי אני כועסת, ומתי אני שמחה ,מתי אני צוחקת, ומתי אני מחייכת, כי אני סתם במבוכה, לזאת שאני אהייה מסוגלת לידה להיות גם זאתי שבוכה ,לזאת שאתן לה את כל מה שהיא צריכה, ובלילות קרים אתן לה גם את השמיכה, גם את החולצה, העיקר שתתחמם, זאתי שתשים לי הפלסטר על ליבי המדממם ,זאת שבשבילה אקריב ואלחם,  זאתי שאף פעם לא יהיה איתה משעמם ,זאתי שלידה יהיה קשה להירדם  כי היא כל כך יפה אז איך אפשר לעצום תעיניים,שאני כל הזמן רוצה להחזיק לה תיידיים ,ולהגיד תודה לזה שבשמיים, שנתן לי אותה ,ובלי לחשוב פעמיים , כשהיא תמעד טיפה ,לתפוס אותה חזק מהרגליים, לזאת שאהיה לצידה באש ובמים, לזאת שכל ריב יהפוך למלחמת עולם, לזאת ששונה מכולם, לזאת שכל נשיקה תשאיר בי חותם, וכן אני כותבת את זה בשבילך, כשתדעי שלעד אני ארצה להיות לצידך, למענך, אעשה את הכל ,ואני צורחת בקול! שתבואי מהר, כי בלב שלי הדבר הזה כל כך חסר, אני רוצה להתגבר, ולהתבגר, שיש שם מישי איתי, ולמה עדיין הדבר ניראלי כל כך רחוק ולא מציאותי, מתי השיר יהפוך אמיתי..אבל אני עדיין תקועה בתוך הארון, והחושך
המחניק הזה לא נותן לי לישון ,כל כך הרבה בעיות מסתתרות שם ללא פיתרון,  בגלל אהבתי לנשים, אני צריכה כל הזמן את המסיכה הזו לשים, להקסים, את כל מי שמסביב, לספר מה קרה אתמול עם אביב,וכמה בשבילו אני מוכנה להקריב, אבל הלב שלי ברור ,והוא יודע שהוא לא מאוהב באותו בחור, אבל הרגש קבור ,כי אמא אמרה כשהייתי קטנה שזה אסור, אהבה אסורה, זה כתוב בתורה, ואני קצת גדלתי וקצת יותר מבינה ,שככה נולדתי וזה מה יש ,אני עדיין זוכרת איך הלב שלי פעם כבר בגיל חמש, אבל הייתי ילדה ופירשתי את הרגש אחרת, הייתי תקועה עמוק בתוך המסגרת, שקוברת ,את כל הרגשות, והתשוקות, ואז הכל נשאר בבטן, וזה הופך לצלקות, ושאלות ,כמה שאלות, התלבטויות כיצד אני רוצה לחיות, אבל אני רוצה לחיות עם זאת שכבר לכם סיפרתי ,כי אחרי מה שאני עברתי ,מה שאת קברת בי, אמא מתחיל לצאת מתוך הקבר, גם לי מגיע לאהוב טיפה מעבר ,מעורערת ברכבת, על ילדות טיפה כואבת, מסתכלת בחלון הגענו אני חושבת, עכשיו תורי לרדת ,אני קמה מהכסא הכי מהר שיש,והולכת לחפש את הילדה מגיל חמש...

וואי...הקטע הזה ממש יפה והתחברתי אליו מאוד.

גם לי כל הזמן הטיפו שאהבה כזאת זה אסור אבל...עם הזמן הבנתי שזה בסדר ואפילו יכול להיות מדהים3>         ל

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 שעות linoyapelblat אמר/ה:

וואי...הקטע הזה ממש יפה והתחברתי אליו מאוד.

גם לי כל הזמן הטיפו שאהבה כזאת זה אסור אבל...עם הזמן הבנתי שזה בסדר ואפילו יכול להיות מדהים3>         ל

צודקת ממש תודה רבה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים מה שכתבת. פשוט תיארת את כל מה שמתחולל בי וכל מה שאני מרגישה בפנים, ופשוט בא לי לצעוק את כל מה שכתבת! פשוט מילה במילה מה שאני מרגישה. מוזמנת לדבר בפרטי אם את רוצה..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On 4/12/2018 at 12:59 AM, גאיה בר said:

וואו את כל כך מוכשרת! מקווה שהמצב ישתפר ותמצאי את הדרך החוצה ושתמצאי אהבה גדולה ואמיתית כמו שמגיע לכולנו לחוות! אני אמנם גדולה ממך בכמה שנים ובעצמי בארון אבל אם את רוצה לדבר ולשתף אני כאן(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואו תקשיבי שזה ממש מהמם ומרגש ונראלי שכולן יכולות ממש להזדהות עם זה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 שעות Zzz333 אמר/ה:

וואו תקשיבי שזה ממש מהמם ומרגש ונראלי שכולן יכולות ממש להזדהות עם זה. 

וואי ממש תודה❤❤

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...