מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• OrenD

השתתפו בפעילות איגי דרך הטלפון שלכם!   10/03/18

פרוייקט סיגי יוצא לדרך ואנחנו מחפשים חניכות וחניכים שישתתפו בקבוצה הראשונה! מה זה? כמו הקבוצות החברתיות של איגי ברחבי הארץ (איגי נתניה, איגי חיפה וכו') רק באינטרנט! אז זה כמו הפורומים? לא. זה מפגש און-ליין דרך אפליקציה בטלפון או במחשב. מתחברים עם מצלמות ומעבירים פעילות כיפית ביחד! מה נעשה שם? נעבור פעילויות בנושאים להט"בים, כמו שאר הקבוצות של איגי, רק באופן שמותאם לקבוצה באינטרנט. למי זה טוב? למי שרוצה להשתתף בפעילות של איגי ולהכיר את העולם הלהט"בי, אבל לא יכול/ה להשתתף באחת מהקבוצות מכל סיבה שהיא. אז סתם כל אחת יכולה להצטרף? רק מי שרוצה ולאחר שיחה עם המדריך. אין כניסה ל"זרים" והקבוצה לא פתוחה לכל אחד. חייבים מצלמה? כן... זה חלק מהרעיון. אנחנו רוצים ליצור קבוצה. בלי מצלמה זה כמו לשבת בקבוצה של איגי עם מסיכה על הראש... אבל אני בארון... זה דיסקרטי? דיסקרטי מאוד, כמו שאר הפעילות של איגי. חוצמזה, הסיכוי שתפגשו מישהו מוכר לכם בקבוצה כזו (שיש בה חבר'ה מכל הארץ) הוא ממש נמוך. אז איפה נרשמים?? אצלי! כרגע אני מגבש את הקבוצה ובודק מי מעוניין/ת להשתתף. דברו איתי בפרטי!   אורן
    • Harrys

מנהלת הגאווה! - בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה   02/04/18

מתכוננות ביחד למצעדי הגאווה חניכות - מדריכות - רכזות בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה. 2.04 - יום שני בין השעות 12:00-14:00 10.04 - יום שלישי בין השעות 20:00-21:30 2.05 - יום רעי בין השעות 18:30-20:30
    • Harrys

תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
    • Harrys

שימו לב! אירועי יום ההבנה   16/04/18

ארועי יום ההבנ״ה פותחים את חודש הגאווה בכל הארץ- והם ארועי נוער עבור נוער. רכזות הפעילות והגרעיו בונים ומתכננות אותו 
      וכמובן נשמח לעזרה ולהגעה באותו יום
      חיפה: ביהס עאוני ה
      תל אביב: גן מאיר
      ב״ש: נעדכן בהמשך https://www.facebook.com/events/164395704384137
    • Harrys

זה קורה! מפגש הפורומים הגדול של המאה!   22/04/18

מתי?! ב-24.05 בשעה 16:00 איפה? בגן מאיר יהיה נשנושים הכרויות עם החניכים והמדריכים והרבה כיף :-) בואו בהמוניכןם!
גאיה בר

שיר קטן עם משמעות גדולה אשמח מאד לתגובות

Recommended Posts

אני יושבת, ברכבת, וחושבת, וכותבת, את אותם שורות, לזאת שאנגב לה תדמעות ,לזאת שתשירוף לי תיידים מרוב כל השיקיות, לזאת שאתרוצץ איתה שעות, כי היא "חייבת קצת קניות", לזאת שאיתה אני יוכל להשטתות, מבלי לשתות, שמספיק ששתינו נמצאות, ואנחנו כבר נהנות, לזאת, שתתן לי עוד סיבה לחיות, לזאת שתוכל לזהות, מתי אני כועסת, ומתי אני שמחה ,מתי אני צוחקת, ומתי אני מחייכת, כי אני סתם במבוכה, לזאת שאני אהייה מסוגלת לידה להיות גם זאתי שבוכה ,לזאת שאתן לה את כל מה שהיא צריכה, ובלילות קרים אתן לה גם את השמיכה, גם את החולצה, העיקר שתתחמם, זאתי שתשים לי הפלסטר על ליבי המדממם ,זאת שבשבילה אקריב ואלחם,  זאתי שאף פעם לא יהיה איתה משעמם ,זאתי שלידה יהיה קשה להירדם  כי היא כל כך יפה אז איך אפשר לעצום תעיניים,שאני כל הזמן רוצה להחזיק לה תיידיים ,ולהגיד תודה לזה שבשמיים, שנתן לי אותה ,ובלי לחשוב פעמיים , כשהיא תמעד טיפה ,לתפוס אותה חזק מהרגליים, לזאת שאהיה לצידה באש ובמים, לזאת שכל ריב יהפוך למלחמת עולם, לזאת ששונה מכולם, לזאת שכל נשיקה תשאיר בי חותם, וכן אני כותבת את זה בשבילך, כשתדעי שלעד אני ארצה להיות לצידך, למענך, אעשה את הכל ,ואני צורחת בקול! שתבואי מהר, כי בלב שלי הדבר הזה כל כך חסר, אני רוצה להתגבר, ולהתבגר, שיש שם מישי איתי, ולמה עדיין הדבר ניראלי כל כך רחוק ולא מציאותי, מתי השיר יהפוך אמיתי..אבל אני עדיין תקועה בתוך הארון, והחושך
המחניק הזה לא נותן לי לישון ,כל כך הרבה בעיות מסתתרות שם ללא פיתרון,  בגלל אהבתי לנשים, אני צריכה כל הזמן את המסיכה הזו לשים, להקסים, את כל מי שמסביב, לספר מה קרה אתמול עם אביב,וכמה בשבילו אני מוכנה להקריב, אבל הלב שלי ברור ,והוא יודע שהוא לא מאוהב באותו בחור, אבל הרגש קבור ,כי אמא אמרה כשהייתי קטנה שזה אסור, אהבה אסורה, זה כתוב בתורה, ואני קצת גדלתי וקצת יותר מבינה ,שככה נולדתי וזה מה יש ,אני עדיין זוכרת איך הלב שלי פעם כבר בגיל חמש, אבל הייתי ילדה ופירשתי את הרגש אחרת, הייתי תקועה עמוק בתוך המסגרת, שקוברת ,את כל הרגשות, והתשוקות, ואז הכל נשאר בבטן, וזה הופך לצלקות, ושאלות ,כמה שאלות, התלבטויות כיצד אני רוצה לחיות, אבל אני רוצה לחיות עם זאת שכבר לכם סיפרתי ,כי אחרי מה שאני עברתי ,מה שאת קברת בי, אמא מתחיל לצאת מתוך הקבר, גם לי מגיע לאהוב טיפה מעבר ,מעורערת ברכבת, על ילדות טיפה כואבת, מסתכלת בחלון הגענו אני חושבת, עכשיו תורי לרדת ,אני קמה מהכסא הכי מהר שיש,והולכת לחפש את הילדה מגיל חמש...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שיר מדהים!!!! אני קראתי אותו ועברה בי צמרמורת. כל כך אמיתי ומהלב, עם כל השמחה והכאב שיש שם. וואו באמת מדהים!!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שיר פשוט מדהים!! את כותבת מדהים וחזק. משמעות אכן גדולה ושיר גדול :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו!!

כתבת מהמם כל כך. אגיב לך בפרטי קצת יותר, אבל שתדעי שזה מדהים.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.