Jump to content
Guest אורחת

מבולבלת

Recommended Posts

Guest אורחת

היי, בעיקרון כתבתי כבר באשכול אחר, אבל אז גיליתי שיש אשכול שמוקדש לנושא הזה... מקווה שזה בסדר. אז ככה, אני בת 15, וזאת הפעם הראשונה שלי כאן. אני יודעת שאני נמשכת לבנים, כבר היה לי חבר, ואני מתאהבת בבנים, אבל בזמן האחרון התחלתי להרגיש משיכה לבנות... לא למישהי ספציפית, פשוט התחלתי לשים לב ולחשוב על זה יותר... עוד לא היו לי רגשות רומנטיים לאף בת, ואני לא יודעת... אני מרגישה שאני לא חושבת על זה ברצינות מספיק... לא בטוחה איך להסביר את זה, אבל על דברים אחרים שהעסיקו אותי חשבתי יותר, כמו חרדה ודיכאון שהיו לי, ואפילו סתם ריבים עם חברות מעסיקים אותי יותר. אני מרגישה כאילו זה קל מדי (אני באמת לא מצליחה להסביר את זה בצורה נורמלית), וזה רק מבלבל אותי יותר. אני לא רוצה לספר לאף אחד לפני שאני בטוחה ב100 אחוז. למישהו יש עצות איך להיות בטוחה בזה יותר?

לפי מה שכתבת אני הבנתי שאת חושבת שאת נמשכת לבנות, את יודעת בוודאות שאת נמשכת לבנים ואת מרגישה שהמשיכה ההתחלתית לבנות לא בדיוק מעסיקה אותך כמו שציפית ושאולי זה לא כזה "ביג דיל" מבחינתך, תקני אותי אם אני טועה. חשוב לי שתדעי שזה בסדר גמור, יש לך את כל הזמן שבעולם לחשוב על מה את אוהבת ולמי את נמשכת.

תנסי לחשוב רגע ולהבין מה זה מבחינתך להימשך למישהי - למה את מתכוונת כשאת אומרת משיכה לבנות? סתם ליהנות להסתכל עליה? לרצות להיות מעבר לחברה רגילה שלה? רצון להיות לידה כל הזמן? לגעת בה? אני חושבת שזה יעזור לך להבין מה את רוצה מעצמך ומאחרות ואולי גם להשוות את התשובות לשאלות האלה בין בנים ובין בנות. האם את רואה את עצמך בקשר עם מישהי אי פעם?

אם את רוצה להתייעץ או לדבר את מוזמנת לפתוח משתמש ולשלוח לי הודעה ואוכל לספר לך יותר לעומק מה עזר לי בתהליך ההבנה שלי. מקווה שעזרתי :)

Guest אנונימי

היי. שאני התחלתי להבין שאני בי זה היה משהו דומה. התחלתי להמשך מינית לבנים, לא ספציפיים אבל באופן כללי, ואז היו לי קצת פנטזיות על בחורים שאני מכיר (אבל לא נמשכתי אליהם רגשית) והיום אני יודע שאני בי ואני מאוהב בבחור כרגע. 

זה יכול להיות ממש מבלבל. את חייבת לזכור כמה דברים עיקריים - 

קחי ת'זמן. אף אחד לא לוחץ עלייך לעשות כלום. יש לך את כל החיים לפנייך לגלות בדיוק מה את. את לא צריכה להלחץ מזה, המון אנשים לא יודעים מה הם והם מבינים לאט לאט. יש אנשים שמבינים ישר ובגיל מאוד מוקדם מה הם, יש כאלה שבגיל קצת יותר מאוחר. הכי חשוב זה שתדעי שלכל אדם זה לוקח זמן שונה ושזה לא צריך להלחיץ אותך. 

אל תדבקי להגדרות. המונחים והמושגים הם מה שהם - יכול להיות שתחשבי שאת בי ותגלי שאת לסבית או להפך או כל דבר אחר וזה בסדר גמור. גם בתוך ביסקסואליות יש הגדרות שונות עם הפרדות בין מיניות לרגש. אל תרגישי לא בסדר אם את לא מרגישה שאת עונה ב100% על הגדרה כלשהי, כי יש מצב שעוד תתגבשי בהמשך, יש מצב שתביני שהיא לא מתאימה לך, ויש מצב שזה לא בדיוק את.

אני הייתי ממליץ לחשוב על זה ובאמת לבדוק עם עצמך למי את נמשכת ואיך. אם יש לך אדם קרוב שאת חושבת שאת יכולה לדבר איתו על זה (מבחינת לסמוך עליו, שלא יגיב רע ושלא אנטי להט"ב) ואת רוצה לדבר איתו תלכי על זה. יש פעמים שאין כזה וזה גם בסדר. כאן בפורומים עונים תמיד ויש פה אנשים אוהבים ודואגים שמשקיעים מעצמם המון ועזרו לי ולאחרים וגם לך. אם את לא רוצה עוד להגיד משהו עד שלא תהיי בטוחה, זה גם בסדר, ותמיד את יכולה לבוא כאן לפורומים לכל תהייה, מחשבה או סתם לדבר. תמיד יש אנשים סביב, רק צריך לדעת לחפש <3

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...