מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• OrenD

השתתפו בפעילות איגי דרך הטלפון שלכם!   10/03/18

פרוייקט סיגי יוצא לדרך ואנחנו מחפשים חניכות וחניכים שישתתפו בקבוצה הראשונה! מה זה? כמו הקבוצות החברתיות של איגי ברחבי הארץ (איגי נתניה, איגי חיפה וכו') רק באינטרנט! אז זה כמו הפורומים? לא. זה מפגש און-ליין דרך אפליקציה בטלפון או במחשב. מתחברים עם מצלמות ומעבירים פעילות כיפית ביחד! מה נעשה שם? נעבור פעילויות בנושאים להט"בים, כמו שאר הקבוצות של איגי, רק באופן שמותאם לקבוצה באינטרנט. למי זה טוב? למי שרוצה להשתתף בפעילות של איגי ולהכיר את העולם הלהט"בי, אבל לא יכול/ה להשתתף באחת מהקבוצות מכל סיבה שהיא. אז סתם כל אחת יכולה להצטרף? רק מי שרוצה ולאחר שיחה עם המדריך. אין כניסה ל"זרים" והקבוצה לא פתוחה לכל אחד. חייבים מצלמה? כן... זה חלק מהרעיון. אנחנו רוצים ליצור קבוצה. בלי מצלמה זה כמו לשבת בקבוצה של איגי עם מסיכה על הראש... אבל אני בארון... זה דיסקרטי? דיסקרטי מאוד, כמו שאר הפעילות של איגי. חוצמזה, הסיכוי שתפגשו מישהו מוכר לכם בקבוצה כזו (שיש בה חבר'ה מכל הארץ) הוא ממש נמוך. אז איפה נרשמים?? אצלי! כרגע אני מגבש את הקבוצה ובודק מי מעוניין/ת להשתתף. דברו איתי בפרטי!   אורן
    • Harrys

מנהלת הגאווה! - בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה   02/04/18

מתכוננות ביחד למצעדי הגאווה חניכות - מדריכות - רכזות בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה. 2.04 - יום שני בין השעות 12:00-14:00 10.04 - יום שלישי בין השעות 20:00-21:30 2.05 - יום רעי בין השעות 18:30-20:30
    • Harrys

תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
    • Harrys

שימו לב! אירועי יום ההבנה   16/04/18

ארועי יום ההבנ״ה פותחים את חודש הגאווה בכל הארץ- והם ארועי נוער עבור נוער. רכזות הפעילות והגרעיו בונים ומתכננות אותו 
      וכמובן נשמח לעזרה ולהגעה באותו יום
      חיפה: ביהס עאוני ה
      תל אביב: גן מאיר
      ב״ש: נעדכן בהמשך https://www.facebook.com/events/164395704384137
    • Harrys

זה קורה! מפגש הפורומים הגדול של המאה!   22/04/18

מתי?! ב-24.05 בשעה 16:00 איפה? בגן מאיר יהיה נשנושים הכרויות עם החניכים והמדריכים והרבה כיף :-) בואו בהמוניכןם!
אורח

התייעצות

Recommended Posts

אורח

טוב, אז אני בן 15 ולומד בישיבה תיכונית איפה שהוא.

כבר לפני דיי הרבה זמן שמתי לב שאני מסתכל על בנים בצורה שונה והכל, אבל גם התאהבתי בבנות.

לפני בערך חצי שנה, הכרתי מישהו אצלי שהוא... אפשר לסכם את זה בתור "ממש טוב בלפתות אנשים".

אז היו לו דיי הרבה קטעים איתי, שבדרך כלל דיי נסחפתי ולא באמת חשבתי על מה שאני עושה, לפחות לא באותו רגע.

אבל חוץ מזה, אני יודע שהוא היה גם עם ילדים אחרים, וזה קצת מפריע לי, והוא גם תמיד מספר לי על פנטזיות שלו(על בנות דווקא בד"כ)

אז אני לא ממש יודע מה לעשות, או מה אני מרגיש כלפיו, ובאופן כללי זאת סיטואציה מבלבלת מאוד.

אני גם פוחד שמתישהו הוא יעזוב אותי, או לאיודע... זה גם מרגיש לי לא בסדר.

אגב, אני גם לא ממש מאמין באלוהים.

אם יש לכם הצעות או משהו, אני אשמח לשמוע.

תודה מראש!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אם אותו בנאדם יעזוב אותך , יבוא בנאדם אחר (אולי לא באותו רגע, אבל כן בנאדם אחר יגיע) ויגרום לך להרגיש מאושר יותר, אהוב. אל תשאיר את האושר שלך אצלו, זה דבר שהוא לא נכון לעשות. לא כולם נשארים לנצח ואתה צריך לדעת את זה, לא כולם מסוגלים, ולא כולם יכולים. לא תמיד זה בשליטה, ואם יש שליטה זה טוב. 

סבבה לגמריי שאתה לא מאמין, זה לא משהו שמפריע או ממש משנה. 

אם צורת ההתנהגות שלו לא נעימה לך, תדבר איתו ותקח מרחק. אל תתרחק ישר, קודם תדבר איתו על מה שמפריע לך/לא נעים לך. הוא לא אמור לשנות את ההתנהגות שלו, כי יש כאלו שיקבלו את איך שהוא מתנהג ויש כאלו שלא.

כשאתה לידו מה אתה מרגיש? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
לפני 6 שעות Amber Madison אמר/ה:

היי,

אם אותו בנאדם יעזוב אותך , יבוא בנאדם אחר (אולי לא באותו רגע, אבל כן בנאדם אחר יגיע) ויגרום לך להרגיש מאושר יותר, אהוב. אל תשאיר את האושר שלך אצלו, זה דבר שהוא לא נכון לעשות. לא כולם נשארים לנצח ואתה צריך לדעת את זה, לא כולם מסוגלים, ולא כולם יכולים. לא תמיד זה בשליטה, ואם יש שליטה זה טוב. 

סבבה לגמריי שאתה לא מאמין, זה לא משהו שמפריע או ממש משנה. 

אם צורת ההתנהגות שלו לא נעימה לך, תדבר איתו ותקח מרחק. אל תתרחק ישר, קודם תדבר איתו על מה שמפריע לך/לא נעים לך. הוא לא אמור לשנות את ההתנהגות שלו, כי יש כאלו שיקבלו את איך שהוא מתנהג ויש כאלו שלא.

כשאתה לידו מה אתה מרגיש? 

זה תלוי מתי, בעיקרון הוא חבר טוב שלי גם בלי קשר לזה, אבל בדרך כלל שאני ליידו אני מרגיש כאילו בא לי לגעת בו או משהו... או סתם לחבק אותו, בעיקר שאנחנו לבד...

זה גם לא ממש קורה לי עם בנים אחרים, רק עם כאלה ממש ספציפים.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 52 דקות אורח אמר/ה:

זה תלוי מתי, בעיקרון הוא חבר טוב שלי גם בלי קשר לזה, אבל בדרך כלל שאני ליידו אני מרגיש כאילו בא לי לגעת בו או משהו... או סתם לחבק אותו, בעיקר שאנחנו לבד...

זה גם לא ממש קורה לי עם בנים אחרים, רק עם כאלה ממש ספציפים.

אתה מרגיש שאתה נמשך אליו? אוהב אותו קצת מעבר לחבר טוב?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
לפני 22 שעות Amber Madison אמר/ה:

אתה מרגיש שאתה נמשך אליו? אוהב אותו קצת מעבר לחבר טוב?

פחות או יותר כן.

זה בדרך כלל לא קורה לי עם בנים אחרים...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה לגמריי (: 

וזה דבר שמשמח אותך?

אז הפעם זה קרה (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

בתור מישהו שעבר חוויה דומה, נשמע שאתה מחפש אהבה וחיבור רגשי. ספציפית במקרה עם החבר זה מתבטא באופן פיזי, אבל אם חברים וחברות אחרים זה יכול להתבטא בצורה שונה.

אל תמהר לתייג את עצמך כהומו, סטרייט או בי. אתה לא צריך את ההגדרות האלה עכשיו. 

אני מכיר את הרצון הזה לחיבוק ולהרגיש שמישהו אוהב אותי. אם כרגע זה עושה לך טוב אז תמשיך עם זה, אם לא אז תתחיל לחשוב על פתרונות אחרים שיעשו לך טוב.

בכל מקרה, יש הרבה אנשים בעולם שאוהבים אותך ואתה אפילו לא יודע. אם אתה כמוני, אתה כנראה לא מאמין למשפט האחרון ולכן אני רק אבקש שתאמין שאני אוהב אותך. אני לא מכיר אותך, אני לא יודע מה הסיפור שלך, אבל אני יודע שגם אני הרגשתי את הרגשות שאתה מתאר ושמגיע לך שיאהבו אותך.

בהצלחה!

ארי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.