מעבר לתוכן
blackwatch

התייעצות

Recommended Posts

שלום אני חדש פה אני בן 16 ועשרה חודשים אני עדיין מתלבט במשיכה המינית שלי ,אני גולש באיגי כבר שלושה חודשים בערך ואני מקווה שתוכלו לעזור לי קצת בהתלבטות שלי

אני נמצא בחברת נעורים(כלומר פנימייה מבחירה) שלוש פעמים בשבוע והשנה נכנס לפנימייה מדריך חדש ובהתחלה שפגשתי אותו הרגשתי ממש ביישנות אבל חשבתי שזה משהו נורמלי כי אני בן אדם ביישן ומופנם בדרך כלל אבל ככל שהמשיכה השנה התחלתי להימשך אליו יותר (למשל כל פעם שהיה בחדר הרגשתי מודע לעצמי יותר,הרגשתי משיכה למראה שלו,הסתכלתי עליו הרבה ועוד),לאחרונה שאני מדבר איתו אני מרגיש לפעמים מין רטט כזה. הבעיה היא שזה בא והולך, לפעמים יש לי את התחושה הזאת ולפעמים אני יכול לדבר איתו ואני לא מרגיש כלום. אני לא בטוח אם באמת יש לי קראש עליו או שאני סתם מדמיין אותו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, נשמה, אני לא יודע אם עדיין רלוונטי ואם אתה עדיין צריך עזרה, אבל אני מרגיש סוג של חובה לענות לך. אני ממש מצטער שלא שמתי לב קודם לכן.

אז - מה שתיארת די נשמע כמו קראש. אני חושב שכל הקטע שזה בא והולך הוא גם בגלל שאתה אולי מרגיש קצת יותר נינוח או בטוח בעצמך בסביבתו - כאילו, נרגעת קצת. מהצד השני, אני מוכרח לשאול אם אי פעם נדלקת על בחורה או נמשכת לבת.

חוץ מזה, אתה תמיד יכול לשלוח לי הודעה בפרטי, אני שמח לדבר ולעזור לאנשים^^

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,קודם כול תודה שענית לי.

חשבתי על זה ונראה לי שאתה צודק עכשיו יותר קל לנהל שיחה איתו מאשר בתחילת שנה. לגבי עניין הבא והולך אני עדיין לא בטוח, פשוט אני מרגיש שלא תמיד יש לי משיכה אליו שאני מדבר איתו או מסתכל אליו מרחוק,בדרך כלל אני מרגיש את זה יותר חזק בלילה.

לגבי השאלה השנייה כן נמשכתי ליופי לנשים אבל  זה אף פעם לא עורר אותי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-7.4.2018 בשעה 21:10 Taylor Jonathan אמר/ה:

אוקיי, נשמה, אני לא יודע אם עדיין רלוונטי ואם אתה עדיין צריך עזרה, אבל אני מרגיש סוג של חובה לענות לך. אני ממש מצטער שלא שמתי לב קודם לכן.

אז - מה שתיארת די נשמע כמו קראש. אני חושב שכל הקטע שזה בא והולך הוא גם בגלל שאתה אולי מרגיש קצת יותר נינוח או בטוח בעצמך בסביבתו - כאילו, נרגעת קצת. מהצד השני, אני מוכרח לשאול אם אי פעם נדלקת על בחורה או נמשכת לבת.

חוץ מזה, אתה תמיד יכול לשלוח לי הודעה בפרטי, אני שמח לדבר ולעזור לאנשים^^

?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...