מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
Peleg S

אני לא רוצה שיסתכלו עליי שונה

Recommended Posts

הסיבה העיקרית שבגללה אני לא רוצה לצאת מהארון בשלב זה היא שאני מפחד שברגע שאני אספר יסתכלו עליי באור שונה וגם יתייחסו אליי שונה.  כמו כשסיפרתי על הנטיות האובדניות שלי (שתודה לאל נחלשו דרמתית)  עד עכשיו מסתכלים עליי שונה. 

המחשבה הזאת מוציאה אותי מהכלים.  אפילו מכאיבה לי.  אני לא רוצה שהתנהלו אליי כפלג ההומו.  אני רוצה שיתייחסו אליי רק כפלג. 

מה אני עושה?  אני מבועת. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 שעות Peleg S אמר/ה:

הסיבה העיקרית שבגללה אני לא רוצה לצאת מהארון בשלב זה היא שאני מפחד שברגע שאני אספר יסתכלו עליי באור שונה וגם יתייחסו אליי שונה.  כמו כשסיפרתי על הנטיות האובדניות שלי (שתודה לאל נחלשו דרמתית)  עד עכשיו מסתכלים עליי שונה. 

המחשבה הזאת מוציאה אותי מהכלים.  אפילו מכאיבה לי.  אני לא רוצה שהתנהלו אליי כפלג ההומו.  אני רוצה שיתייחסו אליי רק כפלג. 

מה אני עושה?  אני מבועת. 

היי פלג, איך אתה?

אני שמחה לשמוע שנחלשו הנטיות האובדניות שלך. לנו (א.נשים) מאוד נוח לתייג אנשים אחרים ולהכניס לתבניות, כי זה עושה לנו חיים קלים. לא משנה מה תעשה בחיים. תמיד יכניסו אותנו לתבנית או לתיוג.

אני מבינה שאתה מפחד לצאת מהארון כי אתה מפחד שיתסכלו עלייך ויתייחסו אלייך באור שונה. ואם להיות כנה, אני גם מפחדת ומאמינה שזה עלול לקרות, ויסתכלו עלייך או עליי קצת אחרת בהתחלה. אבל אני מאמינה באנשים. גם אם בהתחלה יהיה יחס טיפה שונה, אנשים שחשוב לך מהם וממה שיחשבו, ואתה חשוב להם, יבינו שזה אותו פלג. ולא יסתכלו עלייך בצורה אחרת. כי תכלס אין שינוי בין פלג שבארון לבין פלג מחוץ לארון, אולי תהיה יותר משוחרר ושמח. לדעתי, אתה לא צריך לצאת מול כל העולם מהארון להתמודד עם כל התגובות הפחות נעימות והמדהימות שיש, ממליצה לך להתחיל בקטן. תנסה לצאת מול חבר.ה טוב.ה, אמא, אבא, אדם שאתה סומך עליו.

ושתדע שאנשים שיתייחסו אליך כאל אדם אחר אחרי שתצא מהארון, באמת לא שווים שום יחס. ולא מגיע להם שתחשוב עליהם בכלל.

כי אתה אותו פלג. פלג המדהים (וההומו), וזה לא משנה כלום בך. הנטייה היא חלק ממך וממי שהפך אותך למי שאתה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.  אני זקוק לתמיכה הזאת.  אני כרגע בארון רק מול המשפחה שלי. אני פשוט לא רוצה לאכזב אותם.  אני יודע שאני לא הבן שאמא שלי רצתה ובטח ובטח שלא הבן שאבא שלי רצה ועל זה אני חושב כל יום.  אני יודע שזה בסדר להיות שונה אבל אפילו לדעת שדבר כזה יגרום לאמא שלי לבכות יגמור אותי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. אני פשוט - וואו. זה כאילו, לשמוע את מה שאני מרגיש מהאצבעות של בן אדם אחר.

אני מבין שאתה מפחד מזה. גם אני מפחד מזה - שכל מה שאני אהיה בשביל אחרים יהפוך להיות "הבחור הטרנס", וזה גם קרה לי כבר לא פעם ולא פעמיים - ואני עוד יותר מפחד לא להיות הילדה המושלמת של אימא ושל אבא. ולכן, גם אם הם מנסים לדבר אתי על כל העניין הזה, אני סותם את הפה.

אבל אתה חייב להבין משהו - גם אם אתה לא בדיוק מה שהם רצו, אתה הילד שלך, והם אוהבים אותך. הם חייבים לאהוב אותך. ומי יודע, יכול להיות שלא תהיה להם בעיה עם זה. וכמו שמי שמעלי אמרה - אין הבדל בין פלג בארון לבין פלג מחוץ לארון, מלבד העובדה שאתה תהיה יותר שמח.

אני מחכה להודעה ממך, אני אשמח לדבר ולעזור בכל מה שתצטרך. וגם, בקשר למה שאמרת על הנטיות האבדניות - אני שמח שהצלחת לדבר אתן על אחרים, ושהן נחלשו דרמטית עבורך. אני אחזור על מה שאמרתי, ואגיד שאני מחכה לשמוע ממך ולדעת מה קורה אתך, ושאני תמיד מוכן לעזור לך אלא אם כן תליתי את עצמי.

בהצלחה^^

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לנטיות האובדניות שלי יש לי שיטה להוריד אותן.  אני מציע לי מטרות וכל פעם שאני משיג מטרה אני מציב לעצמי מטרה אחרת לדוגמא המטרה האחרונה שעברתי זה לעשות בר מצווה ועכשיו המטרה הבאה היא נשיקה ראשונה

אני אשמח לדעת איך התגברת על התחושה שאתה לא מה שרוצים ממך שתהיה והתחושה שמסתכלים עליך שונה. 

תודה רבה על התמיכה.  בזמן האחרון אני צריך אותה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, בהצלחה עם המטרה הבאה. זאת המטרה של החיים שלי, למעשה, ואני מקווה שתשיג אותה ושהנשיקה שלך אכן תהיה טובה.

תראה, אתה אף פעם לא באמת מתגבר על הפחד הזה שיסתכלו עליך שונה, כי תמיד יהיו אנשים שכן יסתכלו עליך שונה בגלל הדברים האלה. אתה פשוט לומד להרגיע את הפחד הזה ולהתמודד אתו. וחוץ מזה - אם הם לא מבינים שאתה לא השתנית, רק מי שאתה תהיה אתו קצת ישתנה, תמיד אפשר לתקן ולנסות להסביר.

אצלי זה טיפה שונה, כי אני רוצה שיסתכלו עלי שונה - אני רוצה שיבינו שאני לא בת, אני בן, ושיתחילו להתייחס אלי בתור בן ולהבין שאני גם אתחתן עם גבר ואקים משפחה עם גבר. אני מנסה לעזור עד כמה שאני יכול, אבל העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא שתספר לכמה חברים שאתה סומך עליהם, ושאתה מכיר אותם הרבה זמן, ולמען האמת - עם כל תגובה טובה שאתה מקבל, אני יכול כמעט להבטיח שהפחד שלך מזה יירגע גם כן. 

בבקשה, אני שמח לעזור^^

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שתמצא את האחד.  אתה בן אדם טוב ואין שום סיבה שבעולם שמישהו לא יקבל או יאהב אותך.  בנוסף יצא לי לחשוב שאם אתאבד אני בעצם אגרום לכל הביריונים לחשוב שהם ניצחו,  ולי יש אגו לא קטן ואני לא מוכן לתת להם את הסיפוק

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו מאיתנו הוא מי שציפו ממנו להיות... אבל אני מרגיש שזה כל היופי בנו... לפחות בי... מבחינתי קיבלנו את הזכות להפתיע אנשים... ולפעמים הם ייקחו את זה רע... אבל לפעמים הם גם יקחו את זה בטוב ובסבבה... ולגבי הורים... לפעמים לוקח להם זמן לקחת את ההפתעות שלנו טוב... לפעמים לוקח להם להבין ולהכיל אותנו כמו שלקח לנו זמן להבין את עצמנו... וצריך לתת גם להם זמן... למרות שזה ממש קשה... 

אני מקווה שעזרתי ושאמרתי משהו שקשור לשיחה... 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עזרת ותודה רבה על זה

זה לא מובן מאליו 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-19.2.2018 בשעה 23:21 Peleg S אמר/ה:

מה אני עושה?  אני מבועת. 

הי פלג יקר,

לאחר מה שענו חברינו לפני מה עוד יש להוסיף? כל הכבוד על החיבוק והתמיכה שלכם .

פלג, אתה בטוח בחור לענין והשונות שלך היא משהו מיוחד ומכאן אתה צריך להתחיל . תמיד אנו אומרים שאיך שאנחנו נציג עצמנו כך יקבלו אותנו.

ברגע שאתה תקבל עצמך ותציג את עצמך כפלג ויראו שאתה מקבל את עצמך גם הסביבה תקבל אותך.

אל תלחץ. קח את הזמן שלך ותלמד לאהוב ולקבל את עצמך ולאט לאט תצא מהארון בפני מי שחשוב לך ותראה כמה אויר יהיה לך.

אשמח לשמוע ממך.

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לכולכם על התמיכה. 

יש רגעים שזה כל מה שמשנה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני יודע שזה לא אשכול חדש במיוחד (שבוע זה לא כזה חדש נו), אבל עדין חשוב לי להגיב על זה. 

עכשיו - אתה לא צריך לצאת ולספר לאנשים אם אתה לא מרגיש נוח מספיק לעשות את זה. תעשה את זה כשתהיה בטוח שאתה מרגיש בנוח עם הכל, וכשתהיה מוכן לתגובות של אנשים, כי, מה לעשות, יש כאלה, וכשתהיה בטוח לפחות ב90% אחוז שהתגובות ומה שיש לאנשים להגיד שהוא לא לטובתך ולא מרים אותך למעלה, זה בולשיט. 

וגם - אף אחד לא אמר שצריך לעשות ביג גיל מיציאה מהארון. אני פשוט יצאתי מול מי שרציתי, ולמזלי רוב התגובות היו תומכות, חוץ מאלה שלא, וזה גרם לי להרגיש ממש בנוח עם כל הקטע של הנטייה המינית שלי. כמובן שחוץ מהעובדה שאני פאנסקסואלית יש גם את המגדר, ועם זה באמת יצאתי מול חבורה של אנשים נבחרים שאני סומך עליהם, חוץ מאות שהוציאו אותי לידה דיי בכוח, אבל בסך הכל אני שלמה עם האנשים שיצאתי מולם. 

אם אתה לא רוצה שזה יהפוך למשהו דרמטי, אל תעשה מזה משהו דרמטי. אתה אפילו יכול לזרוק את זה באמצע משפט, כאילו "בטעות", וזה יעשה את העבודה בלי כל הסיפור רקע של,

"אני צריך לספר לכם משהו" 

-מלא זמן של שתיקה מביכה ודרמטית-

-עוד זמן של שתיקה מביכה ודרמטית-

ואז כזה

"אני הומו"

לא צריך את זה, באמת שלא. 

קיצר חפרתי רצח, ואם קראת את זה ואתה רוצה אתה מוזמן לשלוח לי הודעה ולעדכן/לשאול עוד שאלות :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ותודה על העצה.  

במצב הנוכחי אני עדיין לא בטוח שאני מרגיש מספיק טוב עם עצמי דבר ראשון כאני ודבר שני כהומו (למרות שזה נכנס לאני). 

ותודה רבה על העצה.  מקבל ומפנים. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הי פלג יקר,

אשמח לשמוע ממך ומה קורה איתך בימים אלו. 

חיבוקיםםםם

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מצבי טוב מאוד.  נכון לעכשיו עדיין בארון אבל אני חושב שיש התקדמות

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-5.4.2018 בשעה 17:42 Peleg S אמר/ה:

כרגע מצבי טוב מאוד.  נכון לעכשיו עדיין בארון אבל אני חושב שיש התקדמות

כיף לשמוע:) מוזמן לדבר ולפרוק תמידתמיד!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פלג יקר,

שמחתי לשמוע שאתה מגדיר את מצבך טוב.

זה שאתה עדין בארון לא מפחית מזה. לאט לאט עם הזמן ועם התקדמותך בתהליך גם הרגע לצאת מהארון יגיע.

אני פה ואשמח לסייע לך בחשיבה ותכנון התהליך.

חיבוקים

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את השיחות השונות בפורומים ואני חייב לומר שאתם משאירים רושם ממש טוב.

גם אצלי זה בדיוק אותו דבר, אני עדיין בארון וזה מאוד מלחיץ איך שאנשים יתייחסו אליי שרגע שאני אצא מהארון ואגיד להם שאני הומו.

נראה לי אני אקח את העצה שאחרים פה הציעו, נראה לי מאוד אפקטיבי פשוט לומר את זה וזהו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רק אומרת, האשכול הזה גרם לי לחשוב על ההמנון של השומר הצעיר:

"כי עוד אאמין, גם באדם".

ופלג, אני בטוחה שהכל יהיה טוב, ומאמינה שהתמיכה של החברים פה עזרה מאוד.

keep up the good work!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז יסתכלו עליך אחרת! אז מה! תשים פס על מה שאנשים חושבים עליך

מקווה שזה עדיין רלוונטי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.