מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
Theking

אני צריך עזרה

Recommended Posts

לא בא לי שאנשים ידעו שאני טרנס אבל זה מאוחר מידי כי הם כבר יודעים ואני ממש מתבייש בזה ומפחד להיות אני ולהתנהג איך שבא לי בואו נגיד שיותר קל לי לחקות בת או משהו כזה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר , 

זה בהחלט יכול להיות סופר קשה ולא נעים שהסביבה שלנו יודעת עלינו דברים שרצינו לשמור בפנים. שמישהו אחר בחר לנו את הזמן "לצאת" ולא אנחנו בעצמינו. 

מצטערת שככה מרגיש לך. . . 

רוצה לשתף אותנו קצת יותר ? 

מה עם קבוצות הטרנס באיגי (שמעת עליה ?) ? זה אופציה מבחינתך להגיע ? אולי אפילו רק לדבר עם המדריכים פעם אחת להבין מה מו מי ?

בכל מקרה, אני ושאר החברים פה בשבילך. מנסים לגרום לך להרגיש הכי בנוח להיות מי שאתה :)

מחכה לשמוע ממך ,

לימון . 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הייהייהיי (: ,

בוא נראה את הדברים בצורה אחרת , מהצד. בסדר? 

אתה לא יכול להסתתר "לנצח" , אתה לא יכול להסתיר את מי שאתה , אתה לא יכול לשנות את עצמך. נכון? 

אתה מי שאתה , וזה מה שצריך להיות. 

אתה לא צריך להסתיר את מי שאתה , זה רק יכניס אלייך הרבה לחצים ופחדים אם מישהו יגלה/מה יגידו/מה אעשה/מה יגידו/מה יעשו.

אלו מחשבות שהן מיותרות , וצריכות להעלם מהר. עכשיו יותר טוב שיודעים שאתה טרנס , בלי מסכות , בלי פחדים , בלי מחשבות , בלי לחצים , בלי שקרים , שום דבר. ריק , דף חדש , הכל מתחיל מההתחלה.

איך אנשים יודעים שאתה טרנס? אם אפשר לשאול .

למה להתבייש במי שאתה? 

כמו שאני תמיד אומרת , ואם אצטרך אחזור על זה מאתיים פעמים. : אתה הכי טוב שיש!! 

לא צריך להסתיר את מי שאתה , ולא צריך להתבייש במי שאתה , למה להתבייש אם זה מי שאתה , זה אתה , ולא מישהו אחר , אתה הכי טוב כשאתה מי שאתה ולא מסתתר או מנסה להיות מה שהחברה שלנו רוצה.

תתנהג איך שאתה רוצה , תגיד מה שאת רוצה , תתלבש איך שאתה רוצה , זה הזמן , זה הרגע , זה הזמן שלך. אל תפספס את החיים שלך עם דעות/מחשבות של אנשים מיותרים , אלו החיים שלך , תפרוץ גבולות , תשתגע , תלבש איזה בגד שאתה רוצה , אדום , כתום , סגול , שחור , אפור , תכלת , ירוק , מיצידי הכל ביחד. תדבר איך שאתה רוצה , בלשון זכר , תתנהג איך שאתה רוצה. וגם אם מעירים לך ואומרים שאתה מוזר , תחייך , תחייך!  החיוך זה האיפור הכי יפה שאפשר להלביש על עצמנו , על הפנים שלנו. אל תחקה בת , תהיה מי שאתה , אל תפחד , תתמודד מול הפחד שלך , לא נשארים עם הפחד לתמיד צריך להתמודד איתו , להעלים אותו.

ענבל , זה קטן עלייך! סומכת עלייך 3> .

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 שעות לימון אמר/ה:

היי חבר , 

זה בהחלט יכול להיות סופר קשה ולא נעים שהסביבה שלנו יודעת עלינו דברים שרצינו לשמור בפנים. שמישהו אחר בחר לנו את הזמן "לצאת" ולא אנחנו בעצמינו. 

מצטערת שככה מרגיש לך. . . 

רוצה לשתף אותנו קצת יותר ? 

מה עם קבוצות הטרנס באיגי (שמעת עליה ?) ? זה אופציה מבחינתך להגיע ? אולי אפילו רק לדבר עם המדריכים פעם אחת להבין מה מו מי ?

בכל מקרה, אני ושאר החברים פה בשבילך. מנסים לגרום לך להרגיש הכי בנוח להיות מי שאתה :)

מחכה לשמוע ממך ,

לימון . 

האמת שסיפרתי להם ועכשיו אני מתחרט על זה 

שמעתי עליהן 

ותודה :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 שעות Amber Madison אמר/ה:

הייהייהיי (: ,

בוא נראה את הדברים בצורה אחרת , מהצד. בסדר? 

אתה לא יכול להסתתר "לנצח" , אתה לא יכול להסתיר את מי שאתה , אתה לא יכול לשנות את עצמך. נכון? 

אתה מי שאתה , וזה מה שצריך להיות. 

אתה לא צריך להסתיר את מי שאתה , זה רק יכניס אלייך הרבה לחצים ופחדים אם מישהו יגלה/מה יגידו/מה אעשה/מה יגידו/מה יעשו.

אלו מחשבות שהן מיותרות , וצריכות להעלם מהר. עכשיו יותר טוב שיודעים שאתה טרנס , בלי מסכות , בלי פחדים , בלי מחשבות , בלי לחצים , בלי שקרים , שום דבר. ריק , דף חדש , הכל מתחיל מההתחלה.

איך אנשים יודעים שאתה טרנס? אם אפשר לשאול .

למה להתבייש במי שאתה? 

כמו שאני תמיד אומרת , ואם אצטרך אחזור על זה מאתיים פעמים. : אתה הכי טוב שיש!! 

לא צריך להסתיר את מי שאתה , ולא צריך להתבייש במי שאתה , למה להתבייש אם זה מי שאתה , זה אתה , ולא מישהו אחר , אתה הכי טוב כשאתה מי שאתה ולא מסתתר או מנסה להיות מה שהחברה שלנו רוצה.

תתנהג איך שאתה רוצה , תגיד מה שאת רוצה , תתלבש איך שאתה רוצה , זה הזמן , זה הרגע , זה הזמן שלך. אל תפספס את החיים שלך עם דעות/מחשבות של אנשים מיותרים , אלו החיים שלך , תפרוץ גבולות , תשתגע , תלבש איזה בגד שאתה רוצה , אדום , כתום , סגול , שחור , אפור , תכלת , ירוק , מיצידי הכל ביחד. תדבר איך שאתה רוצה , בלשון זכר , תתנהג איך שאתה רוצה. וגם אם מעירים לך ואומרים שאתה מוזר , תחייך , תחייך!  החיוך זה האיפור הכי יפה שאפשר להלביש על עצמנו , על הפנים שלנו. אל תחקה בת , תהיה מי שאתה , אל תפחד , תתמודד מול הפחד שלך , לא נשארים עם הפחד לתמיד צריך להתמודד איתו , להעלים אותו.

ענבל , זה קטן עלייך! סומכת עלייך 3> .

תכלס נכון 

סיפרתי להם

האמת שנכון לא צריך להתבייש בזה כי זה מי שאני ולא צריך להיות לי אכפת מה אחרים יחשבו 

תודה ואת צודקת :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אה סבבה (:

זה הרגיש לך גם דבר טוב חוץ מחרטה? אולי שיחרור?שמחה? משהו?

בדיוק (:

בשמחה רבה (: , (: 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה הרגיש לי שמחה 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.