מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
אורח

לא יודעת מה לעשות

Recommended Posts

אורח

כבר הרבה מאוד זמן שאני לא מצליחה להגדיר את עצמי וזה משהו שממש קשה לי, אני מנסה להילחם בזה אבל אני כן מרגישה שאני נמשכת לבנות.. ויש לי חברה שהיא בי והיא אומרת לכולם והיא תמיד נמרחת בצחוק על כולם וגם עליי היא עושה את זה הרבה והיא לא יודעת עליי וכל פעם שהיא עושה את זה אני פשוט מרגישה ממש רע זה מציק לי והיא אפילו לא יודעת כל פעם שהיא אומרת בצחוק כזה יואו למה אנחנו לא ביחד אני מתפוצצת מבפנים וזה נורא קשה לי כי היא לא מבינה את מה שקורה לי עכשיו וממש מפחיד אותי להיפתח אליה ולספר לה (לא כי אני רוצה אותה אני לא נמשכת אליה , אני פשוט חושבת שהיא תוכל להבין אותי הכי טוב כי היא כבר יצאה) יש למישהו אולי עצה על מה לעשות לדבר איתה? לחכות? אני בעצמי לא בטוחה בעצמי וזה מבלבל וקשה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך לספר לה... אבל תוך כדי השיחה תסבירי לה שאת מבולבלת... אני בטוח שהיא תבין ויש הרבה סיכוי שגם היא הייתה באיזשהו שלב מבולבלת והיא ממש תבין אותך :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודעת אם זה רעיון הכי טוב לספר לה זה ממש תלוי איזה מן בנאדם היא, כי לי למשל יש חברה שהיא בי אבל בארון ושמעתי את זה ממשהי אחרת אז הלכתי וסיפרתי לה שאני מתלבטת אבל אני חושבת שאני אוהבת בנות. מאז היא ממש מתנשאת מעליי ואומרת לי "את רק בהתחלה של כל זה את לא יודעת כלום עוד" וכל מיני "את עוד לא עברת חצי ממה שאני עברתי". וזה די פוגע אז אם יש סיכוי שתספרי לה וזה יהיה ככה לדעתי עדיף לך לא לספר..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-10.2.2018 בשעה 19:06 אורח אמר/ה:

כבר הרבה מאוד זמן שאני לא מצליחה להגדיר את עצמי וזה משהו שממש קשה לי, אני מנסה להילחם בזה אבל אני כן מרגישה שאני נמשכת לבנות.. ויש לי חברה שהיא בי והיא אומרת לכולם והיא תמיד נמרחת בצחוק על כולם וגם עליי היא עושה את זה הרבה והיא לא יודעת עליי וכל פעם שהיא עושה את זה אני פשוט מרגישה ממש רע זה מציק לי והיא אפילו לא יודעת כל פעם שהיא אומרת בצחוק כזה יואו למה אנחנו לא ביחד אני מתפוצצת מבפנים וזה נורא קשה לי כי היא לא מבינה את מה שקורה לי עכשיו וממש מפחיד אותי להיפתח אליה ולספר לה (לא כי אני רוצה אותה אני לא נמשכת אליה , אני פשוט חושבת שהיא תוכל להבין אותי הכי טוב כי היא כבר יצאה) יש למישהו אולי עצה על מה לעשות לדבר איתה? לחכות? אני בעצמי לא בטוחה בעצמי וזה מבלבל וקשה

היי, מה שלומך? :)

אני רוצה להתעכב שנייה על מה שכתבת לגבי זה שהיא "נמרחת עלייך" ושזה גורם לך להרגיש לא נעים- זה גורם לך להרגיש רע בגלל שאת בארון מולה והיא לא יודעת שאת נמשכת גם לבנות, או בגלל סיבה אחרת? מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה :)

ובאופן כללי- אני חושבת שתמיד להסתיר ולהיות בארון זה לא פשוט- כי זה אומר לא לחיות לפי מי שאת באמת לפעמים. כן יכולות להיות השלכות ליציאות מהארון- וזה נורא תלוי בבן אדם שאת יוצאת מולו אם הן יהיו שליליות ועד כמה. לפי דעתי כדאי לך בעדינות למצוא סיטואציה מתאימה איתה, לנסות ליצור לעצמך מרחב יותר בטוח כשאת איתה, אפילו בלי קשר לנושא הנטייה המינית, ורק כשאת מרגישה בטוחה ושזה הרגע הנכון- אז לספר לה.

לגבי מה שכתבתי על מרחב בטוח- תחשבי מה בהתנהגות שלה גורם לך להרגיש לא בנוח- אולי היא לא מספיק רגישה אלייך ולא יודעת את זה. תחשבי מה כל אחת מכן יכולה לעשות כדי ליצור מרחב יותר בטוח אחת לשניה, מרחב שמאפשר באמת יציאה מהארון מולה :)

מקווה שעזרתי קצת, תעדכני מה קורה עם זה! <3

נגה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.