מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
Frank Ocean

צריכים לדבר?

Recommended Posts

היי, אני לא חלק מהקהילה (סטרייט) אבל אני מאוד בעד הארגון ותומך בו. אם אתם צריכים לדבר או לפרוק על כל נושא אני אשמח לעזור. זרקו לי הודעה פרטית ואפשר לעשות את זה פה או בווצאפ.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

בבקשה אל תעשה את זה. תתמוך מהארגון מבחוץ, תלך למצעדים ותעשה מה שמתחשק לך - אבל אל תחדור לנו למרחב הבטוח והאישי שלנו.

הפורומים פה בשביל אנשים מהקהילה בלבד.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 שעות Frank Ocean אמר/ה:

היי, אני לא חלק מהקהילה (סטרייט) אבל אני מאוד בעד הארגון ותומך בו. אם אתם צריכים לדבר או לפרוק על כל נושא אני אשמח לעזור. זרקו לי הודעה פרטית ואפשר לעשות את זה פה או בווצאפ.

היי , 

מאוד נחמד מצידך!(:

אם גם אתה צריך , מוזמן אלי (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
6 hours ago, Guest Guest said:

בבקשה אל תעשה את זה. תתמוך מהארגון מבחוץ, תלך למצעדים ותעשה מה שמתחשק לך - אבל אל תחדור לנו למרחב הבטוח והאישי שלנו.

הפורומים פה בשביל אנשים מהקהילה בלבד.

סליחה אם לא הייתי ברור, אבל המיניות של אנשים לא משנה. אני רואה אנשים כבני אדם בלבד. בחיי עברתי משברים משלי ולא היה לי עם מי לדבר על זה, אז הבטחתי לעצמי שאעשה מה שביכולתי כדי שאחרים לא יצטרכו לעבור קשיים לבד.

אם בעיניך זה לא מתאים, אפשר פשוט לעבור הלאה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
1 hour ago, Frank Ocean said:

סליחה אם לא הייתי ברור, אבל המיניות של אנשים לא משנה. אני רואה אנשים כבני אדם בלבד. בחיי עברתי משברים משלי ולא היה לי עם מי לדבר על זה, אז הבטחתי לעצמי שאעשה מה שביכולתי כדי שאחרים לא יצטרכו לעבור קשיים לבד.

אם בעיניך זה לא מתאים, אפשר פשוט לעבור הלאה. 

כפי שאתה רואה יש פה מספיק אנשים שאפשר לדבר איתם. בין אם מדריכים באיגי, אנשים פה בפורומים או בכללי. 

אבל מה שאתה עושה כרגע זה להיכנס למרחב המוגן היחיד שיש לנו, המרחב המוגן היחיד ששייך לנוער של הקהילה הגאה, ופשוט פוגע בו. עצם זה שאתה לא שייך לקהילה בשום צורה.

בלי קשר ללא מתאים - הפורומים מוגדרים לפורומים לנוער הגאה. כמו שכל מי שמגיע לגיל 23 הפרופיל שלו נחסם - כך גם הייתי מצפה מהפורומים לנהוג בנוגע לכל מי שטוען שהוא לא שייך לקהילה. תתמוך מבחוץ, אל תהרוס את המרחב היחיד המוגן הבטוח שיש לנו.

אני לא ״אעבור הלאה״ כי אני חלק מהקהילה ואני רוצה להיות כאן, אבל ברגע שאתה נמצא פה הביטחון שלי נהרס. אם כל כך אכפת לך אז תכבד.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 שעות Frank Ocean אמר/ה:

אתה באמת מקסים.

לי אישית הכי משמח בעולם לדעת שלא רק להטבים תומכים. כי זה קצת ברור מאליו שלסבית תתמוך בקהילה הגאה, כי היא חלק ממנה.

אבל שסטרייטים תומכים זה מרגיש משמעותי לי עד אין סוף:) תודה לך!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
6 hours ago, Guest Guest said:

כפי שאתה רואה יש פה מספיק אנשים שאפשר לדבר איתם. בין אם מדריכים באיגי, אנשים פה בפורומים או בכללי. 

אבל מה שאתה עושה כרגע זה להיכנס למרחב המוגן היחיד שיש לנו, המרחב המוגן היחיד ששייך לנוער של הקהילה הגאה, ופשוט פוגע בו. עצם זה שאתה לא שייך לקהילה בשום צורה.

בלי קשר ללא מתאים - הפורומים מוגדרים לפורומים לנוער הגאה. כמו שכל מי שמגיע לגיל 23 הפרופיל שלו נחסם - כך גם הייתי מצפה מהפורומים לנהוג בנוגע לכל מי שטוען שהוא לא שייך לקהילה. תתמוך מבחוץ, אל תהרוס את המרחב היחיד המוגן הבטוח שיש לנו.

אני לא ״אעבור הלאה״ כי אני חלק מהקהילה ואני רוצה להיות כאן, אבל ברגע שאתה נמצא פה הביטחון שלי נהרס. אם כל כך אכפת לך אז תכבד.

מוזר שאתה אומר שאני פוגע בקהילה בגלל שהמיניות שלי שונה משלך. אם אתה חושב שאני לא צריך להיות כאן, דווח על הפוסט או שלח הודעה לאחד המנהלים. נראה לי שאפשר לרדת מהויכוח הזה פה. אתה יכול לשלוח לי הודעה אם אתה רוצה להמשיך את זה.

2 hours ago, Myself said:

אתה באמת מקסים.

לי אישית הכי משמח בעולם לדעת שלא רק להטבים תומכים. כי זה קצת ברור מאליו שלסבית תתמוך בקהילה הגאה, כי היא חלק ממנה.

אבל שסטרייטים תומכים זה מרגיש משמעותי לי עד אין סוף:) תודה לך!

תודה רבה! I do my very best

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי...

עד כמה שהדיוק כאן מרתק! :-)

הייתי רוצה להתייחס לכמה דברים.

הפורומים של איגי נועדו להוות מרחב בטוח לנוער להט"בי בין גילאי 13-23. אבל זה לא אומר שהוא רק לבני נוער להט"בי. אבל בהחלט זה האופי של הפורומים.

שנית, אני פחות מעודד התקשרות מהפורומים ישירות לוואטסאפ או מסירת פרטים אישיים דרך האינטרנט לאנשים שלא מכירים כי אף פעם אי אפשר להיות זהיר מידי כפוגשים אנשים ברשת.

ועוד דבר, נוכחות סטרייטית לא פוגעת במרחב. כי יש סטרייטים שגם מגיעים להתנדב באיגי וגם יש כמה חניכים סטרייטים. כל עוד האופי של הפורומים נשאר להט"בי, המרחב הבטוח לא נפגע.

ואחרון, Frank Ocean, מברך אותך על היוזמה והפתיחות ומקווה שיהיו עוד אנשים כמוך :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.