מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
אורח

אבוד

Recommended Posts

אורח

היי, אני חייב להגיד שאני מרגיש אבוד; עוד לא קיבלתי חוות דעת מרופא, אבל אני חושש שחליתי בסרטן האשכים. 

קראתי על התסמינים, ואני חושש כי יש לי אותם. אני מפחד להגיד להורים שלי, כי אני לא רוצה לשבור אותם נפשית, וכי אני נבוך מכך. לא ישנתי בלילה מפחד, אבל לצערי תפילות לא מרפאות. ואם לא סרטן, אז בכל זאת משהו לא בסדר. 

בזמן האחרון, לפני החשש, חוויתי משבר על רקע התסכול שלי מכל עניין ההסתרה. עכשיו, אם חששותי יתגלו כנכונים, אני חושש שאגיע לקריסה נפשית. שמחת החיים שלי עלולה להעלם... אני נורא מתבייש בזה, מה לעשות? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אם אתה עדיין נער, רוב הסיכויים שאין לך. אבל תמיד כדי לבדוק כדי להיות על הצד הבטוח.

פשוט תקבע תור לרופא משפחה ותוריד את האבן הזו מעל לבך. 

אין בכך שום דבר מביך. זה בסדר ואפילו צריך לבדוק. אתה לא חייב להגיד להם שאתה חושש שיש לך שם מחלה ממאירה. אלא שפשוט (במידה ואתה לא יכל לגשת למרפאה בעלידהם) שאתה מרגיש שמשהו לא בסדר ואתה צריך להיבדק. 

אני רוצה להאמין שאין ממה לחשוש. אבל מאוד ממליץ לך לאזור אומץ ולהיבדק. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לשבת ולשתוק ולא לעשות שום דבר זה יותר יגרום להם להישבר נפשית שהם יכלו למנוע את זה , ואתה בכל זאת שמרת את זה לעצמך.

כשמשהו לא טוב בגוף לא שותקים , מדברים , מספרים , לא משנה למה זה יגרום ולמי. הגוף שלך הוא חשוב, ואתה צריך לשמור עליו ולגרום לו לטוב. תדבר עם ההורים על החשש שלך , ושאתה רוצה ללכת להיבדק , זה חשוב להיבדק בשביל להיות בטוח אם זה מה שבאמת יש לך.

עדיף לדבר , מאשר לשתוק.

אין לך מימה להתבייש , זה דבר שצריך לטפל בו , ואתה חייב ובאמת חייב לדבר עם רופא ועם ההורים שלך.

לא שותקים במצב כזה , צריך לדבר , תדבר עם ההורים ותראו מה לעשות ותקבעו בדיקה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תספר להם זה ייגרום לך לתחושת הקלה ותצליח להרגיש שוב מאושר ולפי דעתי כדאי לך ללכת לבדיקות .

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.