מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
John Wayne

חבר טוב או יותר מחבר?

Recommended Posts

יש לי חבר טוב שהוא גם הומו. אני מרגיש כלפיו יותר מחבר אבל זה לא הדדי וקשה לי לקבל את זה, אני כל הזמן חושב על זה ומקנא בגלל זה וזה משפיע על החברות שלנו ובכלל על המצברוח שלי. איך אפשר לצאת מכל זה? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תספר לו מה שאתה מרגיש או שתנסה להתאהב במישהו אחר או שתבין שזה בסדר ונורמלי להתאהב בו ולמרות שלא ייקרה ביניכם כלום (למרות שיש עדיין סיכויי שיקרה בינכם משהו)  אתה שמח שאתם לפחות ידידים ויכולים להנות ביחד :) מקווה שעזרתי 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 15 דקות Theking אמר/ה:

תספר לו מה שאתה מרגיש או שתנסה להתאהב במישהו אחר או שתבין שזה בסדר ונורמלי להתאהב בו ולמרות שלא ייקרה ביניכם כלום (למרות שיש עדיין סיכויי שיקרה בינכם משהו)  אתה שמח שאתם לפחות ידידים ויכולים להנות ביחד :) מקווה שעזרתי 

סיפרתי לו והוא יודע על זה, ולכן אני גם יודע שזה לא הדדי... ): באופן כללי אני מקבל את זה ולא רודף אחריו עם זה אבל זה משפיע עליי וקשה לי ויוצר אצלי הרבה רגשות וקנאה 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 דקות John Wayne אמר/ה:

סיפרתי לו והוא יודע על זה, ולכן אני גם יודע שזה לא הדדי... ): באופן כללי אני מקבל את זה ולא רודף אחריו עם זה אבל זה משפיע עליי וקשה לי ויוצר אצלי הרבה רגשות וקנאה 

אני מצטער לשמוע :( אבל כל הכבוד שאזרת אומץ וסיפרת לו למרות שהוא לא מרגיש אלייך את אותו הדבר  ואני מבין את מה שאתה עובר זה קרה לי גם פעם לכמה ימים שהתאהבתי בידידות שלי ובבנות הטרואיות  (אני ביסקסואל סתם לצורך העניין של מה שכתבתי ) אבל זה פשוט בסוף עבר לי אני מאמין שמתישהו התקופה הזאת תעבור לך ותמצא את האחד שלך והכול יהיה לך יותר טוב :) לפעמים לדברים טובים צריך לחכות 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 שעות Theking אמר/ה:

אני מצטער לשמוע :( אבל כל הכבוד שאזרת אומץ וסיפרת לו למרות שהוא לא מרגיש אלייך את אותו הדבר  ואני מבין את מה שאתה עובר זה קרה לי גם פעם לכמה ימים שהתאהבתי בידידות שלי ובבנות הטרואיות  (אני ביסקסואל סתם לצורך העניין של מה שכתבתי ) אבל זה פשוט בסוף עבר לי אני מאמין שמתישהו התקופה הזאת תעבור לך ותמצא את האחד שלך והכול יהיה לך יותר טוב :) לפעמים לדברים טובים צריך לחכות 

תודה (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.