מעבר לתוכן
sapir820

ילדים להורים חד מיניים

Recommended Posts

היי, אז אחרי תהליך ארוך ומתיש של יציאה מהארון וקבלה עצמית שלקחה שנים אני יכולה להגיד שהיום אני במקום שונה אבל עם ההבנה וההתעמקות בנושא ובחיי משפחה השאלות לא מפסיקות להטריד, אני בת 20 וחושבת לא מעט על התהליך של הבאת ילדים ועל הגידול והחינוך, מטריד אותי מאד ההשפעה של קשר חד מיני על הילדים, מה זה יגרום להם להרגיש גם בתוך עצמם וגם בסביבה שהם גדלים בה, אם אי פעם הם יטיחו בי את האשמה על דברים שקורים להם או על סוגיות בחינוך ובדרך שאני מאמינה שהם צריכים ללכת בה בטענה שאין לי את הפריוולגיה להטיף להם בכלל כשאני זאת שבחרתי לתת להם לגדול ללא אבא, שונה מכולם, אני כבר לא מתעסקת במה יגידו ובמי יבוא לחתונה שלי ומי יחרים אותי בגלל הנטייה המינית אלא במשפחה בעתיד, זה הדבר שהכי חשוב לי בעולם ואני לא מפסיקה לחשוב על איך זה יהיה ומה יהיה ופתאום אני שוב מוצאת את עצמי לא שקטה ולא כל כך שלמה 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

אני חושבת שהכל זה בא מחינוך, כשאת תחנכי ותתני להם מלא ביטחון וגאווה הם בדיוק יהיו ככה והסביבה לא תשנה להם בכלל מה אנשים אומרים או מה יש בחוץ שאין בבית. 

כשאת תתני להם ביטחון וגאווה על מי שהם, ושהם ילדים לאמא/איך שאת מגדירה את עצמך, מהקהילה הגאה הם יקחו את זה ממך וילמדו ממך.

הכל בא מחינוך, ואהבה עצמית שנותנים לילדים. את רוצה שהילדים שלך יהיו עם ביטחון וגאווה ושלא יתנו להערות של אנשים לפגוע בהם? תתני להם את התחושה שהם שווים, ושלא מתייחסים להערות של אנשים, שהם צריכים להיות גאים, שהם אהובים בדיוק כמו שהם, שמה שהם זה הדבר הכי טוב בעולם. ושלא כולם מקבלים, אבל הם אלו שצריכים ללמוד את האנשים האלו לאהוב ולכבד.

שיהיה המון בהצלחה ואני כאן בשבילך.(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני מסכים עם אמבר

אם הילדים יבואו נגיד לבית ספר מלאים באהבה וגאווה בהורים שלהם הם לא יתביישו בהורים שלהם הם יהיו גאים ולא פחות מזה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

היי! אני באותו מקום. בת 21, לקח לי זמן רב לקבל את עצמי, בעיקר בגלל השאיפות שלי לחיי משפחה נורמטיביים - ילדים מ"שלי", חתונה בלי מטען והיכולת לגור איפה שבא לי.

לפני לא מעט זמן, גם התחלתי לחשוב על חיי ילדיי. על ה"אנוכיות" של להביא ילדים לעולם במשפחה לא רגילה, בלי אבא, שאולי לא יקבלו  אותם בחברה..

אחרי המון מחשבה, דיבור עם חברים, משפחה ואף חקר מעמיק בנושא - הבנתי שבסופו של דבר - זה לא באמת משנה 

שאם אתה אוהב, מקשיב ומקבל - זה כל מה שהילד צריך. ילדים תמיד יימצאו סיבות להתנכל לילדים אחרים, זה לא סיבה לא להביא אותם- מהפחד שיהיו נבדלים. במיוחד כיום שזה נהיה פחות ופחות חריג

ובסופו של דבר, כל אדם יכול להעיד שכשההורים שלו במקום טוב עם עצמם ועם ההורה השני - הרבה יותר טוב לילד.

כלומר, אם הילד ייגדל בבית שאין אהבה בין ההורים (אם נגיד, תתחתני עם בן מהסיבה הזו) זה יהיה הרבה יותר גרוע מאשר לגדול בבית שקצת פחות נורמטיבי

סתם קצת מליקוטים שאני מנמקת לעצמי

:p

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

האמת שזה נושא שהעסיק אותי גם לא מעט..

אבל אני יכולה להגיד לך שכשהדרכתי, אחת החניכות שלי הייתה בת לשתי אמהות. ונהנתי לראות שמדובר בילדה מאושרת, מלאת שמחת חיים, עם בטחון עצמי אבל מחונכת ומנומסת ומוקפת חברות וזה לימד אותי עד כמה זה באמת עניין של השקעה של זמן ואהבה בחינוך של הילדים, בלי קשר למגדר ומיניות ההורים..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בכיתה ילד עם שתי אמהות והוא היה נראה בסדר גמור ושמח ונורמלי ולא היה אכפת לו להגיד שיש לו שתי אמהות. שתי אמהות עדיפות על בלי אמא בכלל.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...