מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
אורח

בת 15

Recommended Posts

אורח

יש לי חברה הכי טובה   הכרתי אותה לפני שנה וחצי בערך אנחנו יודעות הכל אחת על השניה והתוודינו אחת מול השניה שאנחנו מרגישות  שאולי  אנחנו ביסקסואליות  בנוסף היא אמרה לי שיוצא לה הרבה להתרגש מתמונות של בנות יפות באינסטגרם וכאלה  (לי זה לא קרה)

היה לי יחסים אם בנים ואפילו בתקופה הזאת נראה לי שיש לי קראש אל מישהו אבל בכול זאת   אני חושבת שיש לי רגשות אליה  היא כזאת יפה ...(לא בהכרח מיניות ,וזה קורה לי רק איתה) ואני מרגישה ומפנטזת  על נשיקה איתה,היא כול הזמן נשכבת אלי נותנת לי נשיקות בלכי ונצמדת לי לפנים  סתם ככה.. ,אני מתביישת אבל אני כן מחכה לרגעים האלה ,בימים האחרונים זה ממש התגבר וכול נגיעה הכי קטנה אני מתרגשת ( אתמול הינו במסיבה וכול המסיבה רק חכיתי לסופה , אבא של חברה לקח את כולנו וחכיתי כבר לנסיעה שאני ישים עליה תראש ,וזה באמת קרה שמתי עליה תראש והיא ליטפה אותי הייתי בעננים...) היא כן "נותנת לי רמזים" אבל אני נורא מפחדת מזה חשבתי אולי למצוא רגע שאנחנו לבד ופשוט לנשק אותה ( לפי איך שהיא מתנהגת זה נראה ההדי בערך) אני כבר לא יודעת מה לעשות

אשמח שתעזרו לי ותכוונו אותי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני חושבת שעדיף שעדיין לא תנשקי אותה גם אם את רוצה, כל עוד את לא יודעת בוודאות במאה אחוז שהיא אוהבת אותך, שהיא מרגישה כלפייך התאהבות אל תעשי את זה כל עוד את לא יודעת מה באמת היא מרגישה. תהיי פתוחה וכנה איתה, את רואה את איך שהיא מתנהגת כשהיא איתך או איך שהיא מדברת ותדברי איתה אם יש משהו מעבר ותחייכי תראי שגם את בעניין. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.