מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
אורח

אני א-מינית או שאולי לא?

Recommended Posts

אורח

מגיל 16, אותה התהייה. אני לא בטוחה שאני יודעת להגדיר משיכה מינית. 

בת 20. לאחרונה שמתי לב שיש בחורים, לא הרבה, אבל בחורים שבעיניי נראים ממש נעים למראה, שעוברת לי תחושה בגוף כשאני רואה אותם, אך אני לא יודעת אם התחושה הזו היא משיכה מינית או לא. 

אני לא מספקת את עצמי דרך אוננות (סליחה על הישירות), אני לא ממש מרגישה צורך לשכב. 

תוהה אם חסר ׳קליק׳, חיבור, מגע, עם מישהו שכן מוצא חן בעיניי, או שאני פשוט לא בעיניין.

לא מצליחה להיסגר על עצמי, להבין מה אני בכלל מרגישה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד... דבר ראשון- האם באמת חשוב לך להגדיר את עצמך עכשיו ו"לסגור" את עצמך בהגדרה מסויימת?

דבר שני- כמו שאין רק הומו וסטרייט בין מיני לא-מיני יש תחום אפור שאולי את תזדהיי איתו.

דבר שלישי- יכול להיות שזו לא משיכה מינית אלא משהו אחר? יש כל כך הרבה סוגים של משיכות ולפעמים קצת קשה להפריד ביניהם...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני לא יודעת מה זו משיכה מינית. אני כן חווה לפעמים משהו. נניח, ראיתי מישהו שניראה בעיניי נדיר. שחום, עור מוקה, חלקלק, גברי. בשנייה שראיתי אותו עברה איזו תחושה בגוף, בעיקר באיזור החזה. 

קשה לי להגיד חד משמעית שנמשכתי. כן, חשבתי שהוא נראה אגדי. 

בפעמים אחרות, זו בעיקר איזו התרגשות ממרכז החזה. קורה לא הרבה. 

אני גם לא מספקת את עצמי. 

אבל רוצה זוגיות ואולי משפחה, אז מתכננת ללכת ולנסות ׳לזרום׳, לראות מה יקרה אם מישהו יתקרב אלי, פיזית, רגשית. אולי אופתע. 

אבל יודעת מה, אם מגיל 16 אני חושבת שאני כניראה א-מינית, כניראה שזה באמת המצב

נערך היום על-ידי one1

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי one1!

קודם כל, תודה שאת משתפת בכזו ישירות,  זה דורש הרבה אומץ!

האם יצא לך להיות בקשר קרוב עם בחור? מישהו שבאמת התחברת אליו?  כי באמת שיכולות להיות סיבות רבות לתחושות שלך.

כמו שכתבו, כדאי אולי לא להיסגר על "א-מינית" לפני שאת חושבת ובודקת את זה לעומק- לא כי זה רע, או לא קיים- זה לגמרי כן! אבל אכן זה ספקטרום ויכול להיות שתרגישי אחרת בהמשך.. מאחר וייתכן שההבנה הזו שהייתה לך בגיל 16 סוגרת אותך.

הרי גיל 16 זה גיל צעיר, שמפריד רק כמה שנים מגיל צעיר יותר שבו "נשיקה" עם בן זה דבר שלא בא בחשבון.

אני מאוד חושבת שכדאי להתייעץ עם חברות, עם אמא, עם אחות או מה שאפשר. אל תישארי לבד עם המחשבות, דעות של אנשים אחרים ממש משנות לך את החשיבה. וגם אם יום אחד תרגישי שעדיין זאת ההגדרה הנכונה- זה לגמרי לגיטימי- אבל את תדעי את זה ממקום יותר שלם ונכון.

וכמובן לקרוא, גם פה בפורומים על הנושא זה חשוב וילמד אותך הרבה על עצמך!

תמשיכי לשתף אותנו!

בהצלחה! 3>

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי one1,

אני לגמרי מבינה אותך, זה סופר מבלבל... אני אשאל אותך כמה דברים שעזרו לי, ואציע כמה כיוונים שאני לא יודעת אם חשבת עליהם... את לא חייבת לענות כאן :)

מה עולה לך לראש כשאת מסתכלת על האנשים האלה? מה את רוצה לעשות איתם? איזה אופי יש לזה (מיני/רומנטי/אפלטוני/...)?
כשאת מדמיינת את הגבר המושלם- מה את רוצה שיהיה הקשר שלכם?
כשאת חושבת על זה שאת רוצה זוגיות ומשפחה... תנסי לדמיין מה את רוצה מהיומיום, ולהבין מה את באמת רוצה שיהיה שם- ילדים? קשר חברי עמוק? מגע פיזי מסויים? (נגיד אני רוצה זוגיות, אבל אני רוצה את זה כדי שיהיה לי חבר.ה קרובים, זה לא חייב להיות רומנטי, וזה בהכרח צריך להיות ללא מין)
באופן כללי- תנסי להגיע לשורש הדברים, תנסי לחשוב מה היית רוצה לעשות עם אנשים, מה העתיד המושלם, מערכת יחסים מושלמת, וכו'.......

וסתם רעיונות שאני זורקת לאוויר, תראי אם משהו תופס :)
הסתכלת בשלב כלשהו על התחום האפור? (דמי-סקסואליות/רומנטיות, א-פור, WTF-מינית/רומנטית, וכו'...)
חשבת על ההפרדה בין משיכה מינית למשיכה רומנטית?
יצא לך לשמוע על המשיכות- אפלטונית, ואסתטית?

אני לגמרי חושבת שגיל 16 הוא גיל שאת יכולה להגדיר את עצמך בו. כן תמיד חשוב להישאר עם ראש פתוח, ואני חושבת שעצם העובדה שאת מעלה את התהיות האלה- מראה שאת בהחלט נשארת עם ראש פתוח :)
(אוסיף שגם אני בת 20, ואני התחלתי להגדיר את עצמי א-מינית בגיל 17.5, אבל אם הייתי מכירה את ההגדרה הזו בשלב מוקדם יותר בחיים- הייתי מגדירה את עצמי ככה הרבה קודם)

בנוסף, להתייעץ עם אנשים תמיד יכול לעזור מאוד. אבל(!!) חשוב שתתייעצי עם אנשים שמקבלים א-מיניות כדבר קיים ולגיטימי, כי לצערי לי יצא להיתקל בהמון אנשים שלא האמינו לי שבאמת אפשר לא להימשך לאף אחד.ת (זה קונספט שמאוד קשה לאנשים לתפוס :/ )... הרבה פעמים קרה לי שניסו להיתפס על הדבר הכי הכי קטן ולשכנע אותי שזו התחלה של משיכה, למרות שזו ממש לא הייתה. אז תתייעצי עם אנשים- אבל גם תדעי להיזהר ממצבים כאלה... :)

את ממש מוזמנת להמשיך להתייעץ ולשאול, גם כאן וגם בפרטי- איפה שיותר נוח לך :)

מקווה שעזרתי!! :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.