מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
טל1221

קיימתי יחסי מין לא מוגנים עם טרנסית חשש כבד מאוד מhiv

Recommended Posts

שלום לפני 9 ימים קיימתי יחסי מין אנאלים עם מתלבשת (היא לא עם זיליקון או ניתוחים) ובאמצע היחסי מין נקרע הקונדום ולא שמנו לב וגמרתי לה בישבן!!

מאז אני כבר שבוע בהתקפי חרדה מאוד מאוד קשים אני לא ישן לא אוכל  כל היום וכל הלילה בוכה

שלחתי אותה באותו היום בבוקר לעשות בדיקה בלוינסקי היא עשתה את הבדיקה המהירה וצילמה לי שיצא פס אחד שזה שלילי אבל אחרי שבוע ששאלתי אותה על התוצאות מעבדה של הקומבו היא אמרתה בטון אחר שלא התקשרו אליה ומאז אני בהתקפי חרדה כי אני מרגיש שהיר משקרת לי וזה הורג אותי 

השאלה האם אני יכול לעשות את הבדיקה בפרטי אחרי 

12יום

14 וחצי יום

ומה האחוזי האמינות?אני יודע שבפועל זה 21 יום אבל אני מהחרדה לא לחכות,אני יתנכם ב80 אחוז תשובה אם צריך ואז אני ארגע לעוד כמה ימים ויעשה טת של ה21 יום(הגיון של היפוכונדר) 

נערך היום על-ידי טל1221

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי טל !

החששות שלך סופר מובנים , והלב שלי יוצא אלייך . . . 

בגדול, בגלל שעברו כבר 9 ימים לא ניתן לקחת את הPEP שזה טיפול שניתן עד 72 שעות לאחר המגע המיני , וכל מה שנותר לנו הוא לנסות להישאר רגועים, ולחכות בסבלנות לתוצאות הבדיקה. 

אני חושבת שהכי הכי כדאי לשאול את כל השאלות בועד למלחמה באיידס http://www.aidsisrael.org.il/category/hasbara . דיברתי עכשיו עם חבר שמתנדב שם , והוא אמר שאכן הזמן  הוא 21 יום . (אבל אם יש לך עוד שאלות, פשוט תרים להם טלפון :) ) 

יש שם את כללללללללללללללללללללללל הידע מסודר. 

בכל מקרה, במידה והיא לא משקרת (מה גורם לך להרגיש שכן ? התנהגות אחרת ?) , זה אומר שהסיכוי שנדבקה בצמוד לזמן שאתה הייתם ביחד תלוי במעורבות המינית שלה בתקופה הזו . 

מחזיקה לך אצבעות שהחששות יתפוגגו ,

חיבוק :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
לפני 49 דקות לימון אמר/ה:

היי טל !

החששות שלך סופר מובנים , והלב שלי יוצא אלייך . . . 

בגדול, בגלל שעברו כבר 9 ימים לא ניתן לקחת את הPEP שזה טיפול שניתן עד 72 שעות לאחר המגע המיני , וכל מה שנותר לנו הוא לנסות להישאר רגועים, ולחכות בסבלנות לתוצאות הבדיקה. 

אני חושבת שהכי הכי כדאי לשאול את כל השאלות בועד למלחמה באיידס http://www.aidsisrael.org.il/category/hasbara . דיברתי עכשיו עם חבר שמתנדב שם , והוא אמר שאכן הזמן  הוא 21 יום . (אבל אם יש לך עוד שאלות, פשוט תרים להם טלפון :) ) 

יש שם את כללללללללללללללללללללללל הידע מסודר. 

בכל מקרה, במידה והיא לא משקרת (מה גורם לך להרגיש שכן ? התנהגות אחרת ?) , זה אומר שהסיכוי שנדבקה בצמוד לזמן שאתה הייתם ביחד תלוי במעורבות המינית שלה בתקופה הזו . 

מחזיקה לך אצבעות שהחששות יתפוגגו ,

חיבוק :) 

תודה רבה על התגובה!

החוסר אמון שלי בא נוסע מכך  שאני לא מכיר אותה כל כך והיא סיפרה לי שהיא נאנסה שהיא הייתה קטנה ושגמרתי לה בפנים היא לא נבהלה או משהו ואני יודע בוודאות שהיא שכבה עם כל העולם ואשתו אין לי סינונים באנשים 

אני חודש שיש לה בעיה בדם או משהו שמטשטש את הבדיקה המהירה היא אמרה לי שיש לה דם מיוחד לא הבנתי מה זה אומר 

היא אתמול חסמה אותי כי היא אומרת שאני במילא לא מאמין לה לכלום היא אמרה שלא התקשאו אליה אבל יש לה 2 טלפונים 

מה הסיכויי הדבקה שלי בתור חודר כולל גמירה בפנים באקט של 4/5 דקות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

היי זה אני טל פשוט אני לא במשתמש 

תודה רבה על התגובה!

החוסר אמון שלי בא נוסע מכך  שאני לא מכיר אותה כל כך והיא סיפרה לי שהיא נאנסה שהיא הייתה קטנה ושגמרתי לה בפנים היא לא נבהלה או משהו ואני יודע בוודאות שהיא שכבה עם כל העולם ואשתו אין לה סינונים באנשים 

אני חושב שיש לה בעיה בדם או משהו שמטשטש את הבדיקה המהירה היא אמרה לי שיש לה דם מיוחד לא הבנתי מה זה אומר 

אחאי שכל השבוע אני והיא בריבים מכיוון שהיא אומרת שאני אעשה את הבדיקה ולא ישגע אותה ושאין לה כלום ושהיא בריאה כמו שור,היא אתמול חסמה אותי כי היא אומרת שאני במילא לא מאמין לה לכלום היא אמרה שלא התקשרו אליה אבל יש לה 2 טלפוניםאז אני לאיודע איזה מספר היא נתנה והיא אמרה לי שאני אעשה את הבדיקה  היא מאתמול לא רוצה קשר יותר כי היא טוענת שאני מעליב אותה שאני אומר לה שיש לה  hiv 

מה הסיכויי הדבקה שלי בתור חודר כולל גמירה בפנים באקט של 4/5 דקות? (גם הייתי חולה הייתה לי דלקת אוזניים)

היא עובדת בעבודה עם אוכל מותר לפי החוק לנשאים?

היא הרתה לי באותו הלילה בפלאפון תאריכים שהיא כל חודש עושה את כל הבדיקות בדרך כלל ב28 כל חודש

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן שוב, 

איך אתה? קצת יותר רגוע או עדיין בסטרס? ...

ניסית לדבר עם הועד? להכנס לאתר שלהם ? 

בקשר לשאלה שלך , לקחתי מהאתר של הועד למלחמה באיידס : 

"הצד החודר - קצה הפין של הגבר החודר חשוף לטיפות דם מיקרוסקופיות הנובעות מקרעים בנימי דם בפי הטבעת של הנחדר\ת, כאשר בגלל המבנה של פי הטבעת ישנה נוכחות מאד מועטת של אויר ולכן אין כמעט התחמצנות של הנגיף. בשל היותו של קצה הפין רקמה עדינה בעלת שטח קטן משטח הפנים של פי הטבעת, הסיכון להדבקה עבור החודר קטן מזה של הנחדר. "

פה תמצא עוד כמה תשובות :)

http://www.aidsisrael.org.il/article/hiv-transfer

מחזיקה אצבעות 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי זה שוב אני

עשיתי אתמול בדיקה פרטית(20 יום ו12 שעות לאחר החשיפה) במקום פרטי (ויקר) וקיבלתי תשובת היום ויצא שלילי

HIV 1,2 AB's+p24 Ag negative

עכשיו חשבתי שכל הלחץ נגמר  אך הדוקטור אמר לי שזה לא תשובה סופית זה 95% והוא קבע לי עוד תור לעוד שבועיים 

אני שואל אותכם כמה אחוז וודאות יש ב95% האלה 

והאם לעשות עד הביקה בדיקה בוועד ביום ה26 מאז החשיפה?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, רוב הסיכויים שהכל בסדר. אבל! כדי מאוד להיות על הצד בטוח ובכל זאת ללכת לכל הבדיקות הנוספות שצריך לעשות.

בנוסף, אם תוכל לצור קשר עם מי שקיימת יחסי מין לא מוגנים  ולהמליץ גם לה ללכת ולהיבדק.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 22 שעות Harrys אמר/ה:

תראה, רוב הסיכויים שהכל בסדר. אבל! כדי מאוד להיות על הצד בטוח ובכל זאת ללכת לכל הבדיקות הנוספות שצריך לעשות.

בנוסף, אם תוכל לצור קשר עם מי שקיימת יחסי מין לא מוגנים  ולהמליץ גם לה ללכת ולהיבדק.

תודה על התשובה המהירה 

שלחתי את הטרנסית שקיימתי איתה יחסי מין לבדיקה יום אחרי המקרה והיא צילמה לי את הבדיקה המהיגה שהיא עשתה ויצא שלילי אך על הקומבו היא אמרה לי שלא התקשרו אליה אבל  ואני לא כל כך מאמין לה היא אמרה לי שוב ושוב שאני פרנואיד אבל עדיין השבוע יצא לי פצע אפטה בפה וכל היום אני עייף ומרגיש שיש לי חום למרות שאין לי ואני חלש ברמות ואני חושש מאוד 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אף פעם אי אפשר להיות זהיר מידי. ולכן זה טוב שאתה הולך ובודק בעצמך.

אבל אין לך מה להלחיץ את עצמך. תמתין בסבלנות לתשובה ותשאר בגישה אופטימית. 
אנחנו גם נמצאים עכשיו בתקופה בשנה שכולם חולים בגלל מזג האוויר. וגם תסמינים של HIV לא מגיעים כל כך מהר. כך שרוב הסיכויים שזה לא מיזה. 

אבל תמשיך לעקוב ולעדכן :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום זה שוב אני כנראה בהודעה באחרוה

עשיתי בדיקה פרטית שוב לאחר 35 ימים והתשובה הייתי עדיין שלילית,אני אוכל לנשום לרווחה (למרות שהדוקטור אמר 100% וודאות)

אבל אני אשאל גם אוגם כי עזרתם לי המון בתקופה מאוד קשה 

האם התשובה שלילת?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.