מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
Myself

זה מפחיד

Recommended Posts

זה מפחיד.

כי זה שינוי, ואנשים לא אוהבים שינויים. כולם אוהבים להשאר עם המוכר, הברור והנכון.

אבל כאן אין נכון או לא נכון. כאן יש קבלה ואהבה, יש אכפתיות ודאגה. יש נתינה. נתינה ואכפתיות זה בערך כל מה שהמגזר שלנו מתיימר להתבסס עליו. נתינה והתנדבות וקבלת השונה, וארגוני חסד לנזקקים או עמותות לצרכים מיוחדים.

אבל עד שזה מגיע לפתח הבית. עד שזה אצל השכן, או אצלך בבית. כי קל לתרום כסף לעמותה מרחוק ולהרגיש שקיבלת את השונה, אבל אם ילדה באולפנה תגיד שהיא מרגישה אהבה קצת שונה. אז תנסה רק להשכיח את זה ממנה, כי זה כבר שוני חולה ומגעיל.

אבל אנחנו רק בני אדם. ואם אנחנו עושים מעשה שהוא טעות לדעתכם, אז תקבלו אותנו כמו שאתם מקבלים את עצמכם. כי גם אתם טועים וחוטאים. כולנו משקרים, מוציאים דיבה, מרכלים ואומרים לשון הרע.

וכולנו אוהבים, וחיים מאהבה וחום ואנושיות. למנוע מאנשים לאהוב, ולהכריז על האהבה שלהם כחולה- זה החטא. כי זה לשון הרע והלבנת פני חברך ברבים וחטאים שבין אדם לחברו.

וזה פוגע. אני מבטיחה.

כי יש אנשים שכל כך קרובים אלייך, והם לא יקבלו אותך בחזרה. תנסו להכנס לנעליים שלנו- נעליים המוקפות במחסומים. אם זו הייתה בחירה לא הייתי בוחרת בזה.

את החשבונות שלי עם הקב"ה אני אעשה, אל תדאגו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחברתי למה שכתבת 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם:) מעריכה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.