מעבר לתוכן
אורח

משיכה מינית והאם לצאת מהארון

Recommended Posts

אורח

אוף אני לא יודע מה לעשות אני בן 15.5 ואני בארון ההורים שלי כועסים עליי שאין לי חברה ואני יודע שהזמן שלי מוגבל ושעוד חצי שנה אכלתי אותה וכנראה שהם ידעו שאני הומו ואני הגעתי למסקנה שאני הומוו אני לא מאמין ואני נמשך לרגליים של גברים ואוף מה לעשות 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הלואה (: ,

מזה כועסים שאין לך חברה? רציני? למה לכעוס על דבר כזה , לא חייב כרגע זוגיות , אם אתה מאוהב זה בסדר גמור!!

הזמן שלך לא מוגבל , ולא אכלת שום דבר (יודעת שזה ביטוי)  לא אוף , הכל בסדר.

אז אתה נמשך , אז מה? לא קרה כלום , הכל טוב.

אם אתה יודע שהם הומופובים כמובן לא לספר להם שום דבר , גם אם הם רוצים שתהיה לך חברה ומכריחים אותך אל תהיי חבר של מישהי , לעולם אל תהיה עם בנאדם שאתה לא אוהב/נמשך.תסביר להם שאתה כרגע לא מעוניין להיות בזוגיות , ושיפסיקו לכעוס ולהתעסק בנושא הזה כי זה לא עניין שלהם ואתה לא ממהר לשום זוגיות.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

מה יקרה שאני יגדל קצת יותר בגיל 16 בנים מפנטזים על בנות ויש להם חברה והם יגידו למה לי אין ?כבר עכשיו הם חושבים שאני הומו ואומרים לי למה שלא תמצא חברה.. הבעיה זה גם שאני נראה טוב אז הם אומרים לי למה שמישהי לא תרצה אותך 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי אורח, 

למה בעצם אתה מפחד לספר להם שאתה הומו? מה אתה צופה שתהיה התגובה? 

אני בטוחה שזה יהיה קשה אבל אם אין פה סכנה שיעיפו אותך מהבית, יכול להיות שכדאי לך להתחיל לחשוב על הצעדים שאתה לוקח כדי לספר להם בצורה הטובה ביותר כדי שתוכל לחיות בצורה פתוחה. 

כמובן שרק אתה יודע ומכיר את הסיטואציה והאנשים, אבל אתה צריך לבחון את האופציה של לספר ולהשתחרר. 

בינתיים, אתה יכול להצטרף לאחת מהקבוצות של איגי. התהליך הרבה יותר קל כשיש סביבה תומכת.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להגיד להורים שלך שבנות הציעו לך אבל הן לא מה שאתה רוצה ושאתה מחפש את האחת שעוד לא מצאת

אני חושב שזה יעבוד. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...