מעבר לתוכן
Harrys

פיילוט חדש של איגי יוצא לדרך - קבוצה חברתית וירטואלית

סקר לקבוצות חברתיות וירטואליות  

37 הצבעות

1. 1. באיזו מידה אהיה מעוניין להתחייב ולהיות חלק מקבוצה חברתית וירטואלית?

• נשמע מגניב לגמרי! Count me in!
      10
    • הייתי רוצה לנסות ולראות
      14
    • כן. אבל בלי מצלמות בכלל (רק שמע)
      11
    • אין מצב שאני משתתף בזה
      2

Recommended Posts

שלום לכולם!

אנחנו רוצים לנסות ולהעלות פלטפורמה של פעילות חברתית של איגי דרך מצלמות וירטואליות.
(בעזרת אפליקציה בסמרטפון \ מחשב)

זה יעבוד בדיוק כמו הקבוצות החברתיות אבל מיועד יותר לכאלו שלא יכולים להגיע או שאין להם קבוצה באיזורים שלהם.

כרגע אנחנו בודקים אם בכלל יש עניין לדבר כזה.

בבקשה ענו על הסקר וחוו דעתכם ושאלו חופשי בתגובות.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להראות פנים?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם יהיה , תוכלו גם להוסיף את זה לווינדואוס סטור ? ( חנות האפליקצות של ווינדואוס 10) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ואו נשמע אחלה.. אבל אני חושב שעדיף להתחיל עם מיקרופן. שיחות וידאו לא כולם רוצים, אבל לפי דעתי אם יהיה לזה ביקוש תעשו.. 

ואולי תעשו שזה יהיה מחולק לקבוצות.. כי יש פה דתיים ולא כולם רוצים לדבר עם בנות וכו'

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 16 שעות Angel אמר/ה:

ואו נשמע אחלה.. אבל אני חושב שעדיף להתחיל עם מיקרופן. שיחות וידאו לא כולם רוצים, אבל לפי דעתי אם יהיה לזה ביקוש תעשו.. 

ואולי תעשו שזה יהיה מחולק לקבוצות.. כי יש פה דתיים ולא כולם רוצים לדבר עם בנות וכו'

ואם יהיה קבוצות אולי תחלקו את זה לפי מקומות(ערים)/גילאים/מינים 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם!

אשתדל להגיב במרוכז.

כרגע הפורמט הולך להיות זהה לזה של הקבוצות החברתיות. כלומר, מי שרוצה להיצטרף נפגש עם המדריך וירטואלית עם מצלמה כמובן שבדיסקרטיות מובטחת. וזאת על מנת לוודא שמי שנכנס לקבוצה הוא אכן מי שהוא טוען שהוא
כדי שנוכל לצור מרחב בטוח לחניכים.
כמו כן, כל מי שנכנס לקבוצה מחוייב לסודיות כמו בכל קבוצה חברתית. כלומר, כל מה שקורה בקבוצה נשאר בקבוצה. אין לנו שום כוונה לעשות אאוטינג לאף אחד.

אנחנו כרגע נשתמש באפליקציה לשיחות וידאו שכבר קיימת בחנויות האפליקציות. וזה יהיה מיועד גם למחשבים, ופלפונים של אנדרואיד וIOS.

הקבוצות יהיו קבוצות קטנות והם יחולקו לפי קטיגוריות גיל ומיקום.

ומה שהכי חשוב, גם למי שלא יכל להגיע, תהיה תחושת שייכות ואפשרות לקבל תכנים ולהכיר אנשים חדשים ולהיות חלק מקבוצה חברתית וירטואלית ראשונה באירגון!

:-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 21 שעות Harrys אמר/ה:

היי לכולם!

אשתדל להגיב במרוכז.

כרגע הפורמט הולך להיות זהה לזה של הקבוצות החברתיות. כלומר, מי שרוצה להיצטרף נפגש עם המדריך וירטואלית עם מצלמה כמובן שבדיסקרטיות מובטחת. וזאת על מנת לוודא שמי שנכנס לקבוצה הוא אכן מי שהוא טוען שהוא
כדי שנוכל לצור מרחב בטוח לחניכים.
כמו כן, כל מי שנכנס לקבוצה מחוייב לסודיות כמו בכל קבוצה חברתית. כלומר, כל מה שקורה בקבוצה נשאר בקבוצה. אין לנו שום כוונה לעשות אאוטינג לאף אחד.

אנחנו כרגע נשתמש באפליקציה לשיחות וידאו שכבר קיימת בחנויות האפליקציות. וזה יהיה מיועד גם למחשבים, ופלפונים של אנדרואיד וIOS.

הקבוצות יהיו קבוצות קטנות והם יחולקו לפי קטיגוריות גיל ומיקום.

ומה שהכי חשוב, גם למי שלא יכל להגיע, תהיה תחושת שייכות ואפשרות לקבל תכנים ולהכיר אנשים חדשים ולהיות חלק מקבוצה חברתית וירטואלית ראשונה באירגון!

:-)

היי,

נשמע ממש מגניב. אבל לא כולם ירצו שיחות וידאו, אני בתור משתמש יכול להגיד לך שאישיתפחות הייתי מעדיף את זה. (זה כמוהן דעתי האישית) אבל אני חושב שאם תעשו מיקרופן זה יהיה בסדר גמור. כי באמת שהרבה יהנו גם מזה. 

וידאו עוד הייתי משאיר לסוף. שיהיו בכלל משתמשים בתור התחלה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 9 דקות זה נסגר  (האשכול)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.