מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
Bbbbns

אובד עצות באמת

Recommended Posts

שלום חברים, אני לא יצאתי מהארון לשום כיוון אבל, יש לי חבר שמכיתה ה יש בינינו קטעים מיניים בכיתה ז הייתה הפסקה וכיתה ח חזר בכל הכוח, מפה לשם אנחנו עושים את זה פעם בשבוע בערך, שנינו דתיים, אז יש לו ממש בעיה עם ההלכה, אנחנו היום בכיתה י, ואני פשוט אוהב אותו באמת הוא אהבת חיי, אבל אני לא יודע אם יש לו נטיות כי כמעט כל פעם שקורה יש לו ייסורי מצפון כאלה, כל פעם הוא שובר לי את הלב שהוא אומר שזה פעם אחרונה והוא לא רוצה את זה ובכל זאת זה קורה, קרה לנו כמה פעמים ששתינו שכבנו במיטה ונגענו אחד בשני והרגשתי הכי טוב בעולם והחזקנו ידיים והוא מישש אותי ורצה אותי קרוב אליי, אני חייב שמישו יגיד לי שהוא גם מרגיש אליי אהבה זה פשוט מתסכל אותי, תודה לכולם

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אני חושבת שלפי מה שתיארת הוא נמשך אליך ואוהב אותך ופשוט מתבייש בזה בגלל אולי הסביבה הדתית שגרמה לא להרגיש שזה לא בסדר. אני ממליצה לך לשבת איתו לשיחה שתדברו על מה שניכם מרגישים וחשוב שתסביר לו שהוא לא צריך להתבייש בנטייה המינית שלו ושהכל בסדר 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

אף אחד לא באמת יכול לומר לך מה הוא מרגיש. כנראה שכדאי לך לדבר איתו על זה וכדאי לך להבין מה הם הדברים שאתה זקוק להם ממנו. יכול להיות ומאוד הגיוני שאתה זקוק למישהו שיותר סגור על המיניות שלו או שלפחות יוכל להיות כנה ולומר לך איך הוא באמת מרגיש ומה עובר עליו בהקשר לקשר בינכם. 

ברגע שאתה מבין מה הם הדברים שאתה צריך ממנו, אני מציעה לך לשקול לדבר איתו על זה (כמובן קח בחשבון מה יכולות להיות התגובות שלו לפני כן) ואם אתה מבין שהוא לא יכול כרגע לתת לך את הדברים שאתה רוצה מקשר עם מישהו אז תבין שזהו אינו הקשר עבורך.. או לפחות תדע איפה הדברים עומדים ומה אתה רוצה לעשות בקשר לזה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.