מעבר לתוכן
אורח

אני חייבת עזרה

Recommended Posts

אורח

אוקיי אז ככה.. אני בת, ועד לפני כמה שבועות היו לי קראשים על בנים. ואז חידשתי קשר עם חברה ישנה שלי שהיינו חברות הכי טובות ואני חושבת שאני מרגישה אליה משהו. כל פעם שאני עוברת לידה הבטן שלי מתהפכת בטירוף או כל פעם שהיא באה לחבק אותי אני מתחילה להלחץ ובקיצור אני באמת לא יודעת מה אני. והמחשבה על זה שאולי אני בי או אולי אני לסבית מלחיצה אותי ממש כי אני לא יודעת איך מקבלים דבר כזה המשפחה והבצפר.. בקיצור אני אשמח אם למישהו/י יהיה משהו להגיד על זה.. תודה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קודם כל את לא לסבית , את כנראה ביסקסואלית. יכול להיות שמה שקורה לך זה מלחץ וממחשבות רבות או פשוט סתם קורה , בלי קשר להתאהבות. אם את באמת מרגישה שאת אוהבת אותה יותר משהיא החברה הכי טובה שלך, אז כן , את מאוהבת (: .

את לא צריכה להילחץ מהנטייה המינית שלך , תהיי שמחה ומאושרת, אל תתייחסי לתגובות רעות , תהיי מי שאת גאה , שמחה, עם מלא ביטחון. את לא חייבת להגיד להם , אם את רוצה לספר וחוששת ואת חושבת שיש לך מקום מסויים ללכת לשם אם הם יעיפו או ייפגעו בך יש את בית דרור , מקום מקסים ממליצה. תעשי את זה מלא בביטחון.

*אבל* , לפני שאת מספרת תבררי לפניכן מה דעתם על הקהילה ומה הם אומרים על זה , שלא יצא מצב שיהיה קשה לצאת ממנו. מקווה מאוד בשבילך שהם אוהבים ומקבלים.

את לא חייבת לספר לבית הספר , או למשפחה.

תהיי גאה במי שאת!(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לך :)

תנשמי עמוק וקחי את הזמן שלך - את ממש לא חייבת לתייג את עצמך או לדעת בדיוק למי ומה את נמשכת כרגע. 

זה בסדר לגשש קצת, לחקור קצת ולקחת את הדברים לאט כדי להבין עם עצמך מה ההעדפות שלך

וגם אם תגלי שאת מעדיפה בנות זה לגמרי בסדר!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...