Jump to content
Dorin15

אני בן שמבולבל במגדר שלו

Recommended Posts

שלום, שמי נועם ואני חדשה פה. אני בן 15 ואני טיפה מבולבלת.. אני רוצה לצאת מהארון. אני נמשכת לבנים ותוך כדי רוצה להיות בת ואני אוהבת לדבר בלשון נקבה.. אני לא כל כך יודעת מה הוא המגדר שלי כי אני אוהבת מה שבנות אוהבות לעשות (לשים לק, ללכת לשופינג וכדומה)  ואני אוהבת לדבר בלשון נקבה ואני רוצה שיפנו אלי רק בלשון נקבה אבל מצד שני אני נהנת מהגוף הגברי. אני לא יודעת איך לצאת מהארון.. 

תוכלו לעזור לי בבקשה? תפנו אלי בלשון נקבה

Edited by Noam15

במגדר אין שחור או לבן. זה לא רק אישה וגבר אלה כל סקלת הצבעים.
את יכולה להיות אישה ולא לרצות לשנות את עצמך פיסית ולאהוב את הגוף שלך כמו שהוא (אפילו חובה שתאהבי אותו).
אבל תחביבים ודברים כמו עשיית שופינג לא אומרים כולם על המגדר שלך. אני בן ששם לק ואני מכיר בנות שלא שמות לק, זה לא הופך אותי לנשי ואותן לגבריות, זה פשוט מי שאנחנו וזה חלק מהאישיות שלנו.

לא כולנו בינאריים וזה מה שעושה את העולם שלנו כל כך מיוחד וצבעוני =)
מוזמנת לקרוא קצת על א-בנאריות וקוויריות באינטרנט
אולי זה יקל עלייך בהסברת התחושות שלך לסיס-ג'נדרס (וובעצם יציעה מהארון).

בהצלחה =)

לי הייתה את אותה בעייה בדיוק! 

ואז התחלתי לראות סרטונים של מילס מכקנה והבנתי שהספקטרום הרבה יותר גדול. 

היום אני נון בינארי שזה אומר שאני לא ממוגדרת. 

אני מדברת על עצמי בזכר ובנקבה לפי מה שאני מרגישה באותו רגע. 

אני מבקשת ידברו אלי בגוף שלישי בלשון פנייה מעורב כדי שאנשים יבינו שאני יותר מסובכת ממה שהם חושבים ומה שהם מכירים ביום - יום. 

הכי חשוב. תשמור. י על ראש פתוח ואל תתן. י לאף אחד. ת לשנות את דעתך

היי Noam15,

איזה כיף שאת פה!

זה לגמרי בסדר שאת קצת מבולבלת, זה אפילו טוב- כי זה אומר שאת בתהליך, שאת משקיעה מחשבה בתחושות שלך!

אכן, הקשת של הקהילה הגאה מאוד רחבה ויש להבדיל בין מגדר (זכר/נקבה) לבין תפקידים חברתיים שהוצמדו למגדר ע"י אנשים (כמו לק- בנות, כדורגל- בנים).

אם את מרגישה שכרגע נוח לך שידברו אלייך בלשון נקבה זה בסדר גמור וחשוב שגם תצייני את זה. כל שאר הדברים שאמרת בנוגע ל"דברים של בנות" לאו דווקא אומרים שאם את אוהבת אותם את בת, או חייבת לחיות בגוף של בת, או שיפנו אלייך כאחת. תוכלי לחיות באיזה גוף שאת מרגישה בו בנוח ובמקביל לעשות דברים שאת מתחברת אליהם- ולאו דווקא חייב להיות קשר בין השניים.

את כל אלה תוכלי לבחון עם הזמן ואת ממש לא חייבת לדעת את התשובות כרגע :)

בהצלחה!

ב-13.10.2017 בשעה 04:41 Noam15 אמר/ה:

שלום, שמי נועם ואני חדשה פה. אני בן 15 ואני טיפה מבולבלת.. אני רוצה לצאת מהארון. אני נמשכת לבנים ותוך כדי רוצה להיות בת ואני אוהבת לדבר בלשון נקבה.. אני לא כל כך יודעת מה הוא המגדר שלי כי אני אוהבת מה שבנות אוהבות לעשות (לשים לק, ללכת לשופינג וכדומה)  ואני אוהבת לדבר בלשון נקבה ואני רוצה שיפנו אלי רק בלשון נקבה אבל מצד שני אני נהנת מהגוף הגברי. אני לא יודעת איך לצאת מהארון.. 

תוכלו לעזור לי בבקשה? תפנו אלי בלשון נקבה

אוקיי, אז אני מניח שהמצב שלך קצת דומה לשלי, רק ההפך. בחלק מהדברים.

אני נולדתי בתור נקבה. אני אוהב לעשות דברים "של בנות", אבל כשאני עושה אותם, אני מרגיש יותר בן. אני נהנה מהגוף הנשי שלי, אבל מעדיף לדבר בלשון זכר וגם רוצה שיפנו אלי בלשון זכר.

עכשיו, זה לא שחור או לבן. יש גם "אפור", כמו שאני קורא לזה. את יכולה לדבר על עצמך בתור חלק מהתחום "האפור", או שאת יכולה פשוט למצוא משהו נורא כללי שנוח לך אתו אם ממש דחוף לך להגדיר את עצמך למען יציאה מהארון (אני למדתי, בניסיוני, שהגדרות עוזרות להורים להתייחס אלייך יותר ברצינות), את יכולה לעשות כמוני ולבחור הגדרה נורא... כללית. נניח, דמיבוי/דמיגירל או משהו כזה.

מה שחשוב, לדעתי, הוא שתדעי שאין שחור או לבן, כפי שblue mashroom אמר.

בכל אופן, את תמיד מוזמנת לפנות אלי בפרטי :) 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...