מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
StarryNight

מה הטעם שלכן?

Recommended Posts

פעם היה אשכול כזה,אבל הוא ממש מזמן אז החלטתי לפתוח עוד אחד עדכני יותר :) 

אז...מה הטעם שלכן בבנות?

הטעם שלי לא מוגדר מידיי,לדעתי האופי הוא העיקר אבל מה שכן: אני אוהבת בנות יותר גבוהות ממני,וגם בעלות שיער כהה! פשוט מושלם מבחינתי :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אממ... לאדע. אני מעדיף להיות בתפקיד הבן (דמיבויז לשלטון!), אז אני חושב שאני מעדיפה בנות שנמוכות יותר ממני.

מבחינת אופי, זה מאוד ספציפי, אני לא אתחיל לפרט.

אבל אני אוהב אנשים בהירים ממני, זה חמוד :)

ועיניים יפות זה חובה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיש לי כמו "תנאי קבלה", לכל אחד/אחת יש טעם שונה. אין דבר כזה להגדיר, אתה נמשך לאנשים ספיצייפים. אי אפשר לדעת לאיזה אנשים אתה תמשך :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אין לי הגדרה ספציפית. אני יכולה להימשך לשתי בנות שנראות שונות לגמרי באותה רמה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מישהי אמיתית ושלא מנסה להיות מישהי אחרת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי לי בעיקר חשוב האופי אבל אני מעדיפה עור בהיר ושיער כהה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני גבוהה אז מעדיפה מישהי יותר נמוכה.

נמשכת יותר לבנות עם עיניים בהירות ושיער ארוך אבל תכלס אני נמשכת לבן אדם ולא לתכונה פיזית כזאת או אחרת .

נערך היום על-ידי דניאל גל

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי חשוב לי באישה שלי בעיקרון זה שתיהיה הכי נשית שיש..מטופחת,עקבים וכל הדברים האלה זה ממש חשוב לי ומבחינת אופי חשוב לי שתיהיה קשוחה כזו ודומיננטית שתדע להיות נאהבת ושתדע לאהוב..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-9/19/2017 בשעה 22:47 StarryNight אמר/ה:

פעם היה אשכול כזה,אבל הוא ממש מזמן אז החלטתי לפתוח עוד אחד עדכני יותר :) 

אז...מה הטעם שלכן בבנות?

הטעם שלי לא מוגדר מידיי,לדעתי האופי הוא העיקר אבל מה שכן: אני אוהבת בנות יותר גבוהות ממני,וגם בעלות שיער כהה! פשוט מושלם מבחינתי :)

ביסייקאלי 

מישהי שלא מעשנת ויודעת לשתות ולא לאבד את ההכרה שלה כל פעם שהיא שותה 

,שמקבלת את הפצצת רגשות הזו שאני ופחות או יותר בגובה שלי ..

כיאלו חשוב לי שהיא תיהיה נשית אבל זה לא תמיד חובה זה כזה תלויי...

נערך היום על-ידי catsarelovely

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי :) ,

אני לא מחפשת בבחורה שעכשיו תהיה מלכת היופי, או תנסה להיות מישהי שהיא לא , או שתנסה להרשים אותי כל הזמן. שתהיה מי שהיא איתי, עם כל הבעיות, את כל החבילה אקבל באהבה, רק שלא תסתיר את מי שהיא ממני. מאוד חשוב לי שהקשר יהיה פתוח ושלא תסתיר את מה שהיא מרגישה, ושאם היא כועסת עלי או קרה משהו שתספר ושלא תדחיק את זה במחשבות שלה, כי זה קשר שהוא לא מתאים לי ואני ישר אקח מרחק. לעולם אבל לעולם לא אכנס לקשר של הדחקות ושקרים בכל פעם, זה קשר שהוא לא עמיד בעיני ולא מתאים לי.

לא מפריע לי שהיא תהיה יותר גבוהה ממני, אפילו שאני די ממש נמוכה (1.55) , אני גם לא מחפשת שתהיה הכי נשית או שתהיה בכלל נשית. מיצידי תלבש מה שהיא רוצה ומה שהיא מרגישה בטוחה, מה שהכי חשוב לי שהיא תרגיש בנוח ושלמה עם הלבוש שלה זה הכי חשוב וקודם להכל מבחיניתי. אני כן נמשכת לכהות עור, אני לעולם לא אפסול נערה שהיא בהירה יכול להיות שאני אמשך אליה. לגבי השיער זה הדבר האחרון שמעניין אותי, לא משנה לי אם יהיה לה גלח, קצר, ארוך, לא משנה לי כלום. בנוסף, העיניים שלה גם זה הדבר האחרון שמעניין אותי. 

אני לא מחפשת שהיא תהיה מושלמת, או הכי יפה, או הכי ' וואו וואו ' בעיני, היא תהיה מושלמת גם אם תצבע את כל הפרצוף שלה לסגול (חשוב נצנצים!! - לא שאני חולת נצנצים, כן?) , מי שהיא יגרום לה להיות מושלמת ויגרום לי להתאהב ולהימשך אליה.

שתהיה מי שהיא, איתי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-22.9.2017 בשעה 19:34 Angel אמר/ה:

מרגיש לי כמו "תנאי קבלה", לכל אחד/אחת יש טעם שונה. אין דבר כזה להגדיר, אתה נמשך לאנשים ספיצייפים. אי אפשר לדעת לאיזה אנשים אתה תמשך :)

מסכימה גם. 

בגדול אצלי, כרגע, מישהי שדומה למריאן רנדון - גם כזה שיער כהה חלק ועור בהיר והסגנון שלה. ונמוכה יותר אבל לא בהרבה:) ואופי כמו שלה (לפחות בדמות שהיא משחקת)

אבל בחיים את פוגשת אנשים ולפי זה את יודעת אז זה בכלל לא משנה איזה טעם תגדירי... בסופו של דבר את תפרצי אותו המון פעמים. זה לא שתרצי כל אחת/אחד, פשוט זה משתנה ולא ממש ניתן להגדרה...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואי שאלה טובה..

אני נמשכת לאנשים עם בטחון עצמי בדכ - כאלה שרואים עליהם שהם מרגישים בנוח עם עצמם, כריזמה וחוש הומור זה תמיד טוב. אין לי איזה תכונות פיזיות ספציפיות שחשובות לי כמו צבע עיניים או משהו כזה אבל שתהיה יפה בעיניי, במיוחד בפנים, אני גם די אוהבת טיפוח אבל זה ממש לא בגדר החובה בשבילי.. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קשה.. אין טעם ספציפי. 

יותר האופי זה מה שישפיע ואם יש חיבור טוב. חיוך יפה בשבילי פלוס גדול, מעדיפה נשיות אבל בתכלס גם הלוק טום בויז מושך לפעמים...

בקיצור אין משהו מוגדר 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.