איזו מישהי

עזרה - חבר חרמן !

4 תגובות באשכול זה

חבר שלי ממש חרמן ואם הייתי מסכימה היינו כבר שוכבים אבל אני לא חושבת שאני בשלב הזה עדיין עד עכשיו עשינו סקס יבש בערך הבעיה שגם אני רוצה לשכב אבל אני רק בת 14 ולא נראה לי שזה מתאים ואנחנו אפילו לא חודש ביחד אבל אשמח אם תענו מתי אתם חושבים שזה הגיוני לשכב או שאני אמצוץ לו או משהו

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי , 

אני חושבת שזה מוקדם מידי בשביל לשכב , עדיף שתחכו עוד שנתיים . במיוחד שאת בגיל צעיר , ושאתם אפילו עדיין לא חודש ביחד. תחכו עם זה , אל תמהרו , המערכת היחסים הזאת לא צריכה רק להיות סביב זה של "קדימה בואי נשכב" , לא , לא , ממש לא. הגיל צעיר , ואין טעם למהר לדבר שצריך לחכות איתו. אם הוא לוחץ עלייך , עדיף לסיים עם הקשר. לא עושים דברים מלחץ , במיוחד כשאת לא מרגישה שזה נכון עבורך.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי "איזו מישהי",

הדבר החשוב ביותר בסיטואציות שכאלו הוא שתשמרי על עצמך ותעשי מה שמרגיש לך לנכון.

סקס, איך שתבחרי להגדיר אותו, יכול להיות חוויה מדהימה, אבל כשאנחנו בוחרים ובוחרות לקיים אותו - חשוב לשמור על עצמנו, לקיים סקס מוגן, חוקי, ולוודא ששני הצדדים עושים זאת בהסכמה ולא בכוח, לחץ או חוסר רצון.

אל תלחצי על עצמך אם החוויה לא מתאימה לך עדיין. זה בסדר גמור ומותר לך לקבוע מה ומתי נוח לך.

מקווה שאם/כשתגיעי לסיטואציה, זה יעשה מרצון ויהיה נכון עבורך כמו עבור השותף/ה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לך,

אחזק את מה שאמרו המגיבים האחרים- אל תעשי משהו שאת לא מרגישה שמתאים, גם אם החבר לוחץ. עדיף לחכות ולא להתחרט.

ובכלל, מערכת יחסים זה יותר מסקס או לא, בטח בגילכם, ובטח אם עבר רק חודש :)

בהצלחה :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead