• הכרזות מערכת

    • Harrys

      זה קורה! נשף פורים 2018!   17/02/18

      שימו לב! נשף פורים של איגי 2018 יוצא לדרך! מה בתוכנית? תחרות תחפשות אוזני המן והמון פאן! מתי? יום רבעי ה 28.02 בין השעות 17:45-21:00 איפה? בלימה-לימה לילינבלום 42, תל אביב   בואו בהמוניכן! לינק להרשמה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPSZBN2iTxolxVgp9XsBdJutsOL5uWc4jY9t2_NgCODIvpJg/viewform
Gilz

החברה הכי טובה שלי.

2 תגובות באשכול זה

 

אני מרגישה שהעולם מתמוטט לי, מנסה להיות בסדר והולכת לבית ספר ומנסה בכוח להתנהג כאילו הכל טוב אבל הכל מתפרק אני בוכה כל לילה.. למה זה מגיע לי? אני נלחמתי עם עצמי שנים עם העובדה שאני לא נמשכת רק לבנים והתאהבתי פעמיים בחברות כי טובות שהיו לי .. אני מקבלת את עצמי אבל לא יכולה לצאת מהארון מפני ההורים שלי כי אני לא מתחברת אליהם אני מרגישה לבד למרות שיש לי המון חברים אבל אני לא חושבת שאני יכולה לסמוך עליהם חוץ מהחברה הכי טובה שלי שאני אוהבת אותה יותר מאת עצמי אפשר להגיד מאוהבת בה מעל כל הראש כבר שנתיים ויצאתי מהארון בפנייה ,היא קיבלה אותי אבל לא אמרתי לה שאני אוהבת אותה זאת פעם שנייה שאני עושה את זה לעצמי.. למה אני צריכה להתאהב בחברה הכי טובה שלי שאני יודעת שהיא סטרייטית? למה אני צריכה לסבול? אני לא יכולה להחזיק מעמד יותר.. שאלתי אותה אם הייתי צריכה להגיד משהו למישהי שאהבתי למרות שהיא סטרייטית והיא אמרה שלא .. שזה ייצור מצב לא נעים לשתינו.. איך אני אמורה להתקדם בחיים שלי שאני רואה אותה כל יום? מה אני אמורה לעשות? 

הנה מה שרציתי לכתוב לה לילה אחד אבל התחרטתי: 

אני יודעת שאמרת לי לא לעשות את זה שזה ייצור סיטואציה לא נעימה אבל כמה אני יכולה כבר לשמור בלב.. אני רוצה להגיד לך כמה את חשובה לי כמה אני מעריכה אותך כמה אני אוהבת אותךאני אוהבת אותך אבל אני אף פעם לא רציתי לאהוב.. במיוחד לא את החברה הכיטובה שלי זאת שתמיד לצידי שמבינה אותי הכי טוב ושאני לא מסוגלת לאבד אותה זה קרה בעבר ולימדתי את עצמי בכוח לשכוח ממך גם עם זה בריבים ותסכול אולי זה נשמע לך מגוחך ומוזר אבל זאת האמת זה מהשאני הרגשתי ומרגישה עכשיו אף פעם לא אהבתי ככה בחיים שלי ואני מקווה שאוהב.

אני יודעת שאת סטרייטית אני יודעת שזה לא נכון לך.. אני לא lיודעת מה יקרה מעכשיו והלאה אולי תתרחקי ממני אולי תשנאי אותי אבל לפחות הייתי אמיצה וסוף סוף אמרתי מה שיושב ליעל הלב

 

בסוף לא הייתי אמיצה.

שיתוף אשכול זה


קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי , את בוכה גם בגלל מה שאת מרגישה כלפיה במשך כל הזמן?

אם זה בגלל זה , אני חושבת שאת צריכה לעשות את הצעד הגדול הזה , ולספר לה אפילו שזה קשה ויכול להיות מפחיד. אם ממש קשה לך לספר לה את זה , אז במכתב או כמו שעשית בהודעה שלך.

את לא חייבת לשתף עם ההורים שלך , את לא חייבת , וזה גם לא עניינם. תשתפי עם האנשים שאת סומכת עליהם , ואוהבת אותם באמת.

זה לא שאת ממש יכולה לשלוט בזה , אנחנו לא בוחרים במי להתאהב זה פשוט קורה. וזה בסדר (: .

אולי עם אותה אחת זה היה יוצר מצב לא נעים , אבל אולי איתה זה יהיה אחרת. תשאלי אותה מה היא הייתה אם היא הייתה מגלה/מבינה שהחברה הכי טובה שלה או חברה טובה שלה הייתה מאוהבת בה , מה היא הייתה מרגישה , או חושבת , או אומרת. האם זה היה משנה את המצב בניכם? ולמה בעצם? 

אם את מרגישה שזה יעשה לך טוב שתשלחי לה את ההודעה הזאת שהראת כאן , תעשי את זה , ותנשמי עמוק. 

אני כאן איתך. (:

שיהיה בהצלחה וכאן לכל דבר (: .

שיתוף אשכול זה


קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead