• הכרזות מערכת

• idoc

תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!
אירית מור

שנת הלימודים החדשה בפתח

12 תגובות באשכול זה

הי יקרים לי !

הנה תם ונגמר החופש הגדול ועוד רגע מתחילה שנת הלימודים החדשה.

מי עולה לחטיבה? מי לתיכון? מי עובר בית ספר ומי נשאר באותו בית ספר?

שתפו אותנו ברגע לפני תחילת הלימודים. איך מסיימים ומה עושים ביום האחרון לחופש?

מה עולה בראש דקה לפני תחילת הלימודים? יש חששות? שמחה? עצב? דאגה? איך אני מרגיש/ה לאחר חודשיים של חופש?  גדלנו? צמחנו? דברים השתנו?

שתפו אותנו ...

בהצלחה לכולם בשנת הלימודים החדשה. שתהיה התאקלמות קלה ומהירה ואנחנו פה לכל סיוע, שיתוף והתיעצות.

חיבוק גדול לכולם

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי היי (: , מה שלומך?(:

אני עולה לתיכון (שנה שעברה כבר עליתי זאת הייתה הפעם הראשונה , ועכשיו עדיין ממשיכה כמובן) עולה לכיתה י'א. נשארת באותו בית ספר. ולאחר כמה חודשים עוברת לבית ספר חדש. בעיקר עובדת לפני סיום החופש מנצלת את זה עוד הסוף , כי אני לא חושבת שיהיה לי ממש זמן בזמן הלימודים כי אני אסיים מאוחר ויש לי גם חוג , שיעור פרטי, ועבודות , בגרויות, ועוד מלא דברים לעשות אבל אנסה לשלב עבודה כי זה מאוד חשוב לי. אין חששות , או דאגות , מצד אחד רוצה להתחיל ללמוד שוב ולסיים את בית הספר ומצד שני רוצה להמשיך לעבוד יותר ולצאת. חח כן אפשר לומר שגדלתי די מהר , אפילו קיבלתי צו ראשון לפני כמה שבועות אז זה די מרגש ומראה שגדלתי. אין משהו שהשתנה הכל טוב והכל מעולה. (: 

תודה רבה (: , ושיהיה לך גם בהצלחה בעבודה ובכל דבר בחיים.(:

3>

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

האמת שאני כרגע בכיתה י' אותו בית ספר. כיתה חדשה, והאמת ממש מבואס. אני לא מכיר שם אף אחד גם ככה..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חרא
כיתה חדשה, ילדים חדשים.
מפה לשם אני יושב ליד מישהי שהיא במקרה גם חברה מאוד טובה של מישהי אחרת שניתקה איתי קשר.
(המישהי הזאת כניראה גם לא יודעת את זה מה שעוד יותר מלחיץ).
היא גם שמרה אותי בטלפון בתור השם הישן שלי וזה מעצבן.

אני באמת רוצה לשבת בבית וזהו.
כל הקטע הזה של ההתחלה החדשה לא עושה לי טוב.
לא ישנתי נורמלי כבר 3 ימים ואני לא רוצה לחזור לתקופה הזאת שלא ישנתי בכלל.

המורה ניראה נחמד
אבל יש לו את הבט הזה של 'אני יודע שיש לך בעיות ואני רוצה לעזור' ואני לא סובל אנשים שמנסים לעזור לי בלי להכיר אותי.

אני מרגיש שאני חייב להוכיח לכולם שאני בן וזה מרגיש נורא.
ואף אחד לא מבטא את השם שלי נכון ואין לי כוח לתקן.
אני מתחיל להחרט על דברים שאני יודע שאסור לי להתחרט עליהם.
אני יכול פשוט לדלג על חמש השנים הבאות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אממ...

אני התחלתי את השנה האחרונה שלי ביסודי (ח'). זאת השנה הראשונה שאני לומד ובאמת יודעת שאני דו מגדרי.

בתור התחלה, היו חסרים לי די הרבה מהספרים ודברים כאלה. אז השנה התחילה קצת בנאחס, אבל קיבלתי את הלוקר הכי טוב אז אני קצת שמח.

ופתחו לנו את השנה עם פעילות נורא כיפית של TRX, ולעתים קרובות אני פריקית של ספורט אז היה נורא כיף היום :)

אבל אני יודע שהשתניתי החופש. שלמדתי לקבל את עצמי ולהבין מי אני וכו'. אני יודעת שאני צריך להקפיד על הדיבור שלי, ולא להחליק לפעמים ללשון זכר, כי הילדים בכיתה שלי לא יודעים.

התבגרתי המון הקיץ. הגיל המנטלי שלי, שהוא עד הקיץ היה בערך 15 (ואני בן 13), התבגר. אני חושב שעכשיו זה בסביבות ה19.

עבדתי המון על הלימודים (למרות שאני לא ממש צריכה. אני המעצבן הזה שמקבל מאיות בהכול), אבל יש משהו אחד שאני צריך להשקיע בו הכי, וזה, כמובן, הכישורים החברתיים.

השנה הצטרפתי לחבורת בנות די מקובלת. החלטתי לשנות את המראה שלי, ובאמת - במקום החנון שהייתי הפכתי להיות (מבחינת מראה, בינתיים) מישהי שיכולה להיות מקובלת ויפה. התחלתי גם למצוא עניין בכל הדברים האלה "של בנות", למרות שכשאני משתמש בהם אני דווקא מרגישה יותר בן מבת.

אני די בטוח שאם הייתי בן הייתי הומוסקסואל, מאלה ששמים לק ומתלהבים מבגדים ובנים וכל הדברים "של בנות".

התחלתי את השנה די טוב, למען האמת. ואני מוכן כבר ללכת לתיכון בשנה הבאה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הי Amber Madison יקרה,

שמחתי לשמוע שאת עולה לתיכון ושמיצית את החופש מעולה. היית עסוקה שחבל על הזמן כל הכבוד!

מתי הצו ראשון שלך? זה באמת מרגיש שגדולים.

אז איך התחילה השנה? התרגשת? המורים בסדר? אתמרוצה?

הי Angel יקר,

איזה יופי לשמוע שעלית לכתה י', זה ממש גדול ומרגש. אז איך עברו הימים הראשוני בכתה החדשה? יש קשיים שתרצה לשתף אותנו?

הי  BlueMushroom יקר,

איך עברו הימים הראשונים בכתה החדשה? ההתרגשות מאד נורמלית וחיבת להיות. הרי ברור שללכת לכתה חדשה וילדים חדשים זה לא פשוט מכל הבחינות ועוד מהכמה דברים הספציפים שלך זה עוד יותר מלחיץ.

כתבת שאתה צריך להוכיח שאתה בן. אולי זו הרגשתך ובעצם לאף אחד אין ציפיות מאיך אתה נראה ומי אתה? אולי זו הרגשתך? אחרי שתכיר את החברים לכתה  והם יכירו אותך אולי לא תהינה ציפיות? אולי יקבלו אותך כמו שאתה? לדעתי, אם תשדר ביטחון לכך שאתה מקבל עצמך כמו שאתה אני בטוחה שגם הם יקבלו  יקבלו אותך כמו שאתה. אולי בהמשך תחשוב לשתף אותם במה שעובר עליך, וזה כמובן בשתוף המורה והיועצת.

אשמח לשמוע ממך עוד קצת איך עברו הימים הראשונים בבית הספר. אני מקווה שתתבדה ויהיה הרבה יותר טוב ממה שאתה מצפה.                                                                                                                                                                                                                                                                          

הי Taylor Creveey  יקרה,

איזה כייף לשמוע שהשנה התחילה אצלך בטוב והיה כייף. לגבי המגדר. נראה שאת בדרך הנכונה ושיש לךבטחון ואת יודעת מה את רוצה.

אני מניחה שבכתה לא תמיד יהיה פשוט אבל נראה ונשמע שתתדעי איך להתמודד עם הילדים. בבוא היום תוכלי להציג עצמך כמו שנח ומתאים לך.

שתפי אותנו מה עובר עליך בימים הראשונים של בית הספר.

חיבוק גדול לכולם ואני מחכה לשמוע מכם איך ההשתלבות בשנה החדשה!

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 דקות אירית מור אמר/ה:

הי Amber Madison יקרה,

שמחתי לשמוע שאת עולה לתיכון ושמיצית את החופש מעולה. היית עסוקה שחבל על הזמן כל הכבוד!

הי Angel יקר,

איזה יופי לשמוע שעלית לכתה י', זה ממש גדול ומרגש. אז איך עברו הימים הראשוני בכתה החדשה? יש קשיים שתרצה לשתף אותנו?

הי  BlueMushroom יקר,

איך עברו הימים הראשונים בכתה החדשה? ההתרגשות מאד נורמלית וחיבת להיות. הרי ברור שללכת לכתה חדשה וילדים חדשים זה לא פשוט מכל הבחינות ועוד מהכמה דברים הספציפים שלך זה עוד יותר מלחיץ.

כתבת שאתה צריך להוכיח שאתה בן. אולי זו הרגשתך ובעצם לאף אחד אין ציפיות מאיך אתה נראה ומי אתה? אולי זו הרגשתך? אחרי שתכיר את החברים לכתה  והם יכירו אותך אולי לא תהינה ציפיות? אולי יקבלו אותך כמו שאתה? לדעתי, אם תשדר ביטחון לכך שאתה מקבל עצמך כמו שאתה אני בטוחה שגם הם יקבלו  יקבלו אותך כמו שאתה. אולי בהמשך תחשוב לשתף אותם במה שעובר עליך, וזה כמובן בשתוף המורה והיועצת.

אשמח לשמוע ממך עוד קצת איך עברו הימים הראשונים בבית הספר. אני מקווה שתתבדה ויהיה הרבה יותר טוב ממה שאתה מצפה.                                                                                                                                                                                                                                                                          

הי Taylor Creveey  יקרה,

איזה כייף לשמוע שהשנה התחילה אצלך בטוב והיה כייף. לגבי המגדר. נראה שאת בדרך הנכונה ושיש לךבטחון ואת יודעת מה את רוצה.

אני מניחה שבכתה לא תמיד יהיה פשוט אבל נראה ונשמע שתתדעי איך להתמודד עם הילדים. בבוא היום תוכלי להציג עצמך כמו שנח ומתאים לך.

אירית

היי , (: , יאפ  יותר מידי עסוקה הייתי (: .

הצו שלי הוא ב1.1.18 אם אני לא טועה , ונכון (: .

התחילה די בסדר , לא כל המורות נחמדות ולא הכי משהו חוץ ממורה אחת שהיא די בסדר ועוד אחת נוספת שאני מכירה אותה משנה שעברה שלימדה אותי. לא התרגשתי , פשוט שמחתי שאני עוד שנתיים מסיימת סוף סוף. לא הכי מרוצה , אבל בסדר זה עובר מהר (: .

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הי Amber Madison ,

את אופטימית מאד וזה חשוב ובטוח שזה עושה את החיים טיפה קלים יותר. חשוב לראות את חצי הכוס המלאה.

בענין המורות. זו רק התרשמות ראשונית. חכי בסבלנות, תני צ'אנס להכרות שלך עם המורות ואולי בכל זאת לאחר ההיכרות תרגישי קצת אחרת לגביהן.

בהצלחה!

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי , בוקר טוב (:

כמובן (: , עדיף להיות אופטימית בקשר לשנה החדשה במיוחד שלא נשאר עוד הרבה שנים ללמוד , מאשר להיות ממש שלילית ופסימית שהשנה הולכת לעבור ממש לאט. אז עדיף לחייך , ולזכור שזה לא נמשך לנצח.

זאת לא הכרות ראשונה , מכירה את המורה מכיתה ח' . אבל את שאר המורות משנה שעברה , אז די מכירה את ההתנהגות שלהן חוץ מכמה מורות חדשות. אכיר אותן לאט לאט , ואראה איך הולך. (:

תודה (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 22 שעות אירית מור אמר/ה:

הי Amber Madison יקרה,

הי Angel יקר,

הי  BlueMushroom יקר,

הי Taylor Creveey  יקרה,

אירית

אני יודע מה אני רוצה :)

ולמרות שהשנה עצבנה אותי קצת עד עכשיו, זאת יכולה להיות השנה הכי משמעותית וחשובה בחיים שלי - השנה אני אנסה להתקבל לתיכון, להוציא ספר וזו גם השנה הראשונה שאני בטוח במיניות והמגדריות שלי.

הכיתה שלנו די צוחקת על להטבפאקים, והרוב לא יודעים על מה הם מדברים. פעם אחת, חברה שלי דיברה עם איזה ילד על ביסקסואלים, וילד אחר אמר כזה: "מה, זאת לא בת שיש לה זין?"

ואני שמעתי את זה מהצד ונעלבתי בשבילה בשקט (היא ביסקסואלית, אני פאנסקסואל וגם הומוסקסואל. זה קצת מסובך, הצד הגברי שלי הומוסקסואל והנשי פאן).

בזמן האחרון בכלל יש לי יותר מדי מצבי רוח גבריים, מה שאומר שאני ממש צריך להיזהר כשאני מדבר עם חברים.

זה לא הוגן.

כבר יצאתי מהארון לכמה חברות (הנורמליות יותר) והן קיבלו את זה די טוב. אפילו יצאתי לאימא שלי בחופש בתור דו מגדרי, אומנם לא בתור פאנסקסואל, אבל אני אחיה.

הימים הראשונים? טוב, למדנו, ולא קיבלנו שיעורים יותר מדי.

חסרים לי חלק מהספרים, ואני משתדל לבלות עם כמה שיותר בנות (נולדתי בתור בת).

עשו לנו פעילות ספורט לפני יומיים, ואני יוצא היום לריצת שלושה קילומטרים עם חברה.

יש לנו מורה חדשה לשפה שמחבבת אותי, לפחות נראה לי ככה. אני מחבב אותה בחזרה כי היא יודעת ללמד, וכי יש מצב שהיא תוכל לעזור לי עם הספר שלי מבחינת קשרים בהוצאה לאור (היא עובדת עם מלא תחרויות ספרותיות וכו).

השנה הצטרף אלינו ילד חדש (שלמען האמת, היה איתנו גם בכיתה ד' ועכשיו הוא חזר). עוד לא גיבשתי דעה בנוגע אליו, כי מצד אחד, הוא נראה די טוב, אבל מצד שני אני עדיין לא מכיר אותו אבל נראה כאילו הוא מתלהב ממני אז אני לא ממש יודע.

זה בערך מה שהלך ביומיים האחרונים.

זה ושיעור ספרות שאני פחות או יותר מתחרפן עליו כל פעם :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בדילאי אבל אני התחלתי כיתה יב :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי ben9,

בשעה טובה על היותך בכתה יב' איזה כייף. עוד מעט מסים והלאה לצבא.

אשמח להכירך ולשמוע מה עם ההורים? ואתה?

שנה נהדרת לך!

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead