מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo

Recommended Posts

הי חברים יקרים חברי פורום אלוואן,

איזה יופי לראות פורום כזה חשוב כאן. ממש שמחה לראותכם בתחילת השנה החדשה.

היה פה פורום אבל כעת יש מדריך חדש ותחילת שנה בפתח וזו הזדמנות להחיות את הפורום ולנצל את הפלטפורמה הזאת לסיוע, לחיזוק, לחיבוק וכל מה שלהט"ב זקוק לה ובטח בתקופה הראשונה .

אז מי אני? אני אירית, אמא מתהל"ה שמנהלת כבר מספר שנים בפורומים של איגי את פורום קבלת הורים. אההה. ואני אמא לבן הומו. כן לא סתם אני פה. רוצה לסייע לכם מול עניני ההורים ולתת מנסיוני. נכון אני לא מהמגזר אבל אני אמא ורגשות של אמא זה לא חשוב מאיפה היא . נכון שבמגזרים מסוימים יש קשיים הנובעים מהמסגרת של המגזר המסוים אבל הורים זה הורים ולכל הורה יש רגשות לילדיו ותמיד שווה לנסות ולחבר ולהסביר.

ומה יותר חשוב ומקשר מאשר הורה שעבר את יציאתו של בנו מהארון?

ואני פה איתכם ובשבילכם ואתם לא לבד בעניני הורים וילדים ונטיה מינית ויציאה מהארון והכל.

חיבוק גדול ומחכה לשמוע מכם. אין בעיה להשמיע, הרי לא חיבים להיחשף. אפשר בשם בדוי.

שיהיה לכם אחלה סופ"ש ואחלה ימים אחרונים לחופשת הקיץ.

איתכם ובשבילכם,

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.