מעבר לתוכן
Call me Adam

לא יודע אם זה נחשב הוצאת דיבה אבל שתלך להזדיין

Recommended Posts

האם אני אמור לפרסם את זה דווקא כאן? אני לא יודע אבל ממש לא אכפת לי ואם זה לא בסדר אז אני אקבל את העובדה ואשים את זה במקום אחר.

אני מרגיש וואלה כן, יש לי רגשות, אני מרגיש שהפסיכולוגית מטרידה אותי מינית. 

סליחה אם הגודל של הכתב השתנה או משהו, יש לי בעיה בטאבלט. בכל מקרה ***, פסיכולוגית ״מומחית״ לנושאי להט״ב אצל אנשים אוטיסטים, שטוענת שנמצאת בקשר טוב עם ארגון הנוער הגאה, מחריגה אותי לדבר איתה על נושאים שאני ממש לא מעוניין לדבר איתה עליהם.

אני נמצא ״בטיפול״ כבר שנה וחצי, ***, סיפרה לי שלעולם לא אוכל לקחת טסטוסטרון כי אני אוטיסט, כל זאת ועוד, היא מחריכה אותי לאונן ולדבר איתה על זה.

היא בטוחה שמקור 85% מהבעיות שיש לי הוא האוטיזם שלי. לטענה יש לי חרדות מהמיניות ההטרוסקסואלית שלי, עקב האוטיזם שלי, מה שגורם לי לפתח שנאה כלפי הגוף שלי ולהאמין באופן מוטעה שאני לא בחורה. 

האוטיזם שלי, לדבריה, גם גורם לי להרגיש באופן מוגזם או חסר כל מיני דברים, כמו רעשים ונגיעות למשל, אז אני מרגיש בצורה מוגזמת את השדיים שלי, דבר שגורם לי ל,הוא את הגוף שלי, מה שמוביל להרגשה מוטעית כביכול שאני לא בחורה.

***, הפסיכולוגית המומחית, חוקרת באופן בלתי נסבל את ההתנסויות הרומנטיות האיומות שלי, שאני ממש לא מעוניין לדבר עליהן, היא גם מדברת על איברי המין שלי באופן חודרני ולא נעים בכלל.

כל ניסיונותיי להיפטר ממנה, נכשלו כי היא ״המומחית״ בתחום.

ובכן, לאור הידע שלה והקשר שיש לה עם ארגון הנוער הגאה בישראל, אני דורש לשמוע את חוות דעתכם עליה, כמו גם את העובדה שלעולם לא אוכל לעבור טיפול הורמונאלי. אני גם אשמח לשאול את השאלה הבאה: אם אני לא אוכל לעבור טיפול הורמונאלי, האם אוכל לעבור פרוצדורה רפואית שתבטיח לעולם שאני אוכל ללכת בלי חולצה באופן שמקובל על פי החברה המערבית?

הסוף

נערך היום על-ידי לימון
כדי להגן עלייך במקרה של לשון הרע כרגע ערכתי את השם , ואבדוק את זה עם האחראים. במידה וזה בסדר, אבטל את העריכה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לשאלה שלך לא אוכל לענות מפאת חוסר ידע בתחום אך יש לי כמה שאלות אליך.

למה אתה לא עובר לאחת.ד אחר.ת?

איפה ההורים?

ולמה אתה מסכים לדבר על נושאים שאתה לא רוצה לדבר עליהם? אתה לא יכול פשוט לא לענות לה?

סליחה אם אני נשמע שיפוטי או ביקורתי, ממש לא! אני מנסה להבין את הבעיה שלך

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים גרים בבית. כשאני שם הם יושבים מחוץ לדלת.

אני לא עובר לאחד או אחת אחרת כי היא המומחית בתחום.

אני לא מסכים לדבר על נושאים שאני לא רוצה לדבר עליהם, היא אונסת אותי לדבר איתה עליהם.

כפי שכבר ציינתי, אני אוטיסט זה אומר שכל מי שאינו אוטיסט חושב שיש לי בעיות (בהכללה). בעיות כאלה הן פירוש לא נכון של המציאות וכאלה. הם בטוחים שאני מפרש לא נכון את מה שקורה בחדר שלה, הם משוכנעים שההתנגדות שלי לטיפול היא מה שיוצר כל כך הרבה סבל, אז החלטתי עד שאני מבין לגמרי מי היא, לשתף איתה פעולה, כדי שהיא לא תגיד להורים כל מיני דברים עלי או שהיא תגיד שנרפאתי ותשחרר אותי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי אדם, אני שומע את מה שאתה מספר ומבין לגמרי את כל הקשיים שאתה חווה. מרגיש איתך את הקשיים האלה.
דבר ראשון- בכל סיטואציה, לא משנה מאיזו סיבה- כשאתה רוצה להפסיק טיפול פסיכולוגי, לא אמור להיות שום דבר שמונע ממך להפסיק.
קצת קשה לי להציע אפשרויות ביחס לזה כי אני מבין שדיברת עם ההורים שלך על זה. ובכל זאת, אני חושב שלהמשיך לדבר איתם על זה יכול לעזור. יכול להיות שאם תגיע עם אופציות אחרות- שמות וטלפונים של מטפלות ומטפלים אחרים, הם יקשיבו לך ותוכל לעבור למטפל\ת אחר\ת.
נשמע שהיא לא מכבדת את התחושות האמיתיות שלך, את המגדר שלך, את החוויה שלך. וזה מה שקשה במיוחד.
אני רוצה להגיד לך, בתור אדם טרנס ומתוך בדיקה שעשיתי עם אנשי מקצוע- אין קשר בין אוטיזם למניעה להתחיל הורמונים או לעשות ניתוחים. ויותר מזה, יש לא מעט אנשים אוטיסטים וטרנסים שלוקחים הורמונים ועשו ניתוחים.
כשהיא אמרה לך שלא תוכל לקחת הורמונים כי יש לך אוטיזם- היא טעתה. בדקתי את הנושא עם אנשי מקצוע שאני סומך עליהם.
הסיבות היחידות שמונעות טיפול הורמונלי הן בריאותיות ורפואיות.
נשמע שהיא מחברת בין דברים שלא קשורים. אין קשר בין אוטיזם והאפשרות לעשות שינויים בנראות ובגוף. אין קשר בין איך שאתה חווה את הגוף שלך לבין הרגישות שיש או אין לך לרעשים ומגע.
אני רוצה להציע כמה דברים שלא קשורים אבל יכולים להקל קצת את המצב-
יש את מועדון המטריה, שזה מועדון לנוער וצעירים על הרצף הטרנסי. כל מי שרוצה יכולה להגיע. זה קורה פעם בשבועיים על הגג של המרכז הגאה בגן מאיר. באים, יושבים, מדברים, עושים שטויות וכיף.
ויש את דיגי, שזה הוצאפ של איגי, הוא פתוח שלוש פעמים בשבוע, בימים ראשון, שלישי וחמישי בין 19:00-21:00 והמספרים הם
055-983-0275
055-983-0264
בשניהם יענו לך מדריכים מאיגי (:

תודה ששיתפת אותנו, אני מקווה שהצלחתי לעזור,
ומוזמן לדבר איתי בפרטי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהיא המומחית אבל בכל כלל יש יוצא מהכלל.

במקרה הזה אתה הוא היוצא מהכלל ואם אם הכי טובה לאחרים לא אומר שהיא הכי טובה עבורך. אתה צריך למצוא מטפל.ת אחר.ת שתתאים אליך, תתייחס אליך בכבוד ולא תאנוס ממך מידע שאתה לא רוצה לשתף. אמנם היא לא תהיה המומחית אבל היא תהיה מומחית וזה מה שחשוב כרגע.

זה שא.נשים לא מתייחסות אליך בכובד ראש ואומרות שזה בגלל האוטיזם זו כבר בעיה מסוג אחר. לפי דעתי אם הוריך או קרוב משפחה שלך לא מקשיבים לך ולרצונות שלך אתה צריך לפנות לגוף אחר שמטפל ועוזר לא.נשים עם אוטיזם וכך תקבל את ההקשבה, היחס המכבד והעזרה שאתה רוצה וצריך לקבל.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...