Jump to content
Guest אדם שהוא חוה

טרנס או לא?

Recommended Posts

Guest אדם שהוא חוה

שלום, אשמח לתגובות ועזרה קצת להבין מה אני מרגיש

מאז שהייתי קטן תמיד רציתי להיות ילדה, התחושה הזו המשיכה איתי אבל לא ממש התייחסתי אליה

קבלתי את זה כמובן ולא ניסיתי להבין מה אני בדיוק מרגיש

הציק לי כשאני מברך 'שלא עשני אישה' בעוד אני כל כך רוצה להיות אישה, אבל אחרי כמה דקות המשכתי הלאה

אבל כשגדלתי התחלתי להבין יותר ויותר שממש לא נוח לי בחברת נערים בני גילי, ואני באמת מרגיש יותר טוב עם הבנות

מצד שני, אני נמשך לבנות ולא לבנים, מה שגורם לי להרגיש מאוד מבולבל

מצד אחד הייתי רוצה להיות בחורה, מצד שני אני נמשך לבנות - אז מה הולך איתי בדיוק?

אשמח לתגובות והתייחסות, מאוד חשוב לי לנסות לדבר על זה ואני חושה שכאן המקום המתאים.

אין שום בעיה בלהיות טרנסית לסבית (או טרנס הומו וכד')

המשיכה מינית והמגדר שלך הם שתי דברים נפרדים לגמרי שאין קשר בנם.

בגלל שאני לא דתי (ותאמת גם לא יהודי) אני לא יכול לענות על הפאן הדתי כאן. תצטרך לחכות לאדם שמבין בזה יותר ממני.

יש לי ידידה שנולדה כגבר והיא נמשכת לנשים,

מה שלא תחליטי, ואני מקווה שתמצאי מה נכון בשבילך, לכי עם זה

בחרתי לכתוב לך בלשון נקבה כי כתבת שאת רוצה מאוד להיות אישה והייתי רוצה לתת לך קצת תחושה כזו, עד כמה שחוסר היכולת שלי מאפשר לי.

איך זה גורם לך להרגיש?

מקווה שתעברי את המסע הזה, תמצאי מה את הכי אוהבת, זה לא תהליך פשוט אני רואה את מה שידידה שלי עוברת באומץ וזה לא פשוט

אני אתייחס לגבי התפילה, כל המשמעות של התפילה זה ברכות והודאות לאלוקים, להראות לו שאנחנו לא כפויי טובה, להיות ילדים טובים

כמו שבדת מסבירים את הסיבה לברית מילה, שהרי אם ברא אותנו מושלמים בצלמו מה אנחנו חותכים פה איברים, אני מאמץ את ההסבר גם כאן. 

ההסבר הוא שבשביל זה נבראנו.

לא רק כדי לקבל הכל כקיים מושלם ולהנות מהעולם הזה אלא גם כדי להוסיף, לשפר, לעשות ולתקן

ואם כדי להרגיש שלמה עם עצמך את צריכה את השינוי הזה, אז זה מה שצריך להיות.

לגבי השורה בתפילה, לדעתי אני הייתי מדלג עליה

וואו, ממש תודה רבה לכם :)

לגבי הפן הדתי אני יכולה לבדוק, אני יודעת ללמוד ~

ובאמת, מרגיש לי ממש מקסים פניות נקבה, אולי אני אאמץ את זה בינתיים מפעם לפעם, איפה שאני יכולה כמובן :)

לגבי הברכה בדקתי, יש גם צד של 'כשם שמברכים על הטובה כך מברכים על הרעה', אני מעדיפה את זה בינתיים, אתה מבין, להוריד ככה שורה מהתפילה מרגיש לי קצת לא נכון אם אין לי ממש אסמכתא לזה.

אז זה המשתמש שלי, קצת מוזר לי שזה נשלח דרך אורח כי זכור לי שנרשמתי והתחברתי לפני ששלחתי...

בכל מקרה, אני שמחה להיות חברה בפורום כזה, אני בטוחה שלדבר על זה עוד יעשה לי רק טוב :)

Edited by Saraleh

ב-12.3.2017 בשעה 23:28 Walter אמר/ה:

ההסבר הוא שבשביל זה נבראנו.

לא רק כדי לקבל הכל כקיים מושלם ולהנות מהעולם הזה אלא גם כדי להוסיף, לשפר, לעשות ולתקן

ואם כדי להרגיש שלמה עם עצמך את צריכה את השינוי הזה, אז זה מה שצריך להיות.

קודם כל תודה רבה על העזרה :)

ממש חשבתי על זה די המון בזמן האחרון, וגם היום.

מה אני יכולה לעשות עם עצמי?

כאילו, כשאני נמצאת בדירה שלי לבד אני לובשת מה שאני אוהבת, אבל אני לא מנסה להסתכל במראה אפילו, זה בהחלט לא נראה טוב.

ואם צעד כזה קטן אני ממש לא בטוחה מה אני יכולה עוד לעשות...

אני אהיה שלימה עם איך שאני נראית? זה ממש לא בטוח. וזה לא שממש חשוב לי להראות יפה או משהו, אבל קצת נורמלית...

ולפעמים בגלל שאני חושבת ככה אני מרגישה שלא באמת, כאילו אני מסתכלת על הטרנסג'דריות שעשו מהפך כזה בחיים שלהן ואני ממש מעריכה את זה, אבל זה את המחיר משלמים.

אני ממש מבולבלת ><

שמח לעזור 3>

ברגע שחשובה לאדם האסתטיקה, בן אם הוא גבר ובן אם אשה זה נראה טוב ורואים את ההבדל, תשקיעי בעצמך ותרגישי טוב

להיות מוכנה לצעד משמעותי כל כך, לצערי לא אוכל לעזור, בעיקר בגלל חוסר הניסיון והידע שלי בנושא

הייתי מציע לך לשבת לשיחה עם מישהי שכן עברה את התהליך

את צריכה לדעתי להכיר יותר אנשים ואז תוכלי גם להגיע לנשים שיודעות

(שמתי גם לעצמי מטרה להכיר יותר אנשים מהקהילה, כרגע אני מכיר בודדים וכאלה שאני מכיר ויודעים עליי אפשר לספור על אצבע אחת)

נורמלי זה משעמם ;)

סתם, אני מבין למה התכוונת שאת לא רוצה להיות עם הזרקור עלייך, גם אני ככה

On 3/12/2017 at 4:02 AM, Guest אדם שהוא חוה said:

שלום, אשמח לתגובות ועזרה קצת להבין מה אני מרגיש

מאז שהייתי קטן תמיד רציתי להיות ילדה, התחושה הזו המשיכה איתי אבל לא ממש התייחסתי אליה

קבלתי את זה כמובן ולא ניסיתי להבין מה אני בדיוק מרגיש

הציק לי כשאני מברך 'שלא עשני אישה' בעוד אני כל כך רוצה להיות אישה, אבל אחרי כמה דקות המשכתי הלאה

אבל כשגדלתי התחלתי להבין יותר ויותר שממש לא נוח לי בחברת נערים בני גילי, ואני באמת מרגיש יותר טוב עם הבנות

מצד שני, אני נמשך לבנות ולא לבנים, מה שגורם לי להרגיש מאוד מבולבל

מצד אחד הייתי רוצה להיות בחורה, מצד שני אני נמשך לבנות - אז מה הולך איתי בדיוק?

אשמח לתגובות והתייחסות, מאוד חשוב לי לנסות לדבר על זה ואני חושה שכאן המקום המתאים.

בדיוק המצב איתי..

תמיד אמרו לי שאני הומו ואמרתי שאני לא.. 

התייחסו אלי בתור חברה שלהם, יותר מאשר חבר.. כנראה שזה מה שהחזיק אותי

הראו לי סרטון שגברים מפלרטטים עם טרנסית... הכחשתי.. (לא דיבר אלי הקול הגברי מדי, והמשיכה שלה לגברים)

ולא הבנתי שאני לסבית, עד שלא חקרתי על כל הנושא הזה..

סיימתי לימודים ואיבדתי את עצמי בבית.. 

היה לי זמן לעצמי (יותר מדי..)

ומצאתי כמה דברים שאני צריך לשנות 

הבעייה שאני מבית דתי