מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Harrys

שינוי זמני באפשרויות הפרסום בפורומים   11/11/18

שלום לכולם, עקב מתקפת ספאמים, באופן זמני אורחים לא יכולים לפרסם או להגיב באשכולות רק משתמשים רשומים. אני ממליץ לכל מי שרוצה לפתוח משתמש, זה תהליך קל ופשוט ולא מצריך יותר מידי פרטים אישיים למעט מייל.  
ally18

פריקה

Recommended Posts

אמא שלי ממש אוהבת אותי. באמת, היא טורחת להגיד את זה בקול רם פעם אחר פעם עד שזה הופך טרחני ומעצבן. אבל אני לא ממש קונה את זה בזמן האחרון. היא מאוהבת מעל הראש בילד שלה, עד שזה מגיע לעניין הנטייה המינית שלו. שם היא סטאלין. אם זה בשאלות על הסתכלויות שלי אחרי כל נסיעה לים או או בהצעה מתחילת כיתה ט׳ לבוא אליי לישיבה פעם בשבוע כדי לבדוק שלא קורה לי שום דבר עם איזה בן שם. הפחד המופגן שלה מהוצאה לפועל של הנטייה שלי הרס לי חלק מכובד מחיי הבוגרים. 
והייתי זקוק ממש לפריקה, לאיש שאפשר לדבר איתו על העניין הזה. אחרי שהתייאשתי מהנסיונות לחיות חיים שקריים בשביל ריצוי והפסקתי להילחם או לקוות לטוב, חיפשתי את איגי. התזמון היה מעולה: אני נמצא בישיבה במרכז, רחוק מהפיקוח שלה או של המוסד עצמו. היה יכול להיות טוב. לצערי זה נגמר מהר מפני שנאלצתי לעזוב את המקום (שלא חסך ממני הומופוביה). בארבעת החודשים שהייתי בבית עד הגיוס הייתה אווירה מתוחה בבית. התגלה להם כל העניין והם סיננו מדי פעם אמירות מעצבנות/מעליבות על ״הטומאה שאני מכניס לנפש שלי״ או ״מקומות אפלים״ וחבורת הזבל שאני מדבר איתה. לא נעים. 
ואז הצבא. חשבתי שהסדיר שלי יהיה רחוק מהבית ורחוק מעיניהם. יצא שאני חוזר כל יום הביתה, כך שכל יציאה שלי ידועה להם. מבחינת אמא שלי ״אין לי חברים״ (כי לא יצא לי להיפגש עם אף אחד כשהייתי בבית בזמנו. יכולת הסקת מסקנות מופלאה) והיעדרות שלי ככה פתאום מעלה אצלה שאלות, אלא אם יש לי תירוץ ממש משכנע.
השבוע איכשהו התווכחנו במטבח בשש בבוקר. ויכוח שהתגלגל לכדי הודאה ממנה שהיא חושדת בי שאני משקר לה עם כל ״החברים מהישיבה שאני נפגש איתם בתל אביב״ כשאני חוזר הביתה בחמישי . ברגע האמת היא אמרה בסדר ונדמה היה שהיא קונה את הסיפור, אבל היא משקרת ביודעין ומוכרת לי תחושה שהכל בסדר וששום דבר לא יתפוצץ ושלא ניגרר חלילה לויכוח מגעיל שיגמר באלימות מילולית או גרוע יותר (שברתי כוס בפעם הקודמת שדיברנו על זה). עכשיו שום דבר לא משכנע אותה.
ואני ממש רוצה לבוא ביום חמישי הזה, אבל לא יכול. הפסיכולוג שלי אמר לי שאני בגיל שבו היא לא יכולה למנוע ממני את זה ושאני יכול להציב עובדות בשטח (ללכת על אפה וחמתה ולא לשתף איתה פעולה כשתנסה לדבר על הנושא אם היא תבין נכון). 
אבל אני פחדן.
וזהו זה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, אני מקווה שזה יסתדר כשאעזוב את הבית...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

יצירת חשבון

צרו חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו