מעבר לתוכן
אורח

הדעה שלי וכל מה שקורה בזמן האחרון

Recommended Posts

אורח

אוקיי, אז נתחיל בזה שאני גבר, הומו, בן 20 מאזור הדרום (ב"ש), בארון חלקית - משפחה יודעים וכמה חברים קרובים. ורציתי לדבר על המצב של הקהילה הלהט"בית בזמן האחרון ומה דעתי הכללית עליו. השאלה העיקרית שלי היא למה הקהילה הזאת כ"כ גרועה ועלובה, אני מוצא את עצמי משוטט בפייסבוק וקורא תגובות, ואין מילים לתאר כמה אני מתבייש שבטעות יקטלגו אותי כחלק מהקהילה הזאת (ועקרונית אני חלק ממנה אם ארצה או לא). אז מה מביך? הדחף המסכן של הקהילה להישאר בכותרות, למשוך אש, "צומי", למה מצעדים כל יומיים? מה הטעם בהם? לגרום לשאר הקהילות לפתח עוד שנאה אלינו?

ליצור שוני בנינו לשאר הקהילות? בסדר לדרוש זכויות אבל למה בדרך כ"כ נואשת ואידיוטית? וכשאני מסתכל על זה עוד יותר לעומק, גם כל ההומואים האקטיביסטים בפייסבוק, אלה שבעצם קובעים חלק מהאופי של המאבק למען הזכויות, הם (או בעצם הן) נשיים, צווחניים, הסטריאוטיפ הגועלי של ההומו הזוועתי - ואני פשוט לא יודע אם זה בסדר שאני לוקח חלק מקהילה שאלה הפנים שלה, גברים בני 30 עם אובססיה לטיפולי לייזר וליידי גאגא ...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

**** אני זה שכתב את הפוסט

מטרת הפוסט היא לא להעליב או לפגוע, כן אני נשמע דיי ממורמר אני יודע, אבל בסהכ רציתי להעביר את דעתי, הקיצונית או לא קיצונית, זו עדיין דעתי...

רציתי לשמוע קצת מהדעות של אחרים פה, כאלה שבאים ממקום אחר משלי ועל הדרך קצת לפרוק כעס שיושב ולצפות לתגובה כלשהי (הרי בפורום צומי זה לא יתפוס)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה די צודק ברוב מה שאתה אומר. 

אבל אולי ה"נואשות" הזו, כמו שאתה קורא לה, נובעת מהמצב העגום של הקהילה. 

יש משהו בקהילה (כמובן שלא כל אנשי הקהילה הם כאלה) מאוד תוקפני, מאוד מחפש איפה "לא מקבלים אותי". כאילו "המצב זין" אבל בואו נחפש איפה מזיינים אותנו הכי חזק. כאילו שיעזור להוכיח שחצי עולם נגדנו. 

אני די בחוץ מהבחינה הזו. זה משהו שגורם לי להרגיש שאני לא חלק מהקהילה. 

אבל אני חושבת שאתה צריך כמוני להשלים עם המצב. בדיוק כמו שמחוץ לקהילה אני לא מעורבת בפוליטיקה ואני לומדת לחיות עם זה שכל היום אנשים מתעסקים בזה, ככה גם לגבי העניין הזה של הקהילה. 

נערך היום על-ידי Adidas זה החיים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין, אני כן מאמין שצריך לעשות מצעד, אבל למה צריך כל כך הרבה.

איך שאבא שלי מדבר על הקהילה, זה משהו דוחה ואני חושב שזה בעיקר בגלל אנשים כאלה.  רבאק, אני לא רוצה שכל העולם ידע שאני כזה. אני לא רוצה שישר יקטלגו אותי בתוך הקטגוריה של טום באום (שדרך אגב מחליא אותי), בא לי שיתיחסו אלי כאל אדם נורמטיבי, אולי לפעמים אני מחפש קצת צומי, זה נכון אני לא אכחיש שאני ילד צומי, אבל זה הרבה כי היה לי מאוד קשה פעם, עכשיו יש לי חברים אז זה פחות צומי ויותר מי שאני.

האנשים האלה, ההומואים המוחצנים, מוציאים את הקהילה ממש רע, כאילו כל מה שאנחנו רוצים בחיים האלה זה תשומת לב וזה מעצבן אותי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזה מסכימה!!! הדברים האלא ממש מעצבנים אותי!!!

נכון אנחנו רוצים יותר זכויות, אבל אני לא חושבת שזה הדרך לקבל אותם 

וכל הדברים המוחצנים האלא סתם גורמים יותר הומופוביה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...