מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo
אורח

מאוהב בחבר טוב.

Recommended Posts

אורח

יש לי הרגשה שאני מאוהב (אבל ממש) בחבר מהשכבה שלי הבעיה שזה נראה כאילו הוא הומו אבל הוא לא

וזה ממש מסובך כי אני חיי בסביבה מאוד הומופובית (דתי) ואני לא יודע איך להגיב שאני לידו.. כל פעם שהוא לידי אני מרגישש מאושרר.

מה לעשות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היוש,

קודם כל איזה כיף ששיתפת. למרות שמה שאתה משתף נשמע מורכב ומסובך ממש.

אני לא חושבת אבל שאפשרי כרגע להגיד לך מה לעשות... 

הייתי ממליצה לך לתת להכל זמן וסבלנות ואולי אם הזמן התשובה תגיע מעצמה.

יתכן ותגלה שזה הדדי, יתכן וזה יהיה הדדי ויתכן שלא, אבל מה שיהיה קח את זה לאט ושמור עליך!

זה נורא קשה להשליט הגיון וסדר כשהתחושות חזקות ומשתלטות עליך ומתערבבות בין אושר לבלבלול והחברה מסביב רק מקשה

מזדהה עם התחושות האלו מאוד, אני כרגע כבר לא שם אבל בזמנו זה היה הורג אותי מבפנים.

מאחלת בינתיים המוני הצלחה!!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 שעות אורח אמר/ה:

יש לי הרגשה שאני מאוהב (אבל ממש) בחבר מהשכבה שלי הבעיה שזה נראה כאילו הוא הומו אבל הוא לא

וזה ממש מסובך כי אני חיי בסביבה מאוד הומופובית (דתי) ואני לא יודע איך להגיב שאני לידו.. כל פעם שהוא לידי אני מרגישש מאושרר.

מה לעשות?

היי חבר, מה שלומך? אני  מכיר מאד את המצב הזה, יש לי גם חבר שאני קצת משוגע עליו (קצת?? ) וזו אחת ההרגשות הכי מרוממות שיש אבל גם הכי שוברות שיש. קשה כמוות אהבה כידוע.

אין לי מה להציע לך יותר ממה ש bzbz הציעה לך אבל תדע שאיגי זה המקום. פה אפשר לומר שכולם באותה סירה ותמיד יהיו אנשים שתוכל לדבר איתם לשתף ולהתעודד.  מאחל לך הרבה שמחה אושר ורוגע.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי מבין אותך,אני גם במצב די דומה ופשוט לא יודע מה לעשות והאמת היא שכנראה שאין מה לעשות. וזה יכול להיות כל כך מתסכל כל הקטע הזה ועם כמה שזה כואב(ואני יודע שזה כואב ועדיין מסרב להשלים עם העניין) כנראה שזה דבר שרק סבלנות וזמן יפתרו..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תנסה להכיר נערים אחרים וכך תתאהב במשהו אחר והחבר שלך יצא לך מהראש

אם אתה רוצה אני אשמח להכיר, גם לי יש את אותה בעיה 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק אותו דבר

היה ילד בכיתה שלי שנה שעברה והוא היה חדש ואני הייתי הראשון לדבר איתו והפכנו לחברים מממש טובים והוא סוג הילדים שחברתיים רצח אוהבים את כולם והכי נחמדים בעולם שזה היה פשוט חרא כי זה גרם לי להרגיש רע בגלל שזה היה כאילו הוא אוהב אותי וקיצר סבלתי מזה שנה שלמה....

הדרך שלי להתמודד עם זה היתה להעלות את הנושא של להטבים דבר ראשון כי אני הייתי בבצפר דתי והיה בטוח שהוא לא הומו ורוב הסיכויים גם שהוא הומופוב וכששמתי לב שהוא היה הומופוב אז פשוט התרחקתי וזה היה סבל אבל בסופו של דבר זה עזר כי היה כואב יותר להיות איתו אז ההמלצה שלי זה לבדוק בלי שהוא ידע שאתה בודק איך הוא מרגיש לגבי להטבים ואז אם הוא נגד אז תרחיק את עצמך כי זה רק יכאיב לך להישאר קרוב

נ.ב יש עוד מלא דברים לחפור לגבי איך שזה וכבר חפרתי מספיק אבל אם אתה רוצה לדבר על זה יותר תשלח הודעה בפרטי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

'לא שמתי לב שזה מלפני שנתיים אז לא חשוב

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך לגמרי יש לי גם חבר שכל פעם שאני נוגע בו או מדבר איתו בטלפון אני מרגיש מאושר עד הגג (גם אני דתי) וברגע שאני אצא מהארון והוא ידע שאני בי אני ממש לא רוצה לדעת איך הוא יגיב (אבל ברור לי שהוא הראשון שאני יגיד לו שאני בי כי הוא החבר הכי טוב שלי) 

ממליץ נורא לראות את הסרטון של ElrOMG שבו הוא מסביר בארבעה שלבים איך לצאת מהארון

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.