מעבר לתוכן
idoc

חשוב שתקראו: הודעות בעלות תוכן אובדני

Recommended Posts

לפני 7 שעות אורח אמר/ה:

אני בת 12 וחצי בכיתה ז ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי!

אני יודעת שזה גיל ממש עוד קטן אבל עוד מכיתה ד התחלתי להימשך לבנות ואני ממש מבולבלת כי אני גם נמשכת לבנים ואני לא ממש יודעת אם זה נחשב לביסקסואליות או למשהו אחר...... וגם לאחרונה אני איבדתי עניין בכל מה שאהבתי לעשות , אני בקושי אוכלת ואני עוד שניה מגיעה לתת משקל , אני לא ישנה בלילות כמו שצריך , יש לי מחשבות אובדניות כל הזמן , אני כבר לא מחייכת , אני רק עצובה כל הזמן ואני לא יודעת מה לעשות!

אוקיי דבר ראשון, בלי פאניקה :-) 

נכון שגיל 12 זה קטן, אבל רשמת עוד דברים שלא בהכרח קשורים לנטייה המינית. אמרת שאיבדת עניין בכל מה שאהבת לעשות, זה קרה בבת אחת? קרה לך משהו משמעותי מאוד לאחרונה שאולי קשור לזה? פשוט לא נשמע לי הגיוני שהכל קשור בבלבול שאת חווה מבחינת משיכה מינית. באופן כללי בקשר לזה, אני ממליצה לך לנסות דברים חדשים, למצוא עוד תחביבים שתאהבי. 

השנה בלילות והמחשבות האובדניות, את חושבת שזה בגלל הבלבול המיני? אולי יש סיבה נוספת, משהו שעובר עלייך? (את לא צריכה להגיד פה מה אם זה לא נראה לך, פשוט תחשבי על זה עם עצמך). 

בקשר לבלבול המיני, יש לך אדם קרוב שתוכלי להתייעץ איתו? את מרגישה שאת רוצה להתייעץ עם מישהו? באופן כללי נשמע שאת בי סקסואלית אבל הכל פתוח, דברים משתנים וזה בסדר! 

העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה לשחרר את הלחץ, לפי מה שכתבת נראה שאת מאוד לחוצה. אז שחררי, אף אחד לא לוחץ עלייך לדעת מה את, התשובות בדרך כלל מתגלות עם הזמן. את מכירה את זה שמוצאים משהו אחד כשמחפשים משהו אחר? זה אותו הדבר גם כאן. 

חוץ מכל זה את יכולה ללכת לקבוצות של איגי (נראלי שזה מגיל 12 אבל אני לא בטוחה) מה שאני אישית לא עשיתי (ואולי אעשה מתישהו) אבל אומרים שזה עוזר. גם לפתוח משתמש ולדבר עם אנשים יכול לעזור.

בהצלחה! והכי חשוב בלי פאניקה :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלא צריך לערב את המשטרה והרווחה וכל אלו אבל אם מישהו רוצה להתאבד אז צריך לשכנע אותו לא לעשות את זה.

בי, אני קופץ מהחלון של הידר שלי.

(אני בקומה ראשונה(; )

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת מצטער אבל יש לי הפרעת קשב וריכוז אז לא קראתי את כל התגובות כי הן פשוט ארוכות מדי (על תחשבו שלא ניסיתי) ואני יודע שזה עניין חשוב אבל אני פשוט לא מצליח, אז אני מבקש תגובות קצרות יותר, אם אפשר

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-29.12.2016 בשעה 01:24 אורח אמר/ה:

אני בת 12 וחצי בכיתה ז ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי!

אני יודעת שזה גיל ממש עוד קטן אבל עוד מכיתה ד התחלתי להימשך לבנות ואני ממש מבולבלת כי אני גם נמשכת לבנים ואני לא ממש יודעת אם זה נחשב לביסקסואליות או למשהו אחר...... וגם לאחרונה אני איבדתי עניין בכל מה שאהבתי לעשות , אני בקושי אוכלת ואני עוד שניה מגיעה לתת משקל , אני לא ישנה בלילות כמו שצריך , יש לי מחשבות אובדניות כל הזמן , אני כבר לא מחייכת , אני רק עצובה כל הזמן ואני לא יודעת מה לעשות!

את כנראה לסבית, זה גיל שהרבה מבולבלים בו

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי

שימו לב שזה פוסט מאוד ישן...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...