Jump to content
Sign in to follow this  
Guest הילוש

מאוהבת בחברה הכי טובה שלי, מבולבלת

Recommended Posts

Guest הילוש
היי אני חדשה פה, ופשוט חיפשתי מקום לפנות ומצאתי את הפורום הזה (שמחה שיש אתר כזה).
אני בת 16 ועד היום לא הרגשתי משיכה לנשים רק לגברים, אבל בזמן האחרון אני מתחילה לפתח רגשות לחברה הכי טובה שלי
ואני מבולבלת אין לי מושג מה לעשות. (היא סטרייטית גם)
אנחנו חברות כבר 10 שנים יודעות הכל אחת על השנייה ומאוד פתוחות אחת עם השנייה.
יש בנינו לפעמים מצבים שהם מעבר לסתם חברות אבל אף פעם לא לקחנו את זה לכיוון לסבי.
בא לי לנשק אותה.
שמתי לב שהיא מפלרטטת איתי בזמן האחרון אין לי מושג אם זה סתם התגרות או שגם היא מתחילה להרגיש כמוני.
עכשיו אני כבר לא בטוחה אם זה רגשות רק אליה או אל נשים בכללי
אין לי עם מי לדבר על זה וזה מפריע לי כבר כמה זמן.
מה לעשות ? :/

Guest מיכל
גם במצב דומה... רק שאני מכירה אותה רק 3 חודשים.
עוקבת! :-(

כנ"ל כאן! רק אצלי המזל שהיא הייתה חברה טובה ולא החברה הכי טובה. בזכותה גיליתי שאני ביסקסואלית.

אני חושבת שכדאי לך לגלות קודם מה את ולעקוב אחרי מה שהיא אומרת ואיך שהיא מתנהגת לפני שאת מספרת לה.

וגם כשאת מספרת לה,תצאי בפניה קודם-זו הדרך הכי טובה לראות: לפי התגובה שלה.

תני לי לספר לך מה קרה לי:

קוראים לה נואה. כן, ב-א'. ואני לא מבינה איך לא כל העולם מאוהב בה.

היא יפהפייה,מצחיקה,חכמה, אחראית ואוהבת, מעניינת. הייתי יכולה לדבר איתה שעות. ימים. רק לדבר,בלי לעשות שום דבר אחר.

אני התחלתי לפתח רגשות אליה,להתאהב בה, ולא הבנתי מה קורה לי.

אף פעם לא הרגשתי ככה קודם. הייתי דלוקה על איזשהו ילד מהשכבה שלי לפני לאיזה שנה בגלל חלום, אבל זה היה הרבה יותר רציני.

לא הבנתי מה קורה לי. איך אני יכולה לאהוב אותה,אבל עדיין להימשך לבנים?...

בזמנו לא הייתי מודעת על זה-על הפורום הזה,על איגי בכללי-לא היה לי ממש מישהו שיעזור לי,חוץ מהאינטרנט.

לא ידעתי ממש שיש את האפשרות של הביסקסואלית עד שגיליתי שאיזושהי יוטיוברית שאני ממש אוהבת היא בי.

אז התחלתי את השאלה הבלתי נגמרת-ביסקסואלית,לסבית או סטרייטית?

את החלק הזה את עוברת עכשיו או שאת הולכת לעבור.

בכל מקרה,הייתי אובססיבית לגביה. אחרי כל פעם שנפגשנו ניסיתי לנתח כל משפט שהיא אמרה בערך מאה פעם,

לראות אם זה פלרטוט או שזו היא פשוט מתנהגת בתור חברה.

יש לי סוג של בלוג עם קוראת אחת. היא עודדה אותי לספר לה איך אני מרגישה. 

ואז גיליתי שנואה עוברת לסנגל. והלב שלי נשבר.

זה היה עכשיו או לעולם לא-תפעלי,לעזאזל!

מצד אחד הכל הראה לי שהיא סטרייטית,ומצד שני-שהיא מרגישה אותו דבר.

עד אז כבר הבנתי שאני ביסקסואלית. התחלתי לצאת.

דיברתי בטלפון עם מדריכה של איגי, והיא אמרה לי שכדאי שאני אצא בפניה קודם, אראה את התגובה שלה.

אז נפגשנו,ודיברנו,וסיפרתי לה.

והתגובה שלה הייתה חברית. חברית מדי. זה היה חיבוק, ו-"אני גאה בך", ואז היא עברה לנושא אחר.

וככה ידעתי שהיא לא מרגישה ככה כלפי,או בכלל בעניין שלי.

בגלל זה אני אומרת-גלי קודם מה את. זה דבר חד פעמי? את מסתכלת גם על בנות אחרות? את יכולה לדמיין את עצמך עם גברים ונשים?

ולגביה,תמשיכי לעקוב. תראי לה אולי סימנים שאת מעוניינת. וכשיגיע הרגע כשתגלי מה את בדיוק, ספרי לה ותראי את התגובה שלה.

אם היא אומרת גם אני,ואחרי זה הסימנים של פלרטוט יגדלו,טוב... מזל טוב! השגת מה שרובנו לא.

ואם היא מקבלת את זה בצורה חברית,חברית מדי... תשמרי על החברה שלך. אתן חברות הכי טובות עשר שנים,לא כדאי לך להפסיד את זה.

רק תזכרי שלאמת יש נטייה לצאת לאור. אני מקווה בשבילך שזה הדדי,ואם לא-שהחברות שלכן חזקה יותר מזה.

סליחה על החפירה:)

פתחתי משתמש כאן לבנתיים עד שאני יעבור את התהליך,
תודה על התגובה באמת עזרת לי לעשות קצת סדר בכל הבלאגן שיש לי בראש. :)

אין על מה:) 

אני רק חושבת שאם הכרתי את הפורום הזה יותר מוקדם השנה הוא היה יכול ממש לעזור לי

Guest יעלה

גם במצב דומה... רק שאני מכירה אותה רק 3 חודשים.
עוקבת! :-(

Guest יעלה
היי מיכל רציתי לדעת אם תוכלי לעזור לי בעניין...יש לי גם חברה טובה שאני מכירה קצת זמן וניראלי שאני מרגישה אליה משו...את יכולה להגיד לי אולי את המקרה שלך ואולי זה יעזור לי?

Guest שקד
אם מישהי רוצה לדבר שתשלח לי בקיק shaked_444
לדבר ולעזור ❤️

Guest אורחת

היי,  אני בכיתה ח' ולפני בערך חודשיים חלמתי חלום שבו נישקתי את אחת הילדות מהכיתה שלי. 

מאז יש לי רגשות אליה ואני ממש ממש לא יודעת מה לעשות עם זה. 

היה לי חבר במשך עשרה חודשים ונפרדת ממנו בגלל זה,  לא חשבתי על אף אחת בצורה כזאת לפני ואין לי מושג מה אני אמורה לעשות. 

עכשיו אני מתחילה לחשוב על דברים יותר גדולים כמו מי אני בכלל. 

ב-28.9.2018 בשעה 06:28 אורח אמר/ה:

היי,  אני בכיתה ח' ולפני בערך חודשיים חלמתי חלום שבו נישקתי את אחת הילדות מהכיתה שלי. 

מאז יש לי רגשות אליה ואני ממש ממש לא יודעת מה לעשות עם זה. 

היה לי חבר במשך עשרה חודשים ונפרדת ממנו בגלל זה,  לא חשבתי על אף אחת בצורה כזאת לפני ואין לי מושג מה אני אמורה לעשות. 

עכשיו אני מתחילה לחשוב על דברים יותר גדולים כמו מי אני בכלל. 

זה בסדר לחשוב עד דברים גדולים כמו מי את בכלל כנראה זה תהליך שאת צריכה לעבור גם אם תגלי בסוף שאת לסבית או שאת לא וזה היה רק בחלום אז זה בסדר תקבלי את עצמך ככה כמו שאת תתני לתהליך לקרות אל תקפצי למסקנות מהר ואל תמסגרי את עצמך תתני לתהליך לקרות ותהיי שלמה איתו עד שתביני וזה ייקח קצת זמן וכמובן שאני פה בשבילך 

Guest אורחת

יש לי דילמה..

עם אני כבר כמעט שנה חושבת על כל העניינים האלה ויש לי משהו כזה עם החברה הכי טובה שלי.. שכל מה שאנמ רוצה זה לנשק אותה ואני לא יכולה לתת לזה לקרות.. ועוד בעיה היא שאני לא מסוגלת לספר לה או לדבר איתה על זה כי אני מניחה מה תהיה התגובה ואני פשוט לא אוכל להסתכל עליה.. כי התגובה כל כך תפגע בי ויהיה לי קשה נורא להסתגל ולעכל הכל.. מה עושים?  

לפני שעתיים אורח אמר/ה:

יש לי דילמה..

עם אני כבר כמעט שנה חושבת על כל העניינים האלה ויש לי משהו כזה עם החברה הכי טובה שלי.. שכל מה שאנמ רוצה זה לנשק אותה ואני לא יכולה לתת לזה לקרות.. ועוד בעיה היא שאני לא מסוגלת לספר לה או לדבר איתה על זה כי אני מניחה מה תהיה התגובה ואני פשוט לא אוכל להסתכל עליה.. כי התגובה כל כך תפגע בי ויהיה לי קשה נורא להסתגל ולעכל הכל.. מה עושים?  

קודם כל נושמים ונרגעים! תסתכלי על התגובות למעלה, רובנו במצב שלך. אני לא מדברת אלייך מניסיון או מידע קודם של "מה צריך לעשות" - אני ממש חדשה באתר והצטרפתי בדיוק בגלל אותו המצב. אני מניחה שצריך לראות מה קורה איתה, לגשש טיפה, מה דעתה בנושא. אם, כמו שאת אומרת, את בטוחה שהתגובה שלה תהיה פוגעת עבורך אז עזבי, יש עוד המוןן דגים בים ואני בטוחה שתמצאי את התחושות האלו עוד הפעם עם מישהו אחר - כן, זה מבאס נורא! אבל לדעתי כדאי לך להימנע ממצב שכמעט בטוח שיפגע בך ולשמור את החברות שלכן, לנסות לתת לזמן לעשות את שלו ובסוף זה יעבור ואת תרגישי יותר בנוח. אני פה בשבילך אם את רוצה לדבר עוד ואם את צריכה עידודים (:

Guest אורחת
לפני 17 שעות Ariel6 אמר/ה:

קודם כל נושמים ונרגעים! תסתכלי על התגובות למעלה, רובנו במצב שלך. אני לא מדברת אלייך מניסיון או מידע קודם של "מה צריך לעשות" - אני ממש חדשה באתר והצטרפתי בדיוק בגלל אותו המצב. אני מניחה שצריך לראות מה קורה איתה, לגשש טיפה, מה דעתה בנושא. אם, כמו שאת אומרת, את בטוחה שהתגובה שלה תהיה פוגעת עבורך אז עזבי, יש עוד המוןן דגים בים ואני בטוחה שתמצאי את התחושות האלו עוד הפעם עם מישהו אחר - כן, זה מבאס נורא! אבל לדעתי כדאי לך להימנע ממצב שכמעט בטוח שיפגע בך ולשמור את החברות שלכן, לנסות לתת לזמן לעשות את שלו ובסוף זה יעבור ואת תרגישי יותר בנוח. אני פה בשבילך אם את רוצה לדבר עוד ואם את צריכה עידודים (:

אבל זה קשה כי אותה אני רןצה. אני ביסקסואלית ואני לא יודעת איפה אמצא את הפעם הבא שלי.. זה מפחיד אותי להסתכל על כל זה וגם ככל שהזמן עובר יותר קשה לי לא להגיד לה כלום

Guest אורחת

וגם מה עושים עם ההורים שלי? הם כאלה שמקבלים הכל הם יהיו גאים בי על שסיפרתי.. אבל אני לא מסוגלת לחשוב על זה שאולי הם יתאכזבו ולא יספרו לי.

כבר כמעט שנה אני מהרהרת בנושא ולא העזתי לספר לאף אחד

Guest אורחת

גם היא סוג של כבר אמרה לי שהיא לא מעוניינת אפילו בלי לשים לב. נצלחתי להוציא את זה בצורה הקיפה.. וזה מאוד קשה לי להתמודד.. שכאילו צריך להרגע ולהמשיך הלאה ואני לא מסוגלת. אני רוצה רק אותה לא אך אחת אחרת

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this