מעבר לתוכן
WhatAmI

מה אני לעזאזל?!

Recommended Posts

אני כבר לא מכיר את עצמי, מרגיש שאני משתגע, והפוסט שלי יהיה ממש מבולגן בהתאם לכך. אז סליחה...

אני בן 17 וכבר לא יודע כלום על עצמי, אני לא יודע אם אני סטרייט או בי או הומו.
מאז שאני זוכר את עצמי נמשכתי לבנות והתאהבתי בהן. כבר בגן חובה התאהבתי בילדה, 
מאז היו לי עוד 5 התאהבויות רציניות, חד צדדיות לצערי. יש לי בערך אפס ניסיון בזוגיות, שלא לדבר על סקס. 
בגיל 8 בערך התחלתי לצפות בפורנו, התגרתי מהרבה דברים שראיתי ואני זוכר שהזקפה הראשונה קרתה לי מאיברי מין גבריים. הפסקתי אחרי כמה חודשים. 
בגיל 12 התחלתי לאונן ולצפות בפורנו סטרייטים, המשיכה לנשים הייתה מטורפת ובכלל לא חשבתי על גברים. 
עד גיל 16 וחצי פינטזתי רק על נשים, וגם היום יש לי חשק לגעת בבנות שאליהן אני נמשך. 
המשיכה לבנות מתקיימת אצלי יותר במציאות מאשר בפורנו או בפנטזיות, יצא לי להיות קרוב בצורה אינטימית עם כמה בנות וכשאני נוגע להן ברגליים עומד לי כמו טיל. 
בגיל 15 התחלתי להתעניין בפיתוח גוף (למרות שאני לא מתאמן), מאז אני מסתכל ובוחן בקפדנות גוף של גברים ומרגיש צורך להסתכל על גברים שריריים, התחלתי להעריץ גוף שרירי ולשאוף לכזה - למרות שאני ממש רחוק מכך. שמתי לב שכשאני מסתכל על גברים שריריים יש לי קצת ריר בפה. לא פירשתי את זה כמשיכה מינית אף פעם... על בנות עם גוף יפה בוודאי שאני מסתכל, ואפילו חושק לגעת בהן. כשהייתי במסיבה עמד לי מבנות שרקדו לידי, אך לא עמד לי משרירנים שהיו שם. 
בגיל 16 וחצי באחד הלילות ראיתי לינק לסרט פורנו גייז, צפיתי בקטעים מהסרט והתעניינתי בו, והוא לא משך אותי. 
בבוקר קמתי והתחלתי להרגיש משיכה לסקס של גייז, אוננתי על מחשבות על סצנות מהסרט הזה. 
באותו שבוע הייתי ממש מבולבל, בחנתי את המשיכה שלי לפורנו גייז מול פורנו סטרייטים והפורנו גייז "ניצח". 
אחרי כמה ימים זה עבר לי, ואחרי חודש-חודשיים זה חזר, וזה המצב שאני נמצא בו כבר חודשיים. חזרתי להימשך לפורנו גייז ואני אפילו מוצא את עצמי מפנטז על בנים שאני רואה ביום-יום. כבר שנים שאני משתמש לפעמים בגירוי אנאלי כדי להגדיל את ההנאה באוננות - בלי טיפת מחשבה על גברים, והיום אני מפנטז שאותם בנים "תוקעים" אותי כמו בפורנו גייז שאני רואה. 
היום גם פורנו רגיל מחרמן אותי, אבל בפורנו גייז יש משהו כל כך מיוחד שמחרמן אותי הרבה יותר, במיוחד אחרי שנים שבהם צפיתי בפורנו של סטרייטים. 
אין בי ממש רצון לגעת בגברים, אני אוהב מגע נשי, ואני ממש לא רואה את עצמי נכנס למערכת יחסים עם גברים. 

אני מרגיש כאילו אני זורק לזבל את כל הפנטזיות שהיו לי על נשים, ועד שסוף סוף אני בגיל שבו יש לי סיכוי להיכנס קשר, אני כבר לא יודע מה אני רוצה. 
יש כאלה שאומרים שהקטע הרגשי כלפי בנות אצל גברים שנמשכים לגברים הוא בעצם הכחשה ומצב שהמוח לא מקבל את היותך הומו, אבל עד לפני זמן קצר גברים בכלל לא עניינו אותי, המשיכה לנשים אצלי הייתה מטורפת וגם עכשיו אני מפנטז על מגע בבחורה. 
כשהייתי יותר קטן הייתי קצת "נשי" (גם היום יש בי צד נשי מפותח), אבל גם אז רק בנות עניינו אותי. 
מגע גברי לא עושה לי כלום ואף קצת דוחה אותי, אבל אני לא יודע אם זה יהיה כך בהמשך כי עד לפני חצי שנה גם המחשבה על סקס של גברים דחתה אותי. 

אני מרגיש שאני נכנס לדיכאון, מאבד תיאבון, שוקע במחשבות וזה מפריע לי. הלוואי והייתי יכול לדחות את הבלבול הזה לאחרי גיל ההתבגרות ):
והקטע הוא שאני לא יכול לבדוק שום דבר, אני לא מוצא בנות שיש לי סיכוי איתן. 

אני לא יודע אם אני בי, הומו בהכחשה, סטרייט סקרן וזה משגע אותי, במיוחד שאני מפחד לגלות על עצמי דברים חדשים. אני לא מבין איך פתאום אני מערער על המשיכה המטורפת שהייתה לי כל השנים כלפי בנות. 

מבקש עזרה, והמון המון תודה לקוראים ולקוראות! ושוב סליחה על החפירה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אין לך מה להיכנס ללתסביכים ודיכאונות, גם אם עכשיו אתה מבולבל, בסופו של דבר אתה תהנה גם ריגשית וגם מינית ממי שאתה הכי נמשך אליו/אליה, בינתיים תרגע ותיקח את הזמן, אני בטוח שאנשים פה בפורום יוכלו לעזור לך, בהצלחה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי WhatAmI, 

דבר ראשון חשוב להבין כמה דברים על נטיות של בני-אדם:

בני-אדם הם מורכבים. מאוד. 

כל אחד ואחת מאיתנו נמשכים/ות באופן שונה אל אנשים אחרים.

האופן המורכב בו אנחנו נמשכים אל אנשים שונים יכול באמת להגיע אף לפרטים הקטנים ביותר בחיינו. 

תראה כמה דברים אתה בעצמך פירטת: פירטת שאתה אוהב כשבנות רוקדות לידך במסיבות, אך מצאת את עצמך מסתכל גם על בחורים עם שרירים. 

פירטת שעוד מגיל צעיר מצאת שמושך אותך פורנו סטרייטי, והמחשבה של סקס בין גברים דחתה אותך. כיום אתה מוצא שאתה נהנה מצפייה וממחשבה של סקס בין גברים. ושאולי פורנו סטרייטי פחות מרגש מבעבר. 

אתה נמשך לנשים ואתה מעוניין להיות איתן בקשר מיני ורומנטי, ואתה לא רוצה להיות במערכת יחסים עם בחורים.

והרחבת בדיבור עוד ועוד. 

מה שאני מנסה לומר הוא שתחושות של אנשים הן מורכבות, שונות וממש לא מצומצמות. 

אני יודע למשל שיש אנשים שממש אוהבים להיות קרובים פיזית ולהתכרבל עם אנשים אחרים, אך עם אנשים מסויימים לא. או שהם לא נהנים בתקופות מסויימות מאותם כרבולים. או שהם אוהבים להתכרבל רק במצבים מסויימים. והכרבולים הללו לא חייבים לקבל בהכרח פן מיני, הכרבולים הללו יכולים להיות נטו תחושה של קרבה ופיזית ו/או נפשית. 

העניין הוא שבמציאות החברתית שלנו אנו לא נוטים להגדיר את הנטיות שלנו כמורכבות. 

בחברה שלנו מקובל שיש סטרייטים, הומואים ולסביות, וביסקסואלים. וזהו. 

אבל הסקאלה של הנטיות המיניות/רומנטיות וכו' היא לא חד-גוונית. היא הרבה הרבה יותר מורכבת. 

גם בקרב ביסקסואלים קיים ספקטרום. לא כל ביסקסואל נמשך באופן זהה אל אנשים ממגדרים שונים. 

אני מגדיר את עצמי כא-מיני (היינו אדם שאינו נמשך מבחינה מינית אל אנשים אחרים). אך עם זאת, לגביי הנטייה הרומנטית שלי תהיתי הרבה (בקהילה הא-מינית אנו נוטים להפריד בין משיכה מינית לרומנטית). 

אני יודע שאני נמשך אל אנשים, אך זוהי לא משיכה ממש חזקה, והיא לא בדיוק רומנטית, ואני גם לא ממש רוצה לצאת עם אותם אנשים. אני כן רוצה להרגיש קרוב אל אנשים. 

ידעתי שאני נמשך אל בנים, אך בתקופה האחרונה יצא לי לחשוב האם אני גם נמשך לבנות. 

תמיד ניסיתי להגיד לעצמי שאני פחות נמשך לבנות כי לרוב אני יותר מתחבר ונקשר לחברים שלי, שרובם בנים. אך מרגע שהתחברתי לבנות באוניברסיטה תהיתי האם גם אני יכול להימשך אל בנות. אני חושב שאני מסוגל להימשך אל בנות, אך המשיכה שלי לבנים יותר גבוהה.

כפי שאתה יכול להסיק מהפסקה שרשמתי על עצמי- גם אצלי לא הכול שחור ולבן. 

החברה שלנו כ"כ בינארית ולא מאפשרת אופציות נרחבות יותר של משיכה. 

הורג אותי לפעמים שהרבה בנים מתביישים להגיד על בחור אחר אם הוא יפה או לא. אני לא שואל אותך אם אתה נמשך לבנאדם, אני שואל אותך אם אתה חושב שהוא יפה או לא. (אגב, משיכה לפי מראה נקראית למשל משיכה אסתטית. ניכר למשל שאתה אוהב מראה של בחורים שריריים ש-"נראים טוב"). 

קינסי, חוקר מיניות מאמצע שנות המאה שעברה, הגדיר סקאלה של משיכה לשני המגדרים: סולם קינסי. מצד אחד של הסקאלה ניתן למצוא הטרוסקסואליות, ומהצד השני ניתן למצוא הומוסקסואליות. ייתכן ואתה נוטה יותר לצד ההטרוסקסואלי, אך לא לגמרי לגמרי. 

אגב, זה שציינת שכשהיית קטן "קצת" נשי, ושעכשיו יש לך קצת תכונות "נשיות", זה ממש לא קשור. התכונות שלנו ו/או הזהות המגדרית שלנו לא בהכרח קשורות אל מי אנחנו נמשכים. לינק.

כמו כן, אני רוצה להוסיף כי הנטיות שלנו יכולות להשתנות קמעה עם השנים. אני מאמין שיש איזה שהוא בסיס של נטייה, אך עם השנים התחושות שלנו יכולות קצת להשתנות ו/או שאנחנו מבינים דברים על עצמינו. 

קרוב לוודאי שמאוד מציקה לך אי-הודאות על האופן שבו תגדיר את עצמך, אך:

א'. זכור שאתה יכול להגדיר את עצמך איך שאתה רוצה. אתה יכול להגדיר את עצמך למשל כסטרייט, אבל עם קמצוץ של משיכה לדברים מסויימים אצל בנים.

זה לא אומר שבהכרח תרצה לצאת עם בנים. 

ייתכן ותרצה להתנסות בעתיד, וייתכן ולא.

ההגדרות בסופו של דבר נועדו לשרת את מה שאנחנו מרגישים, ואנחנו לא צריכים להתאים את עצמינו אליהן במדוייק.

ב'. רק אתה בסופו של דבר יודע כיצד אתה מרגיש. ולכן רק אתה יכול להחליט האם וכיצד תרצה להגדיר את עצמך.

ג'. תתפלא שלא מעט אנשים מרגישים את הבלבול שאתה חש כרגע, ושלא מעט אנשים לא לגמרי "אדישים" לכלל המגדרים.

ועוד נקודה- עוררות מינית לא תמיד, אך יכולה להיות קשורה לרצון להיות עם אנשים אחרים באופן מיני. כמו שמשיכה מינית יכולה להיות קשורה למשיכה רומנטית, אך לא תמיד. וכו' וכו'. הנה לינק עם הסבר על מספר נטיות ומשיכות שונות-

http://secondlina.deviantart.com/art/Sketchcomic-types-of-Attraction-298804729

אני מקווה שהבלבול שלך לא יגרום לך יותר מדי לחרדות. 

אל תערער על מה שחשת בעבר לנשים, כי מה שחשת הוא מה שחשת. 

יכול להיות שכיום אתה מרגיש קצת שונה, ולכן נסה לעשות חושבין כיצד אתה באמת מרגיש.הבן שסה"כ אתה מי שאתה, לא משנה אל מי אתה נמשך ולא משנה כיצד תגדיר (או לא) את עצמך בהמשך.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
תקשיב עזרתי לי מאוד תודה רבה גם אני תוהה על האלה הזו המון זמן ואני לא יודע מה לעשות אך הבנתי כעת שזה לא משנה מה החברה אומרת עלינו כי אילו רק הגדרות כלליות והבנתי שאני צריך לעשות את מה שאני יהיה שמח לעשות!!!תודה רבה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

היי שלום אז ככה אני בן 26 סטרייט אני אוהב בנות שוכב עם עם בנות הכל טוב ויפה עד שמוצאי שבת האחרון שכבתי עם טרנסית יש לציין שהיא נראית מאוד נשית וכנראה זה מה שמשך אותי כל כך אני יציין גם שזה התחיל לפני שנה וחצי בערך שאני נכנס לפורנו זה כל פעם מדליק אותי אבל אחרי הפעם האחרונה אני לא מרגיש טוב עם עצמי,זו הייתה בעצם פנטזיה לשכב עם טרנסית והנה אני כבר 4 ימים לא מבין קורה איתי הסקס היה בסדר עברו לי מחשבות בראש והכל אבל עכשיו אני מוטרד פעם אחת המחשבה עוררה בי בחילה ועכשיו אני לא אוכל במשך 4 ימים אין לי למי לפנות אם ידעו דבר כזה לא ישארו לי חברים! (לא שיש לי מי יודע מה חברים)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

במשהו אתה יכול להיות בטוח - אתה לא הומו ולא ביסקסואל. אתה נשאר הטרוסקסואל לא משנה מה יגידו. למה? מפני שמה לעשות שטרנסיות נראות נשים, מדברות כמו נשים ואין טיפת דמיון לגברים. אני לא חושב שהומואים נמשכים לטרנסיות... מהסיבה הזאת, שהומואים נמשכים לגברים וטרנסיות הן לא גברים... וחבל מאוד אם הם לא יהיו חברים שלך בגלל שטות כזאת. גם אתה לא חייב לספר להם, לא? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אפשר לחשוב מה עשית, זה לא פשע... תחשוב שבכל מקרה, אם לא הפעם הזאת, כנראה היית עושה את זה בפעם אחרת - כי כל כך רצית לנסות את זה שכנראה זאת סיטואציה שכנראה  בלתי נמנעת. היא הייתה מתרחשת בכל מקרה. חווית חוויה ועכשיו תמשיך הלאה כי לא עשית משהו כזה נורא. 

אז מה אם היה לה, זאת אומרת, זה לא אומר שום דבר על הנטייה המינית שלך... אתה נמשכת אליה כאישה. הכל בסדר, לא עשית שום פשע. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

סליחה תיקון, לא עשית משהו כזה נורא, לא עשית משהו נורא...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

בעצם למה? בגלל החברים או בגלל עוד משהו? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שפורנו מאוד שונה מהמציאות ואתה יכול להימשך לפורנו גייז גם אם אתה סטרייט

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר , 

אני נאלצת לנעול את השרשור. 

הפורומים של איגי מיועדים לבני נוער בגילאים 13-23 , ואתה בן 26. 

בכל מקרה , אני חושבת שהחניכים ענו לך יפה. ובכלל, אין לך שום סיבה להרגיש שעשית משהו לא בסדר. כמו שהרגשת בסדר לשכב עם נשים לפני ולא הרגשת רע אחכ, כך גם צריך להיות עכשיו. 

בהצלחה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.