Jump to content
Sign in to follow this  
הצועני

ברוכות הבאים לפורום מרכז!!! מילות פתיחה וטל' של המדריכים לשנת 2014-15!

Recommended Posts

היו'ש כולם  :bye: .
 

"ארגון הנוער הגאה" (איגי) הוא תנועת נוער עבור הקהילה הלהטבא"קית (לא מכירים את כל האותיות בראשי התיבות? אל דאגה, גם לנו לקח זמן) ומתלבטים. איגי הוא מקום להכיר בו חברים חדשים שחווים בדיוק את מה שאתם חווים, מרגישים בדיוק את מה שאתם מרגישים ונמצאים בתחילתו, בעיצומו ואולי בסופו של התהליך שאתם עוברים. איגי הוא המקום לחלוק בו חוויות וסיפורים, לשתף במחשבות ובלבטים, ללמוד מניסיונם של שאר החברים וגם לייעץ להם כשצריך.  אין לנו ספק שבאיגי תרכשו חברות וחברים חדשים לחיים, ובנוסף לתמיכה ואהבה תרכשו כאן כלים שיעזרו לכם לגדול ולהיות נוער דעתן, בטוח, גאה וטוב יותר.   

איגי הוא ארגון ללא כוונת רווח, המוכר ע"י משרד החינוך. איגי עומד בקריטריונים נוקשים מאוד של משרד החינוך ומשתייך למועדון מצומצם של ארגונים המוכרים כנותני שירות לנוער ולכן גם ממומן ומתוקצב על ידיו. כחלק מכך, נפגשו מנכ"לי הארגון עם שר החינוך שי פירון ופועלים בשיתוף פעולה עם אנשי משרד החינוך המפקחים על התכנים המועברים באיגי. בנוסף, איגי מוכר על יד ראשי ערים בישראל ועובד מול מחלקותיהן כדי להביא לנוער הגאה את בשורת ארגון הנוער.  

 

לאיגי ארבע פעולות מרכזיות:

 

1-      מעל 40 קבוצות פעילות לנוער, הפזורות בכ- 30 ערים ברחבי הארץ ונפגשות אחת לשבוע עם מדריך ומדריכה. לקבוצות מטרות רבות, וביניהן דיון בנושאים מעניינים, העברת פעולות מרחיבות אופקים, קבלת כלים להתמודדות עם מצבים שונים בחיים, ולא פחות חשוב- התגבשות והתחברות עם בני נוער דומים מאוד ושונים מאוד זה מזה. הקבוצות מהוות מסגרת חברתית תומכת עם מדריכים שנמצאים שם במיוחד בשבילכם. מובן שהמפגשים אנונימיים ומתאימים גם למי שעדיין נמצא בארון או לא בטוח לגבי המיניות שלה   :agree: .

* את רשימת הערים, הקבוצות ושמות המדריכותים ניתן למצוא כאןנותר לכםן רק להתקשר למדריך/ת הקבוצה הקרובה לביתכם.

* שימו לב: הרשימות מתעדכנות מעת לעת, רצוי לחזור ולהציץ מדי פעם.

 

2-      המטבחון של איגי: בנוסף לפעילות קבוצות הנוער שלנו המועברות ע"י מדריך ומדריכה על פי מסגרת שהם בנו, המטבחון מהווה מקום מפגש ללא מסגרת פורמלית. המטבחון הוא מועדון הנוער של איגי, הממוקם בקומה השלישית של המרכז הגאה שבגן מאיר (רח' טשרניחובסקי 22 ת"א) ומהווה מקום בטוח לנוער גאה ומתלבט, בו אפשר להכיר חברות וחברים חדשים, לדבר ולהתייעץ עם המדריכים וגם סתם לכייף. בכל אחד מערבי פעילות המטבחון יימצאו שם צוות המדריכותים מטעם איגי ושני הורים מפרויקט "הורים בקפה" של תהל"ה (הורים לילדים גאים) שישמחו לדבר אתכם על כל נושא שבעולם!!

 

3-      אתר האינטרנט של איגי המהווה החוליה המקשרת בין כל חברות וחברי הארגון. האתר פונה בעיקר לנוער הלהטבא"קי, אך משרת גם את עשרות מתנדבות ומתנדבי הארגון. מטרתו העיקרית היא לספק לנוער תוכן מעניין ובעל משמעות בכדי ליצור תחושה בטוחה וקהילתית מתוך מטרה לשפר את פני החברה בארץ.
 

4-      הפורומים של איגי, שמתחלקים לשני סוגים:    

·         פורומים ייעודיים המוקדשים לנושאים מסוימים ("פורום נשים", "פורום גברים", "פורום טראנס ומגדר", "פורום ביסקסואליות/ים", קבלת  הורים, מוסיקה, צבא, יצירה ומה לא). זה המקום להעלות נושאים ולמצוא תוכן ספציפי שמעניין אתכם.

·         פורומים קבוצתיים לפי האזורים בארץ בהם קיימות קבוצות פעילות של הארגון.
זה המקום לדבר עם המדריכים והחברים מהקבוצה שלכם ולהכיר חברים נוספים מהקבוצות הקרובות לאזור מגוריכם.


חשוב לדעת:
 

·  בלשונית השמאלית בראש עמוד הפורומים מנוסחים חוקי הפורומים. בעת הרישום עיינתם בהם ואישרתם אותם. נא לנהוג על פיהם.

·  לכל פורום קיימות מנהלות ומנהלים שתפקידן לסייע למהלך התקין של הכתיבה ולוודא שלכולם נעים פה. למרות זאת, גם ביד המשתמשים יש כלי לאכיפת החוקים: אם נתקלתם בהודעה פוגענית או שאינה תואמת לדעתכם את חוקי הפורומים, אנא השתמשו בכפתור הדיווח. הוא מופיע בכיתוב אפור-בהיר בצידה השמאלי התחתון של כל הודעה המועלית לפורום. ציינו את סיבת הדיווח וצוות איגי ידאג לטפל בה בהקדם.

·  מטרת הארגון היא להוות מקום להיכרות חברתית, אך איגי אינו אתר היכרויות. מפגשי קבוצות הנוער הם בהחלט המקום להכיר בנות ובני זוג, אך בכדי לא להפוך את הפורומים לאתר היכרויות לא תאושרנה הודעות המכריזות בפומבי על חיפוש קשרים. אנחנו מאמינים שדברים מסוג זה צריכים להיעשות בצורה אישית ואינטימית ובדיוק לשם כך בנינו את מערכת המסרים הפרטיים. 

צורת הכתיבה של מישהי בפורום היצירה מצאה חן בעינייך? שלחי לה מסר פרטי, הציגי את עצמך וספרי לה שאת מעוניינת להכיר. הבחור מהקבוצה באשדוד מצא חן בעיניך במדורת ל"ג בעומר של הארגון והתביישת לפנות אליו? שלח לו מסר פרטי.


חשוב לציין:

·   אין סיבה לחשוש בכל הנוגע לדיסקרטיות. קבוצות הפעילות, הפורומים ואתר האינטרנט שלנו לא מוציאים מידע "החוצה". עם זאת, יש לשים לב כשפועלים בעמוד הפייסבוק של הארגון.

·   מטרת הארגון אינה טיפולית והעצות הניתנות במסגרתו אינן מהוות תחליף לקבלת ייעוץ מאת אנשי מקצוע מוסמכים.
   

מספרי טלפון חשובים

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×