Jump to content
Guest dy23

Foot Fetish - מה דעתכן בנות?

Recommended Posts

Guest dy23
יש לי foot fetish ברמה בינונית, אני מאוד מעריך כפות רגליים יפות / אסטתיות אצל אישה. תמיד אהבתי לעשות מסאג' ברגליים לידידות עם רגליים יפות, הן אף פעם לא התנגדו כמובן אבל אף פעם לא סיפרתי למישהי שזה fetish. 
לאחרונה אני שם לב שרוב הבנות מטפחות את הרגליים שלהן ואני רואה הרבה רגליים יפות ברחוב, תמיד שאני רואה מישהי כזאת ישר בא לי "לפנק" לה את הרגל.

מה דעתכן על זה בנות? האם אתן מודעות לעניין? האם הייתן מתנגדות או נהנות מאותו בחור?  :embarrased:

מודעת לעניין
אבל הייתי מעדיפה אחד בלי פטיש כזה
חחחח אם הייתי עם מישהו שיש לו פטיש כזה והייתי אוהבת אותו, זה לא היה מפריד בינינו
אבל לא הייתי רוצה שיגעו לי אפילו בכף רגל

אם תעשה מסאז' זה כמובן יהיה נחמד אבל לא יותר מזה חחחחח

בערך כמו זאתי מעלי אמרה... אני אהיה מודעת ואם ניהיה ביחד זה לא יפריע ולא יפריד ביננו אבל זה לא מלהיב או משהו כזה

ולי בכללי לא מובן הפטיש הזה, כף רגל זה איבר ממש מכוער לדעתי :( 

אבל כמו שאומרים, כל אחד ומה שהוא אוהב  :agree:

Edited by adidoshka

+1

Guest dy23

בערך כמו זאתי מעלי אמרה... אני אהיה מודעת ואם ניהיה ביחד זה לא יפריע ולא יפריד ביננו אבל זה לא מלהיב או משהו כזה

ולי בכללי לא מובן הפטיש הזה, כף רגל זה איבר ממש מכוער לדעתי :( 

אבל כמו שאומרים, כל אחד ומה שהוא אוהב   :agree:

אצל כל אחד הפטיש הזה מעט שונה אז אני אדבר על עצמי.

מה שנחשב נורמלי זה חזה, תחת נגיד אז אצלי בעיקרון כף רגל = חזה / תחת וכמובן גם הרגליים (לא הכפות).

ויש הרבה בחורות עם כפות רגליים יפות ואסטתיות, כמו שיש בחורות עם חזה / תחת יפה ויש כאלה עם אחד מגעיל אז אותו הדבר...

מודעת לפטיש הזה אבלל רגליים מגעילות אותי, גם אם זה רגליים הכי יפות שיש.. אינמצב שהייתי נותנת למישהו לגעת לי ברגל כאילו אנחנו הולכים עליהן כל היום זה מסריח.

כפות רגליים מגעילות אותי חחחחחחחחח
אין מצב שמישהו ייגע לי בכפות רגליים

אותי אישית כפות רגליים מגעילות 

אבל אני יכולה להבין אותך כי לי יש פטיש לכפות ידיים

(לא בקטע מטריד או משהו סתם נורא אוהבת לעשות נעימי ביד ולשחק  כזה באצבעות חחח)

אם מישהו היה עושה לי מסאג' בכפות רגליים הייתי נהנית אני מניחה... אבל לא מעבר לזה לא נשיקות ליקוקים ודברים כאלה כי אז זה כבר נהיה פיכסה.

Guest יניב

ציטוט

אחד הפטישים הנפוצים ביותר. באירופה מאד מקובל לשוחח על הנושא בחופשיות. מחקרים סוציולוגים מראים שנפוץ בעיקר אצל גברים מהמעמד הסוציואקנומי הבינוני ומעלה.

בארץ כמו בארץ אנחנו (נשים וגברים כאחד) שיפוטיים ומאד פרמיטיביים בנושאי מין .

במספר לא מועט של קשרים כאלו או אחרים שהיו לי תמיד העליתי את הנושא דיי בתחילת הקשר - ברגע הראשון התגובות נעו מסלידה דרך אי אכפתיות (ישראלים כבר אמרנו....) אך לאחר מעשה הרוב המוחץ של בנות הזוג התלהבו מהענין של קבלת תשומת לב מכף רגל ועד ראש.

נשים ארופאיות (יש רוסיות בקהל?) ברוב המקרים בעלות מודעות לטיפוח גבוהה מהמקומיות ומעריכות גבר שיעריך את השקעתן גם בטיפוח של החלק הזה בגוף.

ועוד דבר אחרון ....לא נעים להגיד אבל כשאתה גבר מבוסס פתאום הכל נפתח בפניך וכל "סטייה" זוכה ל"איזה מגניב הקיק שלך"/

יש לי גם פאתיש קל לכפות רגליים, גם להתעסק בכפות רגליים של הפרטנר וגם לדחוף את הרגליים שלי לפה שלו, להניח אותן על החה שלו, לחנוק אותו עם היריכיים כשהוא יורד לי... בקיצור פאתיש מגניב ואין לך מה להרגיש עם זה רע. 

Guest Foothob
ב-25.11.2017 בשעה 16:47 מוזרה אמר/ה:

יש לי גם פאתיש קל לכפות רגליים, גם להתעסק בכפות רגליים של הפרטנר וגם לדחוף את הרגליים שלי לפה שלו, להניח אותן על החה שלו, לחנוק אותו עם היריכיים כשהוא יורד לי... בקיצור פאתיש מגניב ואין לך מה להרגיש עם זה רע. 

את לא מוזרה הלוואי שהייתה לי אישה כמוךךך

Edited by Harrys
אסור לפרסם פרטי התקשרות אישיים

אני אישית לא מבינה את ההיגיון של הפטיש הזה, אבל אני לא אזלזל באדם מסוים רק כי יש לו פטיש לכפות רגליים.

ספק שיהיה למי שאבחר להיות איתו\ה פטיש כזה, בין היתר כי לא מדובר בתופעה הכי נרחבת ביקום (למרות שהוא אחד הפטישים הנפוצים).

Guest הרוח

זה הפטיש הכי נפוץ בעולם ואפילו בין הכי מועדפים על נשים שיעשו להם... כמובן שבישראל הכל בפיגור והנשים פה הרבה יותר סגורות ולא מכירות את העולם המתקדם בקטע הזה. הרבה פעמים הפטיש הזה נכנס בקטע שלי שליטה ,אז נשים שאוהבות שליטה אכן נהנות מעיסויים ושצריך להעניש את העבד אז הן נותנות לו ללקק את הכפות רגליים כעונש . העניין הזה כל כך שכיח ומקובל בעולם שזה מצחיק בכלל שצריך לדבר על זה. 

Guest דר. רות

כנראה אנשים עדיין לא מפותחים מספיק כדי להבין שמשיכה זה לא רק פנים, ציצי ותחת.

פוט פטיש זה הפטיש הכי נפוץ וזה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לאישה כשלגבר שלה יש את זה.

גם בעולם הפוט פטיש יש סוגים של העדפות, לא כל בן אדם אוהב ונמשך לאותו כף הרגל.

אתן לכם כמה דוגמאות למה פוט פטיש יכול לתרום המון למערכת יחסים:

1. גבר "נורמלי" לא יעשה לך מסאז ברגליים ויפנק אותך מתי שתרצי, גבר עם פוט פטיש לא יסרב ויפנק אותך כמה שתרצי

2. במהלך משחק מקדים, גבר "נורמלי" ידלק רק אם יראה את החזה של הבחורה או עירומה, גבר עם פוט פטיש יהיה חרמן עליך כל היום, את רק צריכה להוריד את הנעליים ולתת לו לגעת בכף רגל וזה הכל, הגבר כבר חרמן ומוכן להכנס למיטה.

3. האישה לא חייבת להיות שיא היופי, מספיק שהכף רגל של הבחורה מוצא חן בעיני הגבר כבר כאן הוא שבוי בקסמה.

כמו שציינתי לפני כן, כל פוט פטיש אוהב את הכף רגל של האישה בצורה אחרת.

אני למשל אוהב כפות רגליים גדולות עם אצבעות ארוכות, אוהב שהן מסריחות עם ריח טבעי של הגוף. זה מה שעושה לי את זה.

נכון שזה לא מוחלט ואני יכול להמשך גם לכף רגל קטנה, משיכה נמדדת בהרבה וריאציות.

נעליים, בקיץ אני סובל ולמה, בחורות יוצאות עם כפכפי אצבע החוצה אז אני חרמן כל הזמן, העיניים למטה.

גברים אחרים עם פוט פטיש למשל לא אוהבים את מה שאני אוהב, הם אוהבים כף רגל מתופחת עם ריח טוב, כפות רגליים קטנות ומשורטטות.

זה משתנה מאדם לאדם.

דבר אחד בטוח, נשים, מיניות ומשיכה זה לא רק ציצי ותחת, יש לכן כף רגל שיכולה לעשות את כל העבודה

ותהיו בטוחות שאתן תהנו מזה.

לא יודע למה קראתי את כל זה אבל מגניב, עוד אנשים אוהבים כפות רגליים!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...