Jump to content
0lx9

אני באמת באמת באמת רוצה למות כבר!!!

Recommended Posts

פאקינג נמאס לי! אני באמת באמת רוצה למות! אני לא רוצה לחיות פה יותר,נמאס לי!! נמאס לי לחתוך את עצמי כל הזמן,נמאס לי לשנוא את עצמי,נמאס לי לשנוא את כל העולם.
אני כבר מעל שנה באמת באמת רוצה למות,אני הרי יודע שיגיע היום ואני יהרוג את עצמי והיום הזה לא רחוק,גם ככה זה לא יזיז לאף אחד שאני ימות וזה באמת לא מעניין אותי,העיקר להיות בשקט שלי ולגמור עם החיים המגעילים האלו כבר!!!! בבקשה אל תגידו לי לא לעשות את זה כי אני יעשה! זה רק עניין של זמן ושל יכולת,אבל אני בטוח שבתקופה הקרובה זה יבוא :(

אתה רוצה לשתף למה אתה רוצה לעשות את זה?
:חיבוק:

אתה כותב כאן המון דברים קשים. ונראה שבאמת רע לך וקשה לך בחיים,אז אתה מעדיף למות מאשר להמשיך ולסבול מכל הקשיים האלה.

אבל למה קשה לך? למה אתה מרגיש שרק המוות יעזור לך להפיק לסבול? בוא ותשתף אותנו כדי שנוכל לעזור לך.

אני חושב שיותר שאתה רוצה למות,אתה רק רוצה עזרה. ומגיעה לך כל העזרה שבעולם, כדי שתרגיש טוב יותר וכדי שתדע שיש מי שאכפת לו ממך,
שלא רוצה שתמות,שתחסר לו -ש[b]יש עוד דרך מלבד המוות.[/b]

ביינתים קבל חיבוק חם :חיבוק: אתה לא לבד, יש עוד אנשים אחרים עם מצוקות דומות לשלך,שחולקים את אותו הכאב
אז אתה יכול לבוא ולספר,אף אחד לא ישפוט אותך,להיפך. אנשים שהיו במקום שלך והצליחו לצאת ממנו,הצליחו להתגבר על הקשיים שלהם ,יוכלו לעזור לך לראות שגם אתה מסוגל להתגבר . :חיבוק:

[quote name='Running Usagi' date='16 אפריל 2013 - 12:37' timestamp='1366108628' post='2871082']
אתה כותב כאן המון דברים קשים. ונראה שבאמת רע לך וקשה לך בחיים,אז אתה מעדיף למות מאשר להמשיך ולסבול מכל הקשיים האלה.

אבל למה קשה לך? למה אתה מרגיש שרק המוות יעזור לך להפיק לסבול? בוא ותשתף אותנו כדי שנוכל לעזור לך.

אני חושב שיותר שאתה רוצה למות,אתה רק רוצה עזרה. ומגיעה לך כל העזרה שבעולם, כדי שתרגיש טוב יותר וכדי שתדע שיש מי שאכפת לו ממך,
שלא רוצה שתמות,שתחסר לו -ש[b]יש עוד דרך מלבד המוות.[/b]

ביינתים קבל חיבוק חם :חיבוק:/> אתה לא לבד, יש עוד אנשים אחרים עם מצוקות דומות לשלך,שחולקים את אותו הכאב
אז אתה יכול לבוא ולספר,אף אחד לא ישפוט אותך,להיפך. אנשים שהיו במקום שלך והצליחו לצאת ממנו,הצליחו להתגבר על הקשיים שלהם ,יוכלו לעזור לך לראות שגם אתה מסוגל להתגבר . :חיבוק:/>
[/quote]
חשבתי על לכתווב מה באמת מפריע לי אבל אנ מפחד שמישהו שמכיר אותי יקרא את זה ויבין את כל הסיפור :(

[quote name='0lx9' date='16 אפריל 2013 - 13:59' timestamp='1366109947' post='2871089']
חשבתי על לכתווב מה באמת מפריע לי אבל אנ מפחד שמישהו שמכיר אותי יקרא את זה ויבין את כל הסיפור :(
[/quote]

אין לך ממה לפחד. מישהו כאן מכיר אותך?

גם אם כן, אני מאמין שיותר חשוב שתקבל עזרה
שתפרוק את מה שמציק לך, מאשר שתפחד מה יחשבו עלייך מי שמכיר אותך.

אין במה להתבייש. יש הרבה אנשים שנמצאים במקום שלך - שמתמודדים עם שנאה עצמית,פגיעה עצמית, עם דיכאון ועם בעיות...וזה בסדר. אף אחד לא מאשים או שופט אף אחד. כל אחד מתמודד איך שהוא מתמודד

אבל לפעמים יש דרכים יותר בריאות וטובות להתמודד בהן, אחת מהן זה למשל לדבר על זה. לכתוב. לפרוק.

אז בבקשה אל תהסס, פשוט תן לעצמך להשתחרר ולדבר :חיבוק:

[quote name='Running Usagi' date='16 אפריל 2013 - 14:03' timestamp='1366113812' post='2871094']
אין לך ממה לפחד. מישהו כאן מכיר אותך?

גם אם כן, אני מאמין שיותר חשוב שתקבל עזרה
שתפרוק את מה שמציק לך, מאשר שתפחד מה יחשבו עלייך מי שמכיר אותך.

אין במה להתבייש. יש הרבה אנשים שנמצאים במקום שלך - שמתמודדים עם שנאה עצמית,פגיעה עצמית, עם דיכאון ועם בעיות...וזה בסדר. אף אחד לא מאשים או שופט אף אחד. כל אחד מתמודד איך שהוא מתמודד

אבל לפעמים יש דרכים יותר בריאות וטובות להתמודד בהן, אחת מהן זה למשל לדבר על זה. לכתוב. לפרוק.

אז בבקשה אל תהסס, פשוט תן לעצמך להשתחרר ולדבר :חיבוק:/>
[/quote]
טוב אז חוץ מהשם הכל זה פרטים אמיתיים,אז קוראים לי עידו לצורך העניין ואני גר במרכז ועוד כמה חודשים בן 18 סוף כיתה י"ב,אני שונא את עצמי מאז שאני זוכר את עצמי,אני סובל מחרדה חברתית קשה,אף איש מקצוע לא אבחן אותי אבל אני יודע במיליון אחוז שיש לי את זה,לא קל לחיות עם ההרגשה הזאת שאתה מפחד מכל מה שקשור לאנשים ולקהל,אפילו מפחיד אותי להיות בטקס של בצפר בקהל,לא להופיע או משהו,סתם להיות בקהל. אתמול היה עצמאות והיה לי ממש קשה לצאת,רק ההרגשה הזאת של המיליון אנשים מסביב הכניסה אותי ללחץ וישר הרגשתי לא טוב עם עצמי,תמיד שאני נמצא בסיטואציות שכוללות אנשים שאני לא מכיר או הרבה אנשים אני תמיד חושב שאני זה שהוא לא בסדר,ותמיד אני מתחיל לבקר את עצמי סתם ותמיד אני נכנס ללחץ כזה,זה אחד הדברים הכי גרועים שיכולים להיות,זה מעצבן ולא מאפשר לחיות... אני בערך כבר שנה חותך אבל בחצי שנה האחרונה זה נהיה יותר רציני,ובשבוע האחרון זה בכלל נהיה סופר רציני,בשבוע האחרון לא עוברות כמה שעות בלי שאני יחתוך,בבוקר שאני קם אני ישר חושב על זה וגם אם אין לי זמן בכלל לחתוך אני לוקח את הסכין ועושה כמה חתכים מהירים כאלו והולך,בלילה לפני שאני הולך לישון אני גם חותך,מצד אחד זה נותן הרגשה טובה,אבל אני יודע שחוץ מלהרוס את הגוף שלי אני לא משיג בזה שום דבר אמיתי,אבל זה פשוט כל כך קשה להפסיק עם זה,אין לי גם כל כך חברים לדבר איתם על דברים שמפריעים לי למשל,יש לי רק חבר אחד ושאיתו אני הולך לכל מיני מקומות ונגיד בעצמאות הוא הלך עם חברים ואני פשוט באתי איתו,אין לי את החברים שלי,כולם חברים שלו,למעשה אף פעם לא היו לי חברים,אפילו פעם בכיתה ט פתחו עלי קבוצה בפייסבוק שלא רוצים אותי בכיתה,אני יודע שזה נשמע הזוי אבל זה מה שהיה,כאילו עד כדי כך שנאו אותי שאפילו להיות איתי בכיתה לא רצו... שלא לדבר על להיות איתי בכלל,התרגלתי כבר ללבד,אבל זה לא הופך את זה ליותר קל עם הזמן... וגם בבית אני שומע רק כמה שאני מפגר זבל מתנהג כמו הומו(אני B) והכי מצחיק שאין לי בכלל התנהגות של הומו,בכלל!
בכלל בכלל בכלל! אין לי בעיה עם הומואים יצא לי להכיר כמה והם מותק של אנשים אין לי מושג למה מפריע לאנשים מה שאנשים אחרים עושים כל עוד הם לא פוגעים בהם אבל זה נושא אחר כבר,קיצר בבית אני כל הזמן שומע רק דברים רעים עלי,אמא שלי מקללת אותי רוב היום ורק אומרת לי שחבל שנולדתי ושייאלה למה אני לא עף לה מבית וכל מיני דברים בסגנון הזה,היא לא האישה הכי טובה בעולם בואו נגיד ככה בלשון המעטה,היא פגעה בי הרבה ולאורך כל הדרך,אני באמת שלא רוצה להיות איתה בקשר גם עוד 100 שנה,אפילו לגיוס אמרתי לה ולאבא שלי שאני לא רוצה שהם יבואו,ההורים שלי גרושים ואת אמא שלי אני לא אוהב בכלל כמו שאמרתי וגם לאבא שלי אני לא רוכש כבוד רב,הוא אומנם הרבה יותר בסדר ממנה אבל הוא גם גרוע,יש לו המון מחלות נפש שאין לי כוח לפרט עליהם ואני זה שצריך להתמודד איתו כל הזמן,לפעמים אני מוצא עת עצמי עושה כאלה דברים מפגרים רק כדי לרצות את המחלת נפש שלו וכדי שהוא לא יכאס עלי,אני כבר סופר את הימים עד הגיוס כדי לעוף מפה,אני רוצה פעם אחת להתרחק מהסביבה הזאת שעושה לי רק רע וגורמת לי להרגיש עם עצמי רק רע,נמאס לי מזה,בא לי לחיות בשקט,לקום בבוקר בכיף ולא בעצבים כל פעם ובקללות,נמאס לי מהדרך חיים של אנשים פה,
אלו הם חיי בקצרה,אם יש לי שגיאות או טעויות תתעלמו זה כי כתבתי מהר כזה

תקשיב, לפני כל מה שאני הולכת להגיד לך הכי חשוב אני רוצה להגיד לך שאני פה בשביל כל מה שאתה צריך, ואני מוכנה לעזור לך בכל מה שתצטרך, באמת אני רוצה לעזור לך כמה שאפשר, לייעץ לך, להקשיב לך שצריך, כואב לי עלייך כי אני בטוחה שאתה ילד מדהים!
בנוסף , לגבי זה שאתה חותך, אני מבינה אותך הייתה לי תקופה כזאת אבל הפסקתי כי פחדתי שאנשים יראו, מי כמוני יודעת שלחתוך זה ממכר, וחוץ מלפגוע בעצמך זה באמת לא נותן לך כלום, אבל אתה חייב להפסיק, תחשוב על זה שקודם כל תשמור על הגוף שלך נקי, אתה לא צריך עוד עשר שנים להסתכל על היד שלך ולהזכר בתקופות הרעות האלה בחיים שלך בגלל כל הצלקות שיהיו לך...
לגבי אמא שלך? אני חושבת שקודם תתחיל בזה שכשהיא אומרת לך את הדברים האלו אל תענה, אל תגיב לדברים כאלו, ואולי תתחיל בזה שתקח את עצמך בידיים ותבקש ממנה פעם אחת לעשות איתך שיחה ולהבין מה כל כך מציק לה בך? למה היא מדברת כמו שהיא מדברת?
ויותר מהכל, תשים זין על ילדים כאלו, אני עברתי המון ילדים גועל נפש כאלה בחיים שלי, ואם תשים עליהם זין ולא תסתכל על העבר, לא משנה מה עשו לך אז... אני יודעת שזה עשה לך צלקת, לא יודעת, בטוחה... אבל תקום בבוקר עם ראש מורם, אל תכניס לעצמך מחשבות שלא אמורות להיות בראש, המחשבות הן אלו שהופכות אותך למה שאתה, אתה בן אדם שונה בפנים, אתה פשוט מפחד להוציא את עצמך החוצה, ואין לך ממה לפחד להפך אל תתבייש להראות מי אתה! אולי אנשים יראו איזה בן אדם אתה וירצו להתחבר אלייך??? אל תפחד לרכוש חברים חדשים, זאת לא בושה, לכולנו יש בעיות נפשיות בין אם זו הכי קטנה ובין אם זה כמה בעיות.. מה שלא יהיה אני ממש אשמח אם תשלח לי הודעה ותספר לי דברים שמפריעים לך, או דברים שעוברים עליך ואני תמיד אנסה לעזור, אל תהסס לשלוח לי הודעה! :מאוהבת Edited by LoveAndAffection

[size=4]הי עידו(שם בדוי), [/size]

[size=4]תודה ששיתפת אותנו בתחושות האישיות והלא קלותשלך, חשוב שתדע שאנחנו מבינים את הקושי שלך ואת האתגרים איתם אתה מתמודד. [/size]

[size=4]זה נפלא שאתה כבר בן 18 ואוטוטו תצא לדרך חדשהועצמאית, עוד קצת סבלנות ואתה תראה שהחיים ישתנו ויאירו לך פנים. לא תהיה עוד"כיתה" וחוויות חברתיות לא נעימות כפי שאתה מתאר, מקומם הוא בין כתליבית הספר. הגלגל מסתובב והרבה מצליחנים הכי גדולים הם דווקא אלו שהיו מנודים בתקופתההתבגרות ;-) גם התלות בהורים שלך תיעלם ולא תצטרך לספוג את ההתעללות המילוליתשתיארת. [/size]

[size=4]אתה נשמע בחור נפלא, רגיש וחכם וכואב לי הלבשאתה פוגע בעצמך, באופן לא פחות חמור מהדרך שבה אנשים אחרים פגעו בך. כמו שאמרת,אתה יודע שחוץ מלהרוס את הגוף שלך אתה לא משיג בזה שום דבר אמיתי ולכן הייתי מציעלך להשקיע את האנרגיה שיש לך דווקא במציאת פתרונות ותכנון העתיד במקום לפגוע בעצמךבהווה. תבדוק היכן תוכל להעביר את שירותך הצבאי מחוץ לבית ובתפקיד שיעניין אותך,לך לקבוצות ופעילויות של אנשים כמוך ותוכל להכיר חברים חדשים שיקבלו אותך כמו שאתהועוד שלל אפשרויות הפתוחות בפניך. אם אינך יכול להפסיק עם הפגיעה העצמית, אז בקשעזרה מקצועית דרך בית הספר או דרך השרות הפסיכו-סוציאלי של האגודה (דיסקרטי וללאעלות). [/size]

[size=4]תמשיך לעדכן ולהעלות על הכתב את החוויות שלך,זה עוזר להרגשה הפנימית ותמיד נפלא לשמוע דעות ועצות מאנשים אחרים. גם אם לא תמידנעים לשמוע אותם...תזכור שחייך זה מה שאתה יוצר מהם וגם אם היום הם כואבים ורע לך –זה ממש לא אומר שככה הם ייראו בחייך הבוגרים!! [/size]

[size=4]אתה מוזמן ליצור אתנו קשר בקו יש עם לדברבטלפון: 03-6205591 כל יום א'-ה' בין השעות 19:30 -22:30 נמצאים מתנדבים שישמחולדבר איתך בנושא שהעלת ובכל נושא שרק תרצה. [/size]

[size=4]עדי, יש עם מי לדבר[/size]

[quote name='0lx9' date='16 אפריל 2013 - 15:57' timestamp='1366117053' post='2871102']
טוב אז חוץ מהשם הכל זה פרטים אמיתיים,אז קוראים לי עידו לצורך העניין ואני גר במרכז ועוד כמה חודשים בן 18 סוף כיתה י"ב,אני שונא את עצמי מאז שאני זוכר את עצמי,אני סובל מחרדה חברתית קשה,אף איש מקצוע לא אבחן אותי אבל אני יודע במיליון אחוז שיש לי את זה,לא קל לחיות עם ההרגשה הזאת שאתה מפחד מכל מה שקשור לאנשים ולקהל,אפילו מפחיד אותי להיות בטקס של בצפר בקהל,לא להופיע או משהו,סתם להיות בקהל. אתמול היה עצמאות והיה לי ממש קשה לצאת,רק ההרגשה הזאת של המיליון אנשים מסביב הכניסה אותי ללחץ וישר הרגשתי לא טוב עם עצמי,תמיד שאני נמצא בסיטואציות שכוללות אנשים שאני לא מכיר או הרבה אנשים אני תמיד חושב שאני זה שהוא לא בסדר,ותמיד אני מתחיל לבקר את עצמי סתם ותמיד אני נכנס ללחץ כזה,זה אחד הדברים הכי גרועים שיכולים להיות,זה מעצבן ולא מאפשר לחיות... אני בערך כבר שנה חותך אבל בחצי שנה האחרונה זה נהיה יותר רציני,ובשבוע האחרון זה בכלל נהיה סופר רציני,בשבוע האחרון לא עוברות כמה שעות בלי שאני יחתוך,בבוקר שאני קם אני ישר חושב על זה וגם אם אין לי זמן בכלל לחתוך אני לוקח את הסכין ועושה כמה חתכים מהירים כאלו והולך,בלילה לפני שאני הולך לישון אני גם חותך,מצד אחד זה נותן הרגשה טובה,אבל אני יודע שחוץ מלהרוס את הגוף שלי אני לא משיג בזה שום דבר אמיתי,אבל זה פשוט כל כך קשה להפסיק עם זה,אין לי גם כל כך חברים לדבר איתם על דברים שמפריעים לי למשל,יש לי רק חבר אחד ושאיתו אני הולך לכל מיני מקומות ונגיד בעצמאות הוא הלך עם חברים ואני פשוט באתי איתו,אין לי את החברים שלי,כולם חברים שלו,למעשה אף פעם לא היו לי חברים,אפילו פעם בכיתה ט פתחו עלי קבוצה בפייסבוק שלא רוצים אותי בכיתה,אני יודע שזה נשמע הזוי אבל זה מה שהיה,כאילו עד כדי כך שנאו אותי שאפילו להיות איתי בכיתה לא רצו... שלא לדבר על להיות איתי בכלל,התרגלתי כבר ללבד,אבל זה לא הופך את זה ליותר קל עם הזמן... וגם בבית אני שומע רק כמה שאני מפגר זבל מתנהג כמו הומו(אני B) והכי מצחיק שאין לי בכלל התנהגות של הומו,בכלל!
בכלל בכלל בכלל! אין לי בעיה עם הומואים יצא לי להכיר כמה והם מותק של אנשים אין לי מושג למה מפריע לאנשים מה שאנשים אחרים עושים כל עוד הם לא פוגעים בהם אבל זה נושא אחר כבר,קיצר בבית אני כל הזמן שומע רק דברים רעים עלי,אמא שלי מקללת אותי רוב היום ורק אומרת לי שחבל שנולדתי ושייאלה למה אני לא עף לה מבית וכל מיני דברים בסגנון הזה,היא לא האישה הכי טובה בעולם בואו נגיד ככה בלשון המעטה,היא פגעה בי הרבה ולאורך כל הדרך,אני באמת שלא רוצה להיות איתה בקשר גם עוד 100 שנה,אפילו לגיוס אמרתי לה ולאבא שלי שאני לא רוצה שהם יבואו,ההורים שלי גרושים ואת אמא שלי אני לא אוהב בכלל כמו שאמרתי וגם לאבא שלי אני לא רוכש כבוד רב,הוא אומנם הרבה יותר בסדר ממנה אבל הוא גם גרוע,יש לו המון מחלות נפש שאין לי כוח לפרט עליהם ואני זה שצריך להתמודד איתו כל הזמן,לפעמים אני מוצא עת עצמי עושה כאלה דברים מפגרים רק כדי לרצות את המחלת נפש שלו וכדי שהוא לא יכאס עלי,אני כבר סופר את הימים עד הגיוס כדי לעוף מפה,אני רוצה פעם אחת להתרחק מהסביבה הזאת שעושה לי רק רע וגורמת לי להרגיש עם עצמי רק רע,נמאס לי מזה,בא לי לחיות בשקט,לקום בבוקר בכיף ולא בעצבים כל פעם ובקללות,נמאס לי מהדרך חיים של אנשים פה,
אלו הם חיי בקצרה,אם יש לי שגיאות או טעויות תתעלמו זה כי כתבתי מהר כזה
[/quote]

היי עידו . תקשיב, הדברים שאתה מעלה כאן קשים. אתה חיי חיים לא פשוטים בהם אתה לא מקבל את התחושה שאתה נהדר ומוצלח ונאהב כמו שאתה, ויותר מזה, אתה מקבל קללות וחוסרת התחשבות ותחושה רעה מהאנשים שאמורים להיות הכי הכי הכי קרובים ואוהבים מבחינתך, וזה קשה. אז אני יכול להבין למה אתה חותך,אני יכול להבין את זה כי בדיוק בגלל זה אנשים פוגעים בעצמם. כי יש כאב שקשה לחיות איתו ולהתמודד איתו אז צריך משהו כאן ועכשיו,שכאן ועכשיו יעשה לך טוב ויקח ממך את כל הכאב והתסכול והעצב ( כמו אלכוהול,סמים,חתכים וכו') .
אבל למרות הכל
למרות כל החרא שאתה סופג (אני מצטער על השפה)
אתה לא צריך לפגוע בעצמך.
אתה לא צריך לחתוך ,למרות כל הקושי וכל הכאב וחוסר הצדק שכאן. אתה לא זה שצריך להידפק כאן
כי אם אתה תמשיך לחתוך את עצמך ולפגוע בעצמך ולהידרדר
אתה תהיה היחיד שיפסיד בסוף.
אתה צריך להשתמש באנרגיה שיש לך, לתעל אותה למקום חיובי.[b] אתה חייב לקום ולעזור לעצמך[/b],אחרת לא יהיה מי שיעזור לך .
זה צריך להתחיל ממך,לבוא ממך. תן את זה למישהו וזה יתגלגל ואתה לא תישאר לבד עם כל זה.אסור שתמשיך לחיות ככה לבד ולסבול לבד!

אתה נשמע לי כמו בחור ממש מקסים. אתה נשמע כמו מישהו רגיש ומתחשב, כמו בנאדם כייפי. וכל אחד שכואב לו בחיים יודע איך זה מרגיש ,אז כל אחד כזה יודע כמה שזה חשוב להיות נחמד לאחרים, כמה חשוב שלא לגרום למישהו אחר לסבול כמו שאנחנו סובלים. אז אני בטוח שאם רק תינתן לך ההזדמנות אתה תוכיח את עצמך ותרכוש חברים. אבל זו משימה קשה, אני מכיר את זה מניסיון כי גם לי קשה לרכוש חברים..זה לא ממש עובד. אבל זה לא אומר שצריך להפסיק לוותר
יש לך חרדה חברתית? אז מה, אפשר לטפל בזה. זה לא משהו שצריך להפחיד אותך,זה לא משהו שצריך להדאיג אותך ולגרום לך להרגיש רע עם עצמך. גם בלי חרדה חברתית יכול להיות קשה להכיר חברים, ואיתה, זה עוד יותר קשה.אבל זה לא בלתי אפשרי. ואתה מסוגל לכך. אבל אתה צריך לעזור לעצמך להתגבר על הפחד מהפחד. כי מה שהכי גרוע זה לשנוא את עצמך שאתה מפחד, שאתה מפחד מלפחד. וזו לא אשמתך. אתה לא דפוק ואתה לא חסר תקנה,אתה בנאדם כמו כולם ואתה אוהב ואתה צוחק ואתה רוצה להנות ולתת ממה שיש לך ולקבל את מה שיש לאחרים לתת וזה לגיטימי וזה עוד יקרה.
אבל כרגע בוודאי קשה לך לראות את זה נכון?
אתה במקום שקשה לראות ממנו אור. מקום חשוך ועמוק ובודד שזה מכאיב. וזה כאב שיותר גרוע מכל החתכים שלך.
אבל אתה לא צריך להישאר עם זה לבד.
להיפך, אתה חייב לעשות עם זה משהו,אתה חייב לעזור לעצמך ולהעביר את זה למישהו מקצועי. יש דברים שאי אפשר לעשות לבד וזה אחד מהם
אם יש לך ח''ח - אתה יכול לגשת לאיבחון או לדבר על זה עם איש מקצוע ולעבור יחד איתו תהליך על מנת שתוכל לאט לאט להתמודד עם החרדה. זה משהו שאלפי אנשים עושים כל יום וזו התמודדות לא פשוטה - אבל זה אפשרי, ואתה מסוגל! אבל שוב..לא לבד. אף אחד לא סופרמן ואנשים צריכים תמיכה בחיים.

אני מבין מאוד את הרצון שלך לצאת מהבית .הצבא יכול להיות באמת מה שנקרא 'מקפצה' בישביל אנשים שרע להם בסביבה. וזה נכון,לפעמים הסביבה שלנו כ''כ רעילה כלפינו וזה הורס אותנו. אבל אל תוותר. אף פעם אל תוותר. אתה תצא מהמקום הזה. מהמקום הרע שבו לא רוצים אותך,שמקללים אותך ומתנהגים אלייך בכזה חוסר כבוד. זה באמת מצער אותי והורג אותי לשמוע מה עובר עלייך
אבל שוב,אני רוצה שתזכור שאתה מסוגל להתגבר על זה ושאתה תהיה מסוגל לשים את כל זה מאחורייך ולהמשיך בחיים יותר טובים,שאתה מרגיש טוב ושיש לך חברים ושאתה לא צריך להרוס את עצמך לא בישביל אף אחד ולא בישביל שום דבר.
אתה יודע, אני יכול לזדהות איתך בעניין הזה...פעם גם אני הרסתי את עצמי באמצעות חתכים והרעבות וכו' . עד שנשבר לי. ותאמין לי ,בשלב מסויים אתה תגיד שנשבר לך ושנמאס לך ואתה תבין שלא מגיע לך שתחתוך את עצמך ושתהרוס את עצמך, ואתה לא תדע מה לעשות עם עצמך . וכשהשלב הזה הגיע..פשוט לקחתי את עצמי בידיים ופניתי לעזרה..הלכתי ליועצת בבצפר, ממנה לעו''סית ממש מדהימה ומשם לטיפול יותר מקצועי. ואת הכל עשיתי לבד. בלי כסף ובלי כלום. אז רואה? אתה מסוגל לזה גם (:
אתה אדם מדהים ואתה מיוחד ואתה כמו כוכב לכת שיש בו כל כך הרבה דברים ומקומות ונופים לראות ואסור לך לתת לעצמך להתבזבז במקום שאתה נמצא בו. אתה צריך לצאת ולדרוש את העזרה שמגיעה לך מכל מי שאתה יכול לסמוך עליו ולבקש עזרה. אתה צריך להבין שאף אחד ושום דבר לא שווה שתחתוך,שתכאוב. מותר לבכות ומותר להיות עצובים ומותר לכעוס ומותר הכל - אבל כשאתה פוגע בעצמך ,אתה פוגע רק בעצמך. אתה לא גורם למצב להשתפר,אתה לא פותר בעיות,אתה לא מתקן טעויות,אתה לא גורם לאחרים להיות נחמדים יותר...אתה רק מזיק לעצמך ומזיק לעצמך במו ידייך . וזה כואב יותר מהכל.
אז תחשוב למי אתה יכול לפנות על מנת לבקש עזרה - זה יכול להיות מהיועצת בבצפר (אם אתה לומד() , מקרוב משפחה שאתה סומך עליו , או מעובד סוציאלי שמתמחים לרוב בסוג כזה של מקרים. אל תחשוש ואל תהסס - מגיע לך את החיים הטובים ביותר . אלה החיים שלך ולא של אף אחד אחר,לכן רק אתה יכול להכריע באיזו דרך ללכת.
אתה יכול גם לפנות לקו של יש עם מי לדבר, כפי שעדי הסביר לך.זה ללא עלות ודיסקרטי וזה יכול ממש לעזור בתור תמיכה ראשונית.
רק אל תישאר עם זה לבד. אתה צריך תמיכה ואתה צריך לגייס מישהו שיהיה איתך ויעזור לך לעבור תהליך ולהגיע למקום טוב יותר. זה לא קל,וזה יהיה קשה ויש תמיד עליות ומורדות ונפילות ועליות - אבל אתה תצליח. אל תוותר. מגיע לך להיות מאושר, מגיע לך להיות שמח, במקום לחוות את כל הכאב והתסכול והעצב והבדידות שיש בך כרגע.
אבל אני בטוח שתצליח להתמודד עם הכל. עוד מעט תתגייס, תהיה במסגרת צבאית אמנם נוקשה וקשה אבל זו הזדמנות להכיר חברים, להתמודד עם הקשיים ולהיעזר בריחוק מהבית והסביבה הקשה על מנת להשתקם ולהתקדם למקום טוב יותר.

אם אתה רוצה,בוא לדבר גם בפרטי, או שאתה מוזמן לכתוב עוד כאן ולהגיב ולפרט. מה אתה חושב שאתה יכול לעשות כרגע על מנת לעזור לעצמך? איך אתה חושב שנכון לך להתמודד? אל מי אתה יכול לפנות? לאן אתה הולך בצבא וכו' ..אני אשמח לעזור, סופ''ש נעים :חיבוק:

Guest היייי

נמאס לי כבר מכל העולם הזה! 

מהחיים האלה!

אני רוצה להגיד את זה לאמא שלי אבל אני מפחדת , בעיקר מהתגובה שלה. 

למרות שאני יודעת שהיא תמיד פה בשבילי אבל זה לא נעים לי לבוא אליה ולהגיד לה שכבר נמאס לי ואין לי כוח. 

אני רוצה להמשיך לחיות אבל לפעמים אני גם צריכה להחזיק את עצמי בכוח כי יש לך אנשים שאוהבים אותך באמת , מה אני עושה?! 

זה עולם פשוט אכזר מהעיין שלי!! 

היי יקרה,

אם תרצי לשתף מה את מרגישה, ומה בדיוק כואב לך, את מוזמנת לפנות אלי ואשמח להיות לצידך.

למרות הקושי והכאב, תחזיקי מעמד ותלחמי על המקום שלך כאן בעולם, אל תוותרי לעצמך שקשה.  את מסוגלת למרות הכל, תאמיני בעצמך.  אני יודעת שזה לא רק להאמין בעצמך,  זה הרבה יותר מזה,  אבל משם זה מתחיל. 

לפני 50 דקות אורח אמר/ה:

מהחיים האלה!

למרות שאני יודעת שהיא תמיד פה בשבילי אבל זה לא נעים לי לבוא אליה ולהגיד לה שכבר נמאס לי ואין לי כוח. 

אני רוצה להמשיך לחיות אבל לפעמים אני גם צריכה להחזיק את עצמי בכוח כי יש לך אנשים שאוהבים אותך באמת , מה אני עושה?! 

ב-26.1.2019 בשעה 12:27 אורח אמר/ה:

מהחיים האלה!

היי...

אני מבין אותך לגמרי...

זה בהחלט לא פשוט ולא נעים...

אבל הייתי רוצה להאמין שזה מצב זמני. 

הייתי שמח אם תוכלי לפתוח פרופיל כאן בפורומים ולדבר איתי על מה שעובר עלייך ואולי אוכל לעזור :-)

בנוסף, הייתי רוצה לנסות להמליץ לך להגיע לאחת מהקבוצות החברתיות של איגי ואולי שם תוכלי לדבר עם חניכים שעוברים דברים דומים לשלך ואולי אפילו גם עם המדריך של אותה הקבוצה.
(לינק)

מקווה לשמוע מימך מקרוב :-)

אחי אם אתה היית יודע עם איזה בעיות אני מתמודד אתה בכלל לא היית כל כך מרחם על עצמך....

גם לי יש אמא שמקללת אותי כל היום...אני טרנס ואני שונא את הגוף שלי....אין לי חברים,כולם שונאים אותי,אבא שלי הומופוב,לא נותנים לי להיות מי שאני ואני צריך להיות בת בבית ובבית ספר,יש לי דיכאון וחרדה ואין לי ביטחון עצמי,בעיות שינה,דיספוריה,לחץ מהסביבה להיות בת...בקיצור אחי אני בחיים לא חתכתי את עצמי וגם לא אחתוך ואני לא מרחם על עצמי אפילו לא לשנייה ואם תמשיך ככה לרחם על עצמך תאמין לי אתה לא תגיע לשום מקום ככה ...בימקום לחשוב כמה קשה לך תנסה באמת למצוא עזרה אמיתית ולא לנסות לברוח על ידי המוות זאת לא הדרך....המון בהצלחה

לפני 7 שעות Scary Monster אמר/ה:

גם לי יש אמא שמקללת אותי כל היום...אני טרנס ואני שונא את הגוף שלי....אין לי חברים,כולם שונאים אותי,אבא שלי הומופוב,לא נותנים לי להיות מי שאני ואני צריך להיות בת בבית ובבית ספר,יש לי דיכאון וחרדה ואין לי ביטחון עצמי,בעיות שינה,דיספוריה,לחץ מהסביבה להיות בת...בקיצור אחי אני בחיים לא חתכתי את עצמי וגם לא אחתוך ואני לא מרחם על עצמי אפילו לא לשנייה ואם תמשיך ככה לרחם על עצמך תאמין לי אתה לא תגיע לשום מקום ככה ...בימקום לחשוב כמה קשה לך תנסה באמת למצוא עזרה אמיתית ולא לנסות לברוח על ידי המוות זאת לא הדרך....המון בהצלחה

היי... נשמע שגם אתה בעצמך מתמודד עם מציאות לא פשוטה בכלל.. אני שמחה לקרוא שאתה מצליח להתמודד ולמצוא עזרה ואפילו לעודד ולשמש דוגמא לאחרים.

חשוב לי להזכיר לך שלמרות הכל - אתה לא לבד. יש כאן בהחלט אנשים שישמחו להקשיב לך, לשתף איתך ולהבין מה שעובר עליך. 

אני מזמינה אותך להמשיך לשתף או לכתוב לי בפרטי אם תרצה כמובן 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...