Jump to content

Lesba

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Lesba

 • Rank
  חבר/ת פורום מתחיל/ה

Profile Fields

 • תאריך לידה
  07/16/2004

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. את לא צריכה להיות עם בחורה כדי לדעת שאת נמשכת במידה כזאת או אחרת לבחורה. הייתה לי רק בת זוג אחת ואני מרגישה שאני לסבית. את יכולה להגדיר את עצמך גם בלי להתנסות עם מישהי או מישהו. אוהבת.
 2. בשמחה רבה ⁦❤️⁩
 3. היי נלי, אני מבינה שאת מרגישה נורא עצובה על זה. חשוב לי להגיד לך שגם אם היא לא תרצה אותך חזרה, זה יהיה בסדר, את תתאהבי בעוד אנשים ונשים ותמצאי את האחד/אחת שלך בסוף (אני יודעת שכתבת שאת לא הצלחת עם גברים, אבל אני משאירה את ה"ספק", כי אולי כן יש איזשהו סיכוי שאת נמשכת גם לגברים (או אפילו רק). אני מזמינה אותך לשאול אותה לגבי הקהילה. זו לא חייבת להיות שאלה ישירה ("את נמשכת לבנות?"), אלא משהו בסגנון "מה דעתך על הקהילה הגאה?"/"יש לי מכרה שנמשכת לנשים..." ולבדוק מה דעתה. את יכולה לבקש את המספר שלה או לדבר בהודעות הפרטיות באינסטגרם או בפייסבוק. הקשר שלכן שנשמע לי ככ מיוחד וחשוב בשבילך לא חייב להתנתק. את יכולה להזמין אותה לאיזה סרט או בילוי בקניון אפילו (לא בהכרח בצורה רומנטית, את יכולה לומר לה, "בואי נבלה קצת זמן איכות יחד." או, "יש את הסרט החדש הזה... כך וכך... רוצה לצאת לראות אותו איתי?" אם אתן מכירות כבר שנה, אני בטוחה שאת כבר יודעת דבר או שניים עליה, למשל, סרט שהיא מעוניינת לראות או בילוי מועדף. את יכולה להביא עוגיות למשרד ולכבד אותה, וככה ליצור תירוץ חיובי לשיחה, ומעל הכל, את יכולה לבלות איתה זמן, לדבר איתה, להכיר אותה יותר ולהגיע בעקיפין לנושא שחשוב לך... חשוב לי גם להוסיף שלדעתי, הדרבון שלה שתעלי קומה הוא לגמרי ממניעים חיוביים! (אולי זה קצת נאיבי, אבל, הו, וול.) אולי זה קידום? אולי היה לך רע בקומה למטה והמעבר יהיה חיובי? אולי היא רק רוצה שיהיה לך טוב? גם אם ילך ביניכן (אמן!!) וגם אם לא, אנחנו תמיד כאן עבורך, ואני מקווה שתמצאי בפורום הזה נחמה ועידוד, והוכחה שאת לא היחידה עם ה"דפקה" הזאת ;) בהצלחה!!!
 4. היי, שאלה קצת מוזרה, אבל אשאל בכל מקרה... באיזה מצב צריך להיות הפות במצב רגיל (לא של עוררות מינית או משהו)? יבש, לח, רטוב...? מרגיש לי כאילו אני רטובה מדי שם למטה, ואני רוצה לבדוק מה העניינים עם זה...
 5. Lesba

  עשיתם זאת / או שלא ולא בוער

  האמת שאני ממש מעדיפה להישאר בארון נכון לעכשיו. אני עוד לא בטוחה במאה אחוז מה אני, וחושבת שלצאת סתם יבלבל ויסרבל את כל התהליך. ואני דואגת, בטירוף. לא מחוסר קבלה ולא מכעס ולא משיעיפו אותי מהבית, אין לי בעיה עם זה. יש לי חברים שאני יכולה לישון אצלם ואני גרה בפנימייה בכלל, ככה שאני לא תלויה בהם. ואני יודעת שהם לא יעיפו אותי מהבית. ולא כי אני הבת שלהם והם אוהבים אותי או כל דבר אחר. הם לא יעיפו אותי מהבית בגלל שככה משפחה מושלמת ושמחה לא עושה. הם לא ינתקו איתי קשר כי ככה משפחה מושלמת ושמחה לא עושה. הם לא ישנאו ולא יתביישו בגלוי כי ככה משפחה מושלמת ושמחה לא עושה. אבל הם יהיו מאוכזבים, ומתוסכלים, וירגישו כאילו הרסתי עוד את המשפחה המושלמת והשמחה שקיימת להם במוח. הם הרי עשו ככ הרבה, שלצאת מהארון עם הסטיות המוזרות שלי יהיה כפוי טובה. בגיל שבע כשאבחנו אותי עם חרדות, הם התאכזבו אבל המשיכו הלאה. בגיל שתיים עשרה וחצי עם הדיכאון, הם התאכזבו אבל המשיכו הלאה. בגיל שלוש עשרה וקצת עם האשפוז, הם המשיכו, עם הפנימייה, הם הבינו, כשאמרתי שאני אתאיסטית, אוקיי, איש איש באמונתו יחיה. כשאמרתי שאני תומכת במרצ, בסדר, היא עוד קטנה ולא מבינה בפוליטיקה. עכשיו היא גם לסבית? אני לא רוצה להיות הקש ששבר את גב הגמל או הכבשה השחורה במשפחה (ולא, הכבשה לא לובשת שחור בגלל הדיכאון). אני לא רוצה לא להיות שווה כמו כולם מבחינתם בגלל מי שאני נמשכת אליו או אליה. אז אני סותמת. אני עושה את זה טוב.
 6. היי אהובה, אני מזמינה אותך להסתכל באינטרנט (אפילו בוויקיפדיה) בהגדרות של הנטיות המיניות שאת מתלבטת ביניהן ולבדוק מה נראה הכי מתאים לך. אני התחלתי לגלות את הזהות המינית שלי לפני שנה, ועד לפני שלושה חודשים הייתי בטוחה שאני פאן. הנה מספר שאלות שאני מזמינה אותך לחשוב עליהן: האם הייתי מוכנה לקיים מערכת יחסים רומנטית עם בת? (להיות בת זוג של אישה?) האם הייתי מוכנה לקיים מערכת יחסים מינית עם בת? (נשיקות, עירום, יחסי מין מלאים ולא מלאים) האם איברי מין נשיים מעוררים אותי? האם הייתי מוכנה לצאת לדייטים עם אישה? האם הייתי מוכנה לעולם לא לקיים יחסים (מיניים ורומנטיים) עם אנשים מהמין ההפוך לי (במקרה הזה, גברים)? האם הייתי מוכנה לקיים יחסי מין עם גברים? האם הייתי מוכנה לצאת לדייטים עם גברים? האם הייתי מוכנה להיות בת זוג של גבר? האם הייתי מוכנה לצאת עם נשים וגברים? האם המגדר והמין משנים לי? האם הייתי מוכנה להיות במערכת יחסים עם טרנסים (נקבה לזכר), לפני ואחרי ניתוח שינוי מין? האם הייתי מוכנה להיות במערכת יחסים עם טרנסיות (זכר לנקבה), לפני ואחרי ניתוח שינוי מין? התשובה לשאלות לא חייבת להיות חד משמעית וברורה, אבל השאלות אמורות לייצר מין בהירות כלשהי בנושא. כמובן, את לא חייבת להגדיר את המשיכה המינית שלך. אוהבת :)
 7. היי חברים, נותרו עוד כמה חודשים עד למצעד הגאווה הגדול במספר רב של ערים, אבל בינתיים, הקהילה עדיין קיימים וגאים :) אז חשבתי לעצמי, למה שלא נארגן עוד מצעד גאווה, לא קיצי אלא אביבי? אפשר להתארגן בכמה ערים (לא אמור להיות מסובך מדי) אפשר גם לעשות theme לקראת הבחירות. הקהילה עדיין כאן, והציבור צריך לדעת את זה ולבחור בהתאם. יש הרבה מפלגות שלא חוששות להביע את הדעות הפרימיטיביות והחשוכות שלהן בריש גליי, כמו למשל אלי ישי. מה אם הקהילה יתארגנו כנגד הניסיון לדכא אותנו, ונראה לכולם שאנחנו כאן, דורשים זכויות וגאים? ואסיים (איך לא) בציטוט של ג׳ון לנון: "You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one, I hope someday you'll join us, and the world will live as one"
 8. Lesba

  איך מתחילים עם אישה

  האמת שזה די אינדיבידואלי, אבל כדי להתחיל שיחה, אפשר להגיד פשוט היי (זה מלחיץ בטירוף, אבל זו הדרך הכי קלה). אפשר להחמיא לגבי משהו. למשל, הקראשית שלי צבעה את השיער שלה לכחול, אז אמרתי לה, "השיער שלך ממש מגניב." והיא ענתה, "תודה רבה!" בטון מתלהב. תחמיאי לגבי דברים שהיא נראית מתלהבת לגביהם, או חסרת ביטחון. משם אפשר להתחיל לשאול שאלות כמו, "בת כמה את?", "איפה את גרה?", "מה את אוהבת לשמוע?" להחמיא לגבי הבגדים זו קלישאה, אבל זה עובד! ואפשר גם (אם את יודעת שהיא נמשכת לבנות ואת לא ביישנית ככ) פשוט להגיד לה משפט פתיחה מצחיק, או סתם להודות ש"האמת שאני רוצה להתחיל איתך, אבל אני לא יודעת איך." בהצלחה!
 9. Lesba

  זה או זה

  אבטיח. שלא תבינו לא נכון, מלון זה אחלה! אבל אבטיח. (קהילת המלונים נעלבת עכשיו?) דייט בחוץ (outdoors) או בפנים (indoors)? לא היה לי שמץ איך לתרגם את זה.
 10. Lesba

  משחק - האם קרה לכם ?

  לגמרי פאק יש גם את הקלאסיקה "אני לא הומופובית יש לי חבר הכי טוב גיי" קרה לכם שהתנשקתם עם בן/בת מאותו המין במקום ציבורי, התנתקתם והופתעתם לגלות ש... אף אחד לא בוהה? שזה לא מפריע לאף אחד שכרגע ביצעתם פעולה הומוסקסואלית?
 11. בחודש האחרון התאהבתי באינספור נשים בניסיון לכפר על החור הענק שהשארת לי בלב. לספר לעצמי שאני כן שווה משהו ושזה שאת כבר לא אוהבת אותי לא אומר שלעולם לא אמצא בת זוג. את היית הנשיקה הראשונה שלי והבחורה הראשונה שיצאתי איתה ואת היית מדהימה. אני אהבתי אותך בטירוף ופנטזתי על החתונה שלנו מיליון פעמים לפחות. ועכשיו, יומיים לפני ה"חגיגה" של "זרקת אותי לפני חודש בדיוק", אחרי כאבים נוראיים של התאהבות ואחרי להיזכר בך ושזה יכאב ואחרי שקראתי את השיחות שלנו מחדש כדי לראות איפה התקלקלתי, איפה כבר לא הייתי טובה בשבילך, ולא מצאתי כלום... עכשיו אני אומרת, אולי אני לא צריכה לחפש מישהי שתהיה צל חיוור שלך. אולי אני צריכה לתת לעצמי זמן להתגבר עלייך ולחפש מישהי שתהיה טובה בזכות עצמה ולא בהשוואה עגומה אלייך. אולי אני צריכה להיות קצת לבד, המושג המפחיד הזה שמהרגע שאימא נטשה אותי רגשית בגיל חמש פחדתי ממנו, אולי אני לא צריכה לחפש אנני חלופית, אלא מישהי שתהיה היא עצמה ולא חיקוי שלך. ואהובה שלי, זה מפחיד אותי יותר משאני מסוגלת להגיד, אבל זה יהיה בסדר. וגם אם לא, כבר הוכחת שלא אכפת לך. אני מניחה שלך זה כבר לא קריטי, המאמץ שלי לכסות את הבור שחפרת בתוך הלב שלי. אני אתגבר עלייך. מבטיחה.
 12. אז אחרי ביקורים בפרופילים שנפתחו לפני חצי מאה בפעם האחרונה, הייתי רוצה שאנשים שמתחברים לכאן באופן יומיומי יגיבו לי כאן למטה, ואני אוכל להגיב חזרה, ואולי נהיה חברים/חברות? הבהרה: לא מדובר בהכרויות למטרה רומנטית בהכרח. רק בלהכיר אנשים חדשים!
 13. היי אהובה, אשמח לדבר איתך! את נשמעת קצת מיואשת ובודדה...
 14. אני מתגעגעת אלייך והלוואי שלא הייתי כי התנהגת אליי ככ רע. איכשהו עדיין קשה לי לדמיין אותך מסתדרת לבד בעולם המטורף הזה ואני מתה להיות שם בשביל לעזור לך אבל זאת היית את שהדפת אותי ואני יודעת שזה מה שאת רוצה. הכל פאקינג מזכיר לי אותך וזה כואב כאילו דקרו אותי אני שונאת אותך אני אוהבת אותך.
 15. שם\ כינוי: ליאור, יש לי הסבר ממש מעניין לשם שלי, אם מישהו ירצה.גיל: 14.8, אבל אני אומרת כמעט 15 תמיד כי מי סופר, נכון?גרה ב: ראש פינה במקור, עכשיו בראשון.הייתי רוצה לגור ב\ להיות עכשיו ב: הממלכה המאוחדת, כנראה בליברפול כדי לבקר את ביתו של ג׳ון לנון.תחביבים: כתיבה, קריאה, מוזיקה, אומנות.הבילוי המועדף שלי הוא: שינה, אכילה, ואם לנקוט במשהו שלא חייבים לבצע בשביל לחיות... אני יכולה לומר שלקרוא.אני הכי שונאת: סבל מיותר לבעלי חיים (בני אדם נחשבים בעלי חיים!)הדייט המושלם: להתכרבל מול סרט טוב, עם שוקו או קפה או תה ועוגה... תענוג.ז'אנר מוזיקלי מועדף: רוק, אלטרנטיבי, גראנג׳, אינדי, פופ פאנק.נשים מוערכות מהארץ, מחו"ל, מהחלל ובכלל: אורנה בנאי, רונה קינן, לונה לאבגוד, שרה אהרונסון, דבורה בן יהודה.משפט מאפיין: "תינוק!" (על הכל, חתול, כלב, בן אדם, פרח...)תוכנית טלוויזיה אהובה: כתום זה השחור החדש.הסרט הכי טוב שראיתי הוא: כנראה פלא.הספר הכי משפיע\טוב\משנה חיים שקראתי: צופן דה וינצ׳י.אומרים עליי שאני: צינית מדי.מילה, או שתיים לסיום: נתראה בקרוב(?)
×