מעבר לתוכן

Orush

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  7
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה

Profile Fields

 • תאריך לידה
  10/11/90

מבקרים אחרונים

47 צפיות בפרופיל
 1. היי... שימו לב שזה פוסט ישן. והקבוצה אינה מטעם איגי. תזכורת, תמיד להיות בטוחים ברשת. לא להעביר מספרים ופרטי התקשרות באשכולות ציבוריים, ותמיד כדאי לוודא למי מעבירים את מס' הטלפון שלך :)
 2. היי @לאון, אני מבינה את החשש והפחד שאתה נמצא בו, ומנגד גם את הקושי שיש בלהסתיר. חשוב שלא תיהיה בלחץ מלספר להורים, ותעשה את זה ברגע שזה מרגיש לך הכי נכון. גם לגבי הקבלה יכול להיות שהם יקבלו ויתמכו ויכול להיות שיהיה להם קצת יותר קשה והתגובות יהיו פחות משמחות. חשבת לשתף חברים שקרובים אלייך קודם ? לספר ולשתף יכול לעזור להתמודד עם ההסתרה עד שתיהיה שלם עם היציאה.. אתה יכול גם תמיד לפנות אליי בפרטי ולדבר איתי על כל מה שמטריד אותך או עם אחד ממדריכי.ות הפורום :)
 3. היי... שימי לב שזה פוסט ישן. והקבוצה אינה מטעם איגי. תזכורת, תמיד להיות בטוחים ברשת. לא להעביר מספרים ופרטי התקשרות באשכולות ציבוריים, ותמיד כדאי לוודא למי מעבירים את מס' הטלפון שלך :)
 4. Orush

  הי

  היי @tamaralon , זה נפלא שאתה מעוניין להכיר אנשים חדשים. אך שים לב שאסור (!) לפרסם פרטי התקשרות אישיים באשכול ציבורי. באופן כללי אני ממליצה לא לפרסם פרטי התקשרות בשום מקום ברשת אף פעם אי אפשר לדעת לאן זה מתגלגל ואיזה שימוש יעשו בזה. חשוב מאד לשמור על בטיחות ברשת :)
 5. Orush

  קבוצת ווצאפ

  היי @נועה ח44, זה נהדר שאת יוזמת ומעוניינת להכיר אנשים חדשים. שימי לב כי חשוב מאד להיזהר וכדאי לאמת את המשתמשים לפני הכנסתם לקבוצה. חשוב לציין שהקבוצה היא לא מטעם איגי. ואני מזכירה שאסור לפרסם פרטי קשר אישיים באשכול ציבורי. באופן כללי הייתי ממליצה לכולם לא להשאיר פרטי התקשרות אישיים בשום מקום ברשת שחשופים לעיני כל, אף פעם אי אפשר לדעת מי רואה את זה ואיך הוא ישתמש בזה. חשוב לשמור תמיד על בטיחות ברשת :)
 6. מוזמנת לדבר איתי גם, אם את מעוניינת :)
 7. Orush

  עזרה מנסה להבין

  היי, אני מבינה שכרגע אתה חש המון בילבול ונראה שאתה מוצא את עצמך איי שם על הקשת הטרנסג'נדרית. חשוב לי שתדע שלא משנה איפה תמצא את עצמך על הקשת הזאת אין כאן תשובה שהיא לא נכונה. עם הזמן וככל שיעבור הזמן ותתקדם עם התהליך האישי שלך , תוכל למצוא איפה אתה ממקם את עצמך בידיוק על הקשת הזו. ובהקשר לשאלותך, קבלת הורמונים זה תהליך שצריך לעבור עם אנדוקרינולוג אפשר לקבל אליו הפניה באמצעות רופא משפחה תאך חשוב לזכור שאם אתה מתחת לגיל 18 זה מצריך ליווי הורה. אחרי שקיבלנו מרשם מהאנדוקרינולוג הם יכולים להגיע בצורה של כדורים, משחות או זריקות. ההורמונים גורמים לשינוי בקול, בשיערות הגוף ובחלוקת השומן בגוף אבל חשוב לזכור שהשינויים וגודל השינויים משתנים מאדם לאדם זה תלוי כמה זמן אנחנו בתוך הטיפול ההורמונלי והמהנה הגנטי . לגבי הניתוחים, אצל כל אחד זה אידיוודואלי בתוך התהליך איזה ניתוחים לעשות ואיפה לעשות. אפשר לעשות את הניתוח העליון והניתוח התחתון הכל תלוי באיך אתה מרגיש עם עצמך ועם הגוף שלך (ממש אין חובה לעבור אותם). בנוסף יש ניתוחים קוסמטים נוספים כמו טיפולי לייזר ושיוף גורגרת והתאמות נוספות לקבלת גוף נשי יותר. את כל הניתוחים ניתן לעשות באופן פרטי אבל הם יקרים מאד. אפשר גם לעשות ניתוח עליון\תחתון דרך ועדה רפואית על חשבון המדינה אבל זה תהליך שלוקח קצת יותר זמן. לגבי הגיל לרוב כדי לחכות עם הניתוחים לאחר גיל 18. בנוסף הייתי ממליצה לך לנסות ולהצטרך לאחת מקבוצות הטרנס* של איגי: קבוצה טרנסית מעורבת מגדרית לנוער (13-18) שיניה זמין במספר 053-8775635 ברית זמינה במספר 052-6240097 קבוצה טרנסית צעירה מעורבת מגדרית (18+) נעם זמין במספר 054-4702709 יאלי זמינה במספר 054-5263964 קבוצת לנערות טרנס* בל - Bell Agam - מוזמנימות לפנות ישירות בפייסבוק המטרייה בת"א - מועדון לנוער טרנס* שי זמין במספר- 054-7255408 וגם הייתי רוצה להפנות אותך לארגון מעברים וקבוצת בריאוטרנס בפייסבוק: https://www.maavarim.org/all-are-welcome https://www.facebook.com/groups/244907389271466/ חשוב לי שלא תעבור את התהליך לבד ושתמצא עוד אנשים כמוך שעוברים את התהליך ועוד גורמים מוסמכים שיוכלו לללות אותך בתהליך. אם תרצה גם לאיגי יש מערך סוציאלי שיוכל לעזור לך לעבור את התהליך . אשמח גם להמשיך לדבר איתך כאן או באופן פרטי אם תרצה :)
×