Jump to content

Ed123

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ed123

 1. גיל:18 תאריך לידה:4/2001 אני נמשך בעיקר ל...:גברים ואני מגדיר את עצמי מבחינה מינית כ...:הומו אני : מחוץ לארון (בערך) צבע שיער: שחור בהיר צבע עיניים: חום תחביבים: לשחק במחשב ולתכנת במחשב ,לראות טלוויזיה ולצאת לפעמים לבלות מוזיקה אהובה: שירים באנגלית ובעיקר פופ. אומנים מוזיקאליים אהובים: linkin park, Shon Mendes. מחק את המיותר והשאר רק את התכונות שלך: (אפשר להוסיף). ביישן, שמח, מצחיק, זורם, ישנוני, רציני, רומנטי, חמוד, עצבני, שתקן, פרפקשן, חיי בסבבה, שונא הרבה מאוד דברים, נשמה יוצרת,בוגר, אכפתי. צבע אהוב: שחור, לבן וכחול. מוטו: I don’t take well to people who lie to me
 2. היי לכולם, אני כמעט בן 18. אני הומו , רציתי לשאול אתכם האם יש דרך כלשהי להכיר בן זוג (ואני יודע שלא מהפורום)? תודה לכל העונים והעוזרים :)
 3. Ed123

  המערכת דפוקה

  אני מסכים איתך:) מערכת החינוך מבזבזת לנו הרבה שנים מהחיים, צריך לתת לכל תלמיד לבחור כמה מקצועות ולא להכריח אותו ללמוד מה שהוא לא רוצה, כמו למשל תנך, לשון, ספרות,היסטוריה... וגם מצפים מאיתנו יותר מידי וחושבים שאנחנו איזה רובטים שאין לנו חיים!!! הם נותנים מלא שיעורי בית, עבודות ומבחנים בלי אפילו טיפת אכפתיות שזה מעמיס מוות...
 4. היי, אני דיי מבין אותך כי גם לי יש מקרה דומה, לפעמים להורים קשה לעכל זאת ואני באמת לא מבין למה זה אמור להפריע להם, אבל לדעתי אולי תנסה להסביר להם שוב שאתה בטוח ב 100% לגבי הנטייה שלך, שאתה מקבל את עצמך, שטוב לך ככה ואם תכיר חבר זה יעשה לך טוב, אולי אתה גם יכול לדבר עם יועצת בית הספר (אם אפשר לסמוך עליה שהיא לא תספר). אז שיהיה לך בהצלחה :)
 5. Ed123

  סוף סוף יצאתי

  היי, כל הכבוד לך על האומץ!!! מאוד מרגש אותי לשמוע שאתה בטוח בעצמך ושאזרת אומץ לספר למשפחה. אני למשל הצלחתי לספר בנתיים רק לאמא שלי ואחותי שאני הומו. וגם לאבא שלי יש לפעמים הערות המופוביות וכל זה, אבל אני מתאר לעצמי שמתי שאני אספר לו הוא יפסיק. שיהיה לך יום מקסים :)
 6. 17.5 , איזור המרכז
 7. Ed123

  היציאה שלי

  מה שקרה זה שלא קמתי בבוקר כי כבר לא הייתי מסוגל להסתיר את זה שאני הומו,התחלתי לבכות ובקושי הייתי מסוגל לדבר ,אמא שלי שאלה מה קרה ותוך כדי היא שאלה כמה שאלות עד שהיא שאלה אם אני הומו אז אמרתי לה שכן.
 8. Ed123

  סתם לדבר

  היי אתה מוזמן לדבר איתי :)
 9. Ed123

  קבוצת וואטסאפ

  זה עדיין תקף?
 10. Ed123

  לא יודעת איך לצאת

  היי, לדעתי, כדאי אולי שתדברי איתה ביחידות בחדר או במקום שלא יפריעו ופשוט תנסי לספר לה בעדינות או שתנסי לרמוז לה ותדברי איתה אולי על מה את חושבת על בנות או משהו כזה. בסופו של דבר היא תתמוך בך 100% כי היא גם חלק מהקהילה הגאה... שיהיה בהצלחה ואני מקווה שעזרתי :)
 11. אני בהתחלה סיפרתי לידידה שלי. ואז באיזה יום פשוט לא הייתי מסוגל להתעורר בבוקר ואז אמא שלי שאלה אותי מה קרה ואחרי כמה שאלות שהיא שאלה, אז היא שאלה אם אני הומו? אז אמרתי לה שכן...
 12. Ed123

  זה או זה

  אקס סדרה או סרט?
 13. היי, את נכנסת לפרופיל שלך ואז יש למעלה איזה איקון של תמונה שאת צריכה ללחוץ עליו ואז יש לך שמה אופציות לגבי סוג הקובץ ומשם את מעלה את התמונה.
 14. אולי תנסי לבוא לחדר שלו ולדבר איתו לאט ובעדינות ועם דלת סגורה כדי שהוא לא ילחץ , ולהגיד לו שאת אוהבת אותו ללא תנאים ואת תמיד בשבילו ושהכל בסדר. אני מקווה שזה יעזור :)
 15. אפילו בכיתה י"ב אין אויר לנשימה. 

  ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªsvu gifâ¬â

 16. Ed123

  לדבר

  אתה מוזמן לשלוח לי הודעה אם אתה רוצה :)
 17. Ed123

  סרט/סדרה

  סרט: קרא לי בשמך
 18. Ed123

  סדרות למלצה

  חוק וסדר מדור מיוחד, המתמחה, מוקד 911 ומחשבות פליליות.
 19. איך הכל מתעכב בגלל כל המבחנים האלה, כל הזמן יש לי סידורים לעשות שנדחים בגלל זה, כל העיצומים האלה דחו לי את המבחנים וגם מעכבים אותי להיבחן במבחן תיאוריה וגם מעכבים לי את החיים!!!

  הבית ספר הזה סתם מעכב את החיים!!!

  ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªsvu gifâ¬â

 20. איזה מעצבן זה שאתה תקוע בכיתה ובשכבה פאקינג הומופובית, שמשתמשים כל היום במילה "הומו" כקללה.

  כמו איזה ילד אחד שאיתי בהקבצה של מתמטיקה שאמר שלהט"בים זה מגעיל, מה הוא מבין מהחיים שלו בכלל?!  for fuck sake

   

 21. גיל:17.5 תאריך לידה:4/2001 אני נמשך בעיקר ל...:גברים ואני מגדיר את עצמי מבחינה מינית כ...:הומו אני : מחוץ לארון בערך צבע שיער: שחור בהיר צבע עיניים: חום תחביבים: לשחק במחשב , תכנות , לראות סדרות טלוויזיה ולצאת לפעמים לבלות מוזיקה אהובה: שירים באנגלית אומנים מוזיקאליים אהובים: linkin park מחק את המיותר והשאר רק את התכונות שלך: (אפשר להוסיף). ביישן, שמח, מצחיק, זורם, ישנוני, רציני, רומנטי, חמוד, עצבני, שתקן, פרפקשן, חיי בסבבה, שונא הרבה מאוד דברים, נשמה יוצרת,בוגר, אכפתי. צבע אהוב: שחור, לבן וכחול מוטו: צריכים לפעול בשביל ההצלחה בכל תחומי החיים. תשלחו הודעה אם אתם מעוניינים :)
 22. שם: גיל:17.5 תאריך לידה:4/2001 אני נמשך בעיקר ל...:גברים ואני מגדיר את עצמי מבחינה מינית כ...:הומו אני : בארון צבע שיער: שחור בהיר צבע עיניים: חום תחביבים: לשחק במחשב ,לראות טלוויזיה ולצאת לפעמים לבלות מוזיקה אהובה: שירים רגועים באנגלית אומנים מוזיקאליים אהובים: לא משנה העיקר שאלו שירים באנגלית :) מחק את המיותר והשאר רק את התכונות שלך: (אפשר להוסיף). ביישן, שמח, מצחיק, זורם, ישנוני, רציני, רומנטי, חמוד, עצבני, שתקן, פרפקשן, חיי בסבבה, שונא הרבה מאוד דברים, נשמה יוצרת,בוגר, אכפתי. צבע אהוב: שחור, לבן וכחול מוטו: צריכים לפעול בשביל ההצלחה בכל תחומי החיים.
×