מעבר לתוכן

Bob12345

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  2
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

Profile Fields

 • תאריך לידה
  24/11/04

מבקרים אחרונים

39 צפיות בפרופיל
 1. אני חושבת שאתה צריך לפתח איתו שיחה. אתה יכול להתחיל ב: "אני הרבה פעמים רואה אותך באוטובוס, ורק רציתי להגיד שאני ממש אוהב את הסטייל שלך/ השיער שלך/אחר. אני יודעת שזה לא הדבר הכי גברי להגיד אבל אם השיער שלו בצבע כלשהו או משהו כזה תוכל להגיד לו שזה מגניב כגבר לגבר כזה. לאחר מכן הוא כנראה יחמיא לך בחזרה על משהו ותוכל לשאול אותו מאיזה עיר הוא בשביל לפתח שיחה יותר גדולה.
 2. אני אמנם בת ואין לי הרבה מה לתרום בקשר לזה אבל בכל זאת... אני מאוננת פעם ביום ויחסית לנערה בת 14, זה הרבה! וגם אני כשאני רואה גברים ונשים עם גודל של איברים מסוימים, בוא נגיד, מעל הגודל הממוצע:) (גם מבעד לבגדים), אני מתחרמנת מאוד מהר ואני יכולה להבין אותך שזה מפריע להתנהלות היום יומית- אני יכולה "לסיים" (הבנת אותי) מבלי אפילו לשים לב, מה שמאוד לא נעים
 3. פאנסקסואלית? ביסקסואלית?

  מבולבלת, אשמח לדבר:)

  תודה מראש

  1. Amber Madison

   Amber Madison

   היי (: ,

   אני לסבית

   אשמח לעזור במה שאני יכולה (:

   אין בעד מה :)

  2. Bob12345

   Bob12345

   היי, ראיתי שאת מאוד פעילה וזאת מצליחה לעזור בסבלנות להמון אנשים אז החלטתי לפנות אלייך.

   היי, אני בת 14 ויש לי כמה שאלות לגבי פאנסקסואליות וביסקסואליות.

   אני מרגישה שאני נמשכת מינית לשני המינים (ביסקסואליות) אבל אני נמשכת רומנטית יותר לאופי של הבן אדם מאשר את המגדר שלו (פאנסקסואליות).

   ובנוסף, ההגדה של פאנסקסואליות היא:"נטייה מינית לזהות פוליטית המאופיינת משיכה אסטטית, אהבה רומנטית או תשוקה מינית כלפי אנשים ללא קשר לזהותם המגדרית או למינם הביולוגים" כלומר, בפאנסקסואליות אפשר להימשך מינית ורומנטית לחוד. 

   אז השאלה שלי היא, האם יכול להיות שבמשיכה המינית שלי אני מזדהה כביסקסואלית, ולעומת זאת, שבמשיכה הרומנטית שלי אני מזדהה כפאנסקסואלית?

   תודה מראש

  3. Amber Madison

   Amber Madison

   היי (: 

   אני אשמח שתשלחי אלי לפרטי את ההודעה ואני אענה לך שם בהקדם האפשרי (:

×