Jump to content

Male

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Male

 1. 1.אם ההורים שלי גרושים ואני מתחת ל18 אז שאני הולך לקחת הורמונים אני צריך תאישור של שתיהם או רק של אחד מהם ? 2.ההורמונים מנפחים? גורמים להשמנה? 3.מה התוצאות?
 2. אני בן 14 וחצי בכיתה ח יצאתי השנה טרנס מול המשפחה והבית ספר ועוד טיפה אנשים קיצור ניסו להשפיל אותי היום על כלום עברתי במסדרון של הבית ספר באו אלי איזה 10 ילדים 7 בנים ו3 בנות נראה לי אומרים לי למה אני ככה ושאני לא בן כי לא עברתי שינוי מין אחת יצאה עלי סתם בגלל מי שאני אז היא אמרה לי שאני לא גבר כל עוד לא עברתי שינוי מין וניסתה להשפיל אותי מול כולם והיא סיפרה להם ואמרתי לה למה היא מספרת לכל העולם ואישתו והיא אמרה שכולם יודעים ולא רציתי שידעו ועכשיו כל השכבה יודעת ודיי..לא רוצה..אני רוצה לפתוח דף חדש בתור גבר אורגנל..לא מגדיר את עצמי טרנס כלכך
 3. צודקת אני אספר אם באלך תשלחי בפרטי הודעה (:
 4. כי באלי לנסות להתמודד לבד ולא לצאת מלשן שמלשין
 5. אף אחד לא יודע חוץ מ אחותי וחבר טוב
 6. מה אנחנו אמורים לעשות לקבוע תור לרופא משפחה?
 7. בהצלחה אחשלי ואם באלך להביא בכייף
 8. איפה אני יכול למצוא את כל הפרקים ראיתי רק את פרק אחד ומי שרוצה מוזמן לראות לכתוב ביוטיוב טרנסקידס
 9. איך להשיג הורמונים בגיל 14 וחצי? בדחיפות לא אכפת לי מאיפה מיצדי משחורה זה ממש חשוב לי ואני לא יכול יותר ממש באלי נמאס לי לראות את עצמי מתפתח התפתחות של בת בזמן שאני יודע שאני בן אני ftm לא יודע איך לשכנע את אמא היא צוחקת עלי ולא מבינה שזה רציני ואומרת להפסיק לדבר שטויות היא יודעת שאני טרנס יצאתי מולה מה הבעיה ?? למה אי אפשר לבד להשיג רומינים מה קשר ההורים גם ככה בעתיד נעשה את זנ זה החיים שלנו מה קשור אישור הורים זה החיים שלנו
 10. איזה שירים יש שמדברים על רגשות של טרנסים? עדיף בעברית או אם תרגום
 11. סרט/סדרה משהו של להטב מעניין איזה יש?
 12. סיפרתי לחברה שלי שאני טרנס היום היא בהתחלה לא ידעה מה זה אז הסברתי לה.. היא הייתה בשוק!! ... אבל המשיכה..אני חושב שירד לה ממני..או שלא..ושסתם אני אוכל סרטים.. אני מרגיש עכשיו שפחות מגיע לי זכויות כמו שהיה לי שהיא חשבה שאני גבר ביולוגי אני מרגיש שלא מגיע לי זכות עליה כבר .. עד לפני יום קינאתי לה..והייתי מראה לה היום? אני מתבייש לקנא לה .. אני מרגיש שלא מגיע לי לקנא לה כי אני לא ביולוגי בן.. אני לא יכול להביא לה ילדים..ומרגיש שאני חרא כי הרסתי לה תחלום כולכך רצתה להביא ילד..הכל בגללי..מרגיש שהיא צריכה חבר אחר..אבל אני באמת אוהב אותה ולא יכול לשחרר במיוחד לא בגלל סיבה כזאת אני ישבר אם ניפרד אני ידכא.. מגיע לה אותי או מגיע לה יותר ..? הרסתי הכל!! בגלל עצמי!! למה הייתי חייב להוולד טרנס??? הכל בגללי! אוף.:לא יודע מה לעשות מוצף מחשבות בכי מתחת לשמיכות בשקט ושירים תכלס זה הדבר היחיד שאיתי שאני עצוב..השירים..השירים שלי ושלה זיכרונות למה הייתי חייב להיות טרנס.. אתם חושבים שירד לה ממני? והיא לא שאלה מה יש לי בין הרגלים..אם היא תשאל נגיד מה להגיד? זה טוב שסיפרתי? מה אתם חושבים?
 13. אחי אחי קודם כל תרגע הכל בסדר תנשום דבר שני אחי אל תפחד מהם לך בדרך שלך אחרי החלומות שלך גם אני יסתפרתי לבד וצחקו עלי וכעסו ביחד ואני התמודדתי אם זה ונלחמתי (מה שאתה צריך לעשות) עמדתי על שלי ובסוף? ניצחתי הם יתרגלו ואפילו אבא שלי נותן לי 50 כל חודש לספר אז הכל בסדר הכי חשוב שתרגיש טובבב(:
 14. אם אני טרנסגנדר 1 איך אני משנה תמין בתז? 2 אם אני עכשיו עושה פשע בתור טרנס אז פותחים לי תיק רשום להם שם בן או בת? והאם אפשר לשנות את זה? 3 ועכשיו יצא תעודת זהות חדשה עם שבב שמראה הכל מי אתה ומה אתה אז מה יראו שהייתי בת או שאני בת ?
 15. אוקע אבל אני עשיתי פשעים בעבר שלי וטישטשתי עקבות אז אין תיק אז אני אומר ליתר ביטחון אם יהיה אז יהיה רשום נקבה או זכר? או טרנס
 16. אני בעייתי אחד של פשע יענו נחשב ערס בגלל זה שאלתי על תיק
 17. אם אני טרנסגנדר ואני רוצה לכבוד כיפה מותר לי לפי הדת? ולהניח תפילין להיות בבית כנסת עם הבנים?
 18. מה זה א מיני ? אף פעם לא הייתם חרמנים? מי שזה פוגע בו שלא יענה אין לי כוונה לפגוע פשוט סקרנות מישהי סיפרה לי שהיא אף פעם לא הייתה חרמנית ואף פעם מין וכל זה לא עיניין אותה וזה הגעיל אותה זה אומר שהיא א מינית ? מה אתם מרגישים? מרגישים משהו?
 19. אני טרנס גftm הסתפרתי ואני מתרגששש באתי הביתה ההורים שליו גרושים אמא שלי סיפרה לאבאשלי הוא התבאס אבל מה אכפת ליי אני מאושרר , אמאשלי צחקה כל שניה חחח לא נורא אבל אני שמחח ואני רוצה לעביר לטרנסגנדרים שרוצה לסתפר תעשו את זה כי זה בשביל עצמכם(: אל תשימו על אף אחד וישמו תחששול בצד תציבו לכם תמטרה מול העינים כמו שאני עשיתי ואני חייב להודות הספר אמר לי שיש לי אומץ ולא אמרתי לו שאני טרנס תוך שניה ידע חח תרמתי תשיער שלי לחולי סרטן (: שיהנו לפחות הם איך ההורים שלכם הגיבו?(::
 20. לא היא עלתה לי 60 הוא החשיב אותי גבר וכן תרמתי
 21. אממ לגבי המין אני כן עושה שינוי מין אני מרגיש *חייב* בשביל עצמי אני יודע שאלוהים יכעס עלי אבל אני חייב לעשות את זה אם לא מעדיף למות ואני זה משהו אחר באתי בגילגול לפני 19 שנה אמא שלי הולידה ילדה והילדה הייתה מתה היא נולדה בתאריך (לדוגמא) 10.9 כאילו היא לא הייתה שייכת לגוף שלה אז אלוהים העדיף לקחת אותה ואז אחרי כמה שנים עוד פעם הייתה לה ילדה ב 10.9 הגיעה לחדר בית חולים שיולידו לה והתחננה לאלוהים שלא יקח גם אותה בסוף הילדה נולדה והרבנים וכולם אמרו שהיא באה בגלגול (אני) כנראה שמאז ומתמיד לא התאמתי לגוף נקבה בגלל זה הוא לקח אותי כמה פעמים אם אמא שלי לא הייתה מתחננת אליו הייתי מת היום ונכנס לגוף של גבר אז כן נדפקתי אם העינוי הזהה!! וזהו בסף הכל אני רוצה להיות בן רגיל כמו כל הבנים לא שונה וזה..לא רוצה להיות בן שנכנס גם לבנות וגם לבנים בן לבנים וזהו רגיל.. סטרייט אם זין והכל.. לא אכפת לי למות בניתוח גם ככה אני מת מביפנים גם אם זה 50/50 ואני הולך להתאבד על הכסף
 22. השתכרתי אתמול עם חברים ו אני טרנסגנדר ואז באתי הביתה שיכור מת רק מקיא ואז סבתא שלי קילחה אותי:((( עם דוד שלי ואני לא שלטתי בי ואני מרגיש כולכך לא נעים שהם ראו אותי אם האיברים שאני שונא מילא איברים של גבר לא הייתי מתבייש בכלל אני יעבור בעתיד תניתוחים זה המצב הכי לא נעים שהייתי בו כי היא גם הלבישה אותי בסלון והתחלתי לצעוק שם אני בן אני בן! ככה אמרו לי... אני מרגיש לא נעיםם שהם ראו תאיברים שאני מסתיר אפילו מעצמי די אני מתביש להסתכל להם בעינים הם לא מקבלים אותי טרנס בכלל שתיתי בגלל שאני טרנס והם לא מקבלים אותי שתיתי בקבוק שלם! אוף אני רק בן 14 למה זה מגיע לי? למה החיים האלה מגיעים לי למה פשוט לא הייתי נולד בן?? ולא הייתי משתכר בכלל!! אשכרה אני בדילמה שהם ראו תאיברים שאני שונא מזל שאין לי כולכך ציצי אבל עדין פחות התפדחתי מהקטע הזה כי בקושי יש יותר התפדחתי מהלמטה כי אני לא אוהב תאיברים..רוצה לשנות. אוףף): מה לעשות?? להמשיך להשתכר עד שאני ימות?? לא יכול להיות טרנסס!!
 23. אהה חחח סליחה(:
×