מעבר לתוכן

Alice in wonder land

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  71
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

2 עוקבים

אודות Alice in wonder land

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לא משנה לי

Profile Fields

 • תאריך לידה
  18/04/90

מבקרים אחרונים

267 צפיות בפרופיל
 1. Alice in wonder land

  כאבים ממש חזקים בגב ובצלעות

  היי, לדעתי אפשר ללכת לרופא משפחה גם בלי ליווי ההורה, אם אתה מרגיש לא נוח. אבל את חייב לגשת היום בבוקר לרופא. תעדכן אחרי שהלכת. ואל תשים תחבושת עד אשר המקום מחלים.
 2. Alice in wonder land

  יציאה מהארון

  היי, יציאה מהארון זה צעד גדול ומשמעותי. ואין אנו יודעים בהכרח לצפות כיצד ההורים יגיבו. קודם כל המון בהצלחה וכמה כייף שאת מרגישה בטוחה לגבי הזהות שלך. אני חושבת שאם את מרגישה נוח לספר קודם לאמא אז קחי אותה לשיחה אישית ואחר כך תעזרי בה ליצור הזדמנות לשבת עם אבא שלך. המון בהצלחה ותעדכני איך עבר.
 3. Alice in wonder land

  כאבים ממש חזקים בגב ובצלעות

  היי לאון בעיקרון גם ביינדר לא מאולתר רצוי לא לשים מעל 8 שעות. תחבושת אלסטית לא הייתי ממליצה לשים מעל שעתיים. ראשית עד שעובר הכאב אל תשים את התחבושת שוב כי זה ממש מסוכן. דבר שני במידה והכאב ממשיך גש בבקשה יום ראשון לרופא על מנת שיבדוק שלא נגרם נזק ו/או ימליץ על משחות מתאימות במידת הצורך.
 4. Alice in wonder land

  הורים לא מרשים לצאת מהארון

  היי, קודם כל משמח לשמוע שהרגשת מספיק בטוח לשדבר עם ההורים שלך. ושבסופו של דבר הם אמרו שיקבלו אותך כפי שאתה. זה אכן נשמעת חוויה מתסכלת ויכול להיות מאוד, שככל שיעבור הזמן והם יעכלו זאת יותר, הם פחות יאסרו עלייך. חשוב לי לומר שזה באופן כללי חשוב להקשיב להורים אתה גר איתם והם התמיכה שלך בסופו של דבר. יכול להיות שאם יש חבר אחד או שניים שאתה יותר קרוב להם וסומך עליהם שלא יעבירו את המידע הלאה ויכבדו את בקשת הוריך אז אולי יהיה לך יותר קל. ללא קשר הייתי מציעה לך אולי להגיע למפגשים של איגי הקרובים לסביבתך, כך יהיו לך יותר חברים מהקהילה ותוכל להרגיש שם נוח ולהיות מי שאתה מבלי שהוריך יחששו מכך. כל דבר שתרצה ואם תרצה לשתף עוד, אני זמינה גם בפרטי.
 5. Alice in wonder land

  מה א מינים מרגישים ?

  היי מה שלומך? אז בעיקרון אה מיניות בדיוק כמו מיניות זה דבר מאוד רחב ונזיל. אני אנסה להסביר מיניות קיימת על ציר שנע בין א-מיניות מוחלטת למיניות. בסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר גם בהגדרות אישיות של כל אחד. א-מיניות היא שונה מאדם לאדם ישנם אנשים שלא חווים כל עוררות מינית ואף נרתעים ממגע, ישנם אנשים שאין להם צורך כלל במגע אבל לא נרתעים ממנו. יש כאלו שעל אף שאינם חפצים במגע יחלקו מגע עם אדם שיש להם משיכה רומנטית איתם. ויש כאלו שכן חווים עוררות מינית אולם, לעיתים רחוקות מאוד. לגבי "חרמנות" זה גם מאוד אינדיווידואלי ולא בהכרח שתהיה העדר "חרמנות" לאדם בשל אמיניותו. מקווה שהתשובה מספקת.
 6. Alice in wonder land

  Blood , sweat and tears

  היי, אתה כותב יפה. אם תרצה להתכתב איתי קצת בפרטי על התחשות והרגשות שרשמת כאן אני פה ואשמח לשמוע
 7. Alice in wonder land

  רוצה להכיר בן 14

  היי לכולם, חשוב לי להזכיר לכם על נהלי בטיחות ברשת! תהיו זהירים ושימו לב לא להיפגש עם אנשים שאתם לא מכירים. זה מאוד מסוכן. אתם תמיד יכולים לבוא ולהכיר בקבוצות ומועדונים חברים חדשים בסביבה בטוחה :)
 8. Alice in wonder land

  נמאס לי.

  היי לאון, זאת נשמעת חוויה קשה מאוד, נשמע ממה שרשמת, שדיברת עם הילדים האלו? הם בעצם יודעים שאתה טרנסגנדר? אני קודם כל רוצה לומר שחשוב שתדע להתרחק ממי שלא יודע להתנהג אלייך יפה ותתקרב לחברים או חברות שמקבלים אותך כפי שאתה. ללא קשר, זה נושא שחשוב לפנות איתו ליועצת, יצא לך במקרה לדבר איתה? אם תרצה ניתן לקשר אותך גם לעובדים הסוצאלים של איגי שייסעו בכך ? אשמח שנרחיב עוד בפרטי שתסביר לי את פרטי המקרה באופן מפורט יותר @לאון
 9. Alice in wonder land

  משהו ממני שממש מפריע לי

  היי, קודם כל את לא לבד ,לאנשים רבים יש ארונות שונים, לא כולם מרגישים נוח לצאת מהארון בכל מקום וזה ממש בסדר. באותה מידה לא כל הטרוסקסואל ("סטרייט") מספר על בת זוגו לאנשים זרים וחדשים. מיניות זה דבר אישי. וזה לגיטימי שתרצי להרגיש בטחון מול אנשים לפני שאת חושפת פרט כזה מולם. זה לא בהכרח מעיד על הרמה שאת מקבלת את עצמך. יחד עם זאת זה גם ממש בסדר שאת עוברת הליך עם עצמך ולומדת לקבל עצמך וזה תהליך שגם אם הרגיש שהסתיים זה ממש בסדר אם עדיין לא התגבש. את ממש מוזמנת לדבר גם בפרטי אם תרגישי צורך להרחיב אליסה
 10. היי, מזומן לפנות אלי בפרטי גם :)
 11. Alice in wonder land

  אני לא יודע אם זה הזמן

  היי, קודם כל, איזה כייף לך שאתה מגלה את עצמך ומתחיל לגבש את זהותך. ממש משמח לשמוע שיש לך חבר קרוב שהרגשת נוח לספר לו ושהוא גם הגיב בצורה יפה ותומכת. חשוב לי לומר , שאין צורך למהר או להיות בלחץ לספר להורים. לצערי אין בזה חוקים של נכון לא נכון, אין דרך לצפות מראש אם יקבלו זאת באהבה או יקבלו זאת קשה. אל תשכח שאתה גר בבית ועדיין תלוי בהם. יכול להיות שאם אתה בקשר קרוב עם אחיך, אז אולי אתה יכול לספר לו? ולהתייעץ איתו? הוא גם מכיר את ההורים שלכם ויידע לייעץ לך האם זה נכון לספר ומתי להורים. וכמובן ללוות אותך בכל התהליך ואפילו לבוא יחד איתך אליהם? מה דעתך?
 12. Alice in wonder land

  סוף סוף יצאתי

  תודה רבה על השיתוף ועל נכונות לעזור לאחרים. ממש משמח לשמוע שהכל הסתדר לך לטובה :) ושיש לך סביבה כזאת תומכת ואוהבת
 13. היי, בהנחה ושילמת על החידוש רשיון כל השנים והוא עדיין תקף, אז אין צורך בלחדש או להוציא רישיון אחר . ניתן לקחת שיעורי נהיגה לרענון בלבד. בד"כ שיעורים בודדים עשויים לעורר את זכרונך ולהספיק כדי לחוות תחושת בטחון ולחזור לנהוג. במידה ולא שילמת על חידוש רשיון, אז למיטב יגעתי המאגרים מעודכנים עם תמונתך, אולם אם אתה תדרש להוציא רשיון מחדש ונניח שהשתנת מאוד חיצוננית יש סיכוי שתדרש למסור תמונה עדכנית. כך או כך מאוד מומלץ להתקשר למשרד הרישוי ולוודא מולם את כל הפרטים.
 14. Alice in wonder land

  כיפה והנחת תפילין

  היי, החוויות שאתה מתאר, מעבר למאוד רוחניות נשמעות מטלטלות מבלבלות ולא פשוטות. חשוב שתרגיש נוח עם עצמך, הן מבחינת זהות מינית הן מבחינת זהות מגדרית והן מבחינת אמונות דתיות. אני רוצה לומר שאין סיבה שלא תשים כיפה אם זה מרגיש לך נוח, מה גם שיש זרמים מסויימים בהן גם נשים שמות כיפה ומקיימות מנהגים של גברים על אף שהן נשים ... פשוט מתוך המקום והנוחות הדתית שלהן. אתה לא צריך לתת לאף אחד למנוע ממך לעשות מה שמרגיש לך נכון. אלוהים לצורך העניין אוהב את כל הבבריאות שלו, ונותן לכל אחד להתמודד רק עם מה שהוא מאמין שיוכל, ברור לי התסכול והרצון להוולד בן ככ להבנים, אבל תסתכל על זה אולי מנקודת מבט שונה, אתה בן ככל הבנים, אז נכון נולדת בגוף הלא נכון, אבל אם נולדת זה אומר שאלוהים נתן לך ייעוד מסויים פה, לכל אחד מאיתנו הוא נותן אתגרים שונים להתמודד איתם וגם לאנשים שנולדים במין הנכון ומשיכה מינית למין הנגדי , גם להם יש אתגרים שאלוהים נותן להם להתמודד. לכל אחד יש את הנתיב והדרך שלו, אתה מיוחד ותחיה תמיד ברך שלך לפי רגשות ואמונות שלך, ואל תתן לאף אחד לערער אותך. אני פה לכל שאלה אם תרצה :)
 15. היי, ענו לך יפה מאוד מעליי, נשמע שאתה מבולבל וזה טבעי וגיוני לחוות רגשות מעורבים. אתה לא חייב למהר להחליט ולהגדיר את עצמך, ייתכן באמת שהמשיכה שלך היא שונה כלפי גברים ונשים. ויכול מאוד להיות שאתה נמשך ליותר ממגדר אחד. אני מאמינה שכאשר יגיע הגבר או האישה המתאימים אתה תרגיש אם זה נעים ונכון לך. חשוב שתמיד תהיה נאמן לעצמך לרגשות ותחושות שלך ותעשה רק מה שנכון עבורך. ככל שתחווה יותר מערכות יחסים כמובן יהיה לך יותר קל למצוא ולהבין למי אתה נמשך ובאיזה אופן. לעיתים יש גם מערכות יחסים לא מונגמיות שונות בהן אתה לא בהכרח חייב לבחור פרטנר.ית אחד.ת, אבל כמו שרשמתי קודם רק אם זה מה שיתאים או מתאים לך. אם אתה רוצה להמשיך להרחיב או לפנות אליי אפילו בפרטי, אשמח אם תפתח משתמש ותשלח הודעה. בכל מקרה לכל גבר שתרצה אני פה, ואהת כמובן מוזמן להמשיך ולכתוב לנו. :)
×