מעבר לתוכן

Last Night On Earth

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  26
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות Last Night On Earth

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • יום הולדת 08/05/2005

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר

Profile Fields

 • תאריך לידה
  08/05/05

מבקרים אחרונים

100 צפיות בפרופיל
 1. אממ..הנזקים בביינדר?

  לכולם, יש שרשור מוצמד פה בשם 'שרשור הביינדרים הגדול'; ממליץ לקרוא אותו.
 2. אתה לא צריך ביינדר משטח את החזה ולשים אותו על גוזיה ימנע ממך לנשום
 3. חשוב לי לדעת

  כן. זה בעצם לעבור את גיל ההתבגרות הזכרי, שזה משנה את מבנה הגוף לצורה גברית, פצעי בגרות, וזיפים. זה גם משנה את הקול, את הצורה של הפנים (כמו לסת חזקה יותר וכאלו) ממליץ לקרוא מחקרים על זה.
 4. קודם כל זה בכלל לא גיל מוקדם, זה בדיוק הגיל שמתחילים לחקור את המיניות וזה לגמרי בסדר. נשמע שאת לסבית, או לפחות בי עם נטיות לסביות ואני חושב שאת צריכה בתור התחלה לספר על זה לאותה חברה. אפילו אל תגדירי את עצמך, תגידי לה משהו בסגנון של 'אני חושבת שאני נמשכת לבנות'. זה יעזור לך להוריד את זה מהחזה שלך, תהיה לך מישהי שתתמוך בך ותוכלי לומר את המילים האלו בקול, זה יעזור לך להבין אם את מזדהה איתן באמת.
 5. נשמע שאתה הומוסקסואל אבל לא הומורומנטי אולי הטרורומנטי יש הבדל בין המשיכה המינית למשיכה הרומנטית ואתה יכול לרצות מין מסוים בצורה מינית אבל לא למערכת יחסים רומנטית. ממליץ לך לחשוב עם עצמך באיזו מערכת יחסים רומנטית אתה רואה את עצמך בעתיד.
 6. מה זה mtm?

  לא ידעתי! תודה על החידוש :)
 7. מה זה mtm?

  FTM- female to male (בת לבן) שזה בן שנולד בגוף של בת MTF - male to female (בן לבת) שזו בת שנולדה בגוף של בן MTM לא קיים, כי אין מעבר. זה בעצם להגיד שאתה סיסג'נדר (אדם שנולד בגוף המתאים לו) בן.
 8. מה אני?

  ואגב... רק נקודה אחת. כלב זה בעל חיים, מגדר זה אוסף סטריאוטיפים שבני האדם יצרו ומי שלא מרגיש שייך בדיוק לאחד משני המגדרים שציינת אז.. הוא כנראה במגדר אחר, נכון? נמצא בקבוצת סטריאוטיפים שונה, שהיא מגדר אחר, ויש הרבה יותר משלושה.
 9. מה אני?

  וואו..... אתה נשמע כמו כל טרנסופוב אחר בבקשה, תעשה לעצמך ולאנשים התרבותיים פה טובה ותצא. אתה באמת לא מועיל פה ואתה מרעיל אנשים במצב מבולבל לחשוב שמשהו לא בסדר איתם וזה דבר נורא, נורא, נורא לעשות. בבקשה לך מכאן.
 10. מה אני לעזאזל?!

  יש לציין שפורנו מאוד שונה מהמציאות ואתה יכול להימשך לפורנו גייז גם אם אתה סטרייט
 11. אבל סטרייטים מקבלים זכויות ואנחנו לא
 12. הם כן הבדילו פשוט לא במילים
 13. אגב לפי המחקרים, זו 'מחלת גוף' בעצם. המחקרים מראים שטרנסג'נדר הוא בעצם מוח גברי/נשי שנולד לגוף הלא נכון, הבעיה היא בגוף ולא במוח, אז אתה לא יכול להגדיר את כמחלת נפש.
 14. זה פשוט לא נכון. הרי חתול זו לא צורת התייחסות שהאדם יצר, חתול זה סוג בעצם חיים. גבר או אישה זה מגדר שבני האדם יצרו ואתה יכול להזדהות עם אחד המגדרים, זה שונה מבעל חיים.
 15. אתה מבין שמה שאתה אומר זה בדיוק הסיבה למצעדים? כמו שאתה שונא (אני מניח) שאומרים לגייז להיות הומואים בבית, זה בדיוק מה שאתה עושה עכשיו. המצעדים נועדו לגרום לשינוי וקבלת כולם ואתה מתנהג כמו כל הומופוב, אומר לנו לשבת בשקט בחושך? אתה רק מפלה ויוצר יותר שנאה לקהילה.
×